Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 15. Studeni, 2019. - 00:55
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4   Dolje

Autor Tema: 10-ti jubilarni KLE meeting 2020 - dogovori i rasprave  (Posjeta: 2446 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

heckler

• Kawasaki KLE
Odg: 10-ti jubilarni KLE meeting 2020 - dogovori i rasprave
« Odgovori #10 : 24. Listopad, 2019. - 07:29 »

Meeting ne organiziramo samo zbog Njemaca. pa se njima ne trebamo posebno ni prilagođavati. Zapravo, mislim da više trebamo razmišljati o našim KLE-ovcima, a i o ostalim koji su tradicionalno dolazili na meetinge. Tu mislim na Talijane, Poljake, Ukrajince, Crnogorce...
Recimo, na meetingu u Gospiću bilo je, ako se ne varam, bar 5 Crnogoraca.
Siguran sam da oni koji planiraju doći, a dolaze iz daljeg, moraju uzeti GO ili slobodne dane skoro cijeli tjedan ili bar dva-tri dana prije planiranog termina meetinga. A onda vjerojatno i još koji dan za povratak.
Što se naših tiče, najvjerojatnije mogu isplanirati slobodni vikend, eventualno uzeti slobodni petak (mislim na ljude koji rade uobičajno radno vrijeme) ili doći do mjesta održavanja meetinga u petak popodne ili navečer.
Državni blagdan najvjerojatnije neće biti biti 25.6. (četvrtak)kao do sada.
Ako će, kao ove godine iz Hrvatske na meeting doći 7-8 KLE-ovaca, onda je svejedno. Može biti i u srijedu.
Ali, ako se pokaže veći interes i ako meeting bude organiziran u Hrvatskoj onda sam ja za to da termin ipak bude petak, subota, nedjelja.
Znači,da se skupimo 26.6.(petak) a planirane ture voze u subotu 27.6.i da se kućama vraćamo 28.6.(nedjelja).
I dalje podržavam ideju da mjesto održavanja bude Gospić.

Evidentirano
KLE  forever

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #11 : 24. Listopad, 2019. - 19:31 »

I opet se slažem sa cijenjenim kolegom Hecklerom! Čovjek zna, što jest, jest!

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #12 : 25. Listopad, 2019. - 22:51 »

Točno, ak je na nama red nek je u Hr.
I nek se Hecler uvati organizacije, tak je u pemziji, i baš lijepo piše, uvijek mi suza na oko krene..bojim se da nebu kak mi velimo puno baba pa ispadne kilavo dete  :evil:
Evidentirano

Tuborg

• Ka...... ...
  • *
« Odgovori #13 : 28. Listopad, 2019. - 21:22 »

Hey friends,
I agree to Heckler that you don't have to do Organisation to make it "comfortable" for German KLE.
In my opinion everone who want's to join, will join. I will be there wherever it starts
But for you to know. Some German firms are really strict and foresighted. So, some guys has to plan their vacation very early.
Early means finally until end of this year. I think that is not just a "German" Problem when i look, for example, to James Bonfim.
I'm very grateful and happy that KLE Croatia will do organisation for coming Meeting. Please just communicate when it will happen.
THX guys. I'm looking forward to meet you again.

BTW
German KLE has to steal one of your emoji's. I have to talk to our Admin.
Guess....

:uupss:
 :D

Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #14 : 29. Listopad, 2019. - 07:04 »

Thanks for your suggestions. Same situation is here in Croatia, too. Some of our members must plan vacation not late than January next year.
My intention was to ,as you said, make "comfortable" the date for local members because most of us can use free days just during weekend.
I am sure that Kum reading and following this conversation and I hope he will collect our suggestions and we will make decision about exact date ASAP.
Of course, all KLE fans are more than welcome in Croatia.
We have a jubilee. 10-th KLE meeting is the place where all KLE fans can share friendship and unforgettable experience of riding this type of bike.
About emoji s...talk with Admins, but it is nice to know that we have something for export to Germany.
For sure we are also looking forward to meet you here in Croatia.

Best regards   
Evidentirano
KLE  forever

v.kostov

• Ka...... ...
  • *
  • KLE 500 1993god.
« Odgovori #15 : 29. Listopad, 2019. - 19:12 »

Zdravo svima iz Bugarske ja dolazim na meeting, bice mi prvi put. Ja isto sam za  Croatia.
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #16 : 30. Listopad, 2019. - 11:34 »

Dakle, istina da meeting ne organiziramo samo radi njemaca, no možda sam se i malo krivo referirao...
Naime, prijedlog da dan održavanja meetinga bude petak, 26.6. nije samo izlika da ostanu dva dana za povratak, nego kako sam rekao da nam ostane više vremena za druženje...
petak, 26.6.2020, opet iz razloga da se podružimo, otrijeznimo i vratimo doma,

Referiram se na meeting na Platku, 2007-e godine, kada je meeting također bio organiziran u petak i tko god je bio na meetingu , ne vjerujem da mu se nije svidjelo, kako termin, tako i organizacija...više, iako ne dovoljno, smo se po družili i zabavljali... kako tko  :evil: (ja sam tek ove godine od Saxa doznao da sam u nedjelju ujutro probudio s njim u sobi ... dakle kad su žena i dijete otišli, ostao sam na Platku, kaj se dalje dogodilo, možda samo Sax zna, ali neka tako i ostane  :evil:).

Zato i predlažem da meeting bude u petak, 26.6. - vjerujem da će većina nas u Hr, moći uzeti jedan dan godišnjeg odmora i doći, ako već nijemci mogu planirati, vjerujem da možemo i mi. Ako netko već ne može uzeti dan godišnjeg odmora i doći već u četvrtak navečer, može doći u petak i pridružiti se večernjoj zabavi i druženju (nadam se nekom janjetu), a u subotu i nedjelju se opet može voziti s nama, ostati na lokaciji, trijezniti se, piti ili družiti se, kao što smo to napravili i na Platku, 2017-e.

Na primjer, u Austriji na meetingu, kako god da je kome bilo, zaista nam je falilo vremena da se družimo, em smo se kasno skupili, em smo stalno bili mokri i sušili se i zapravo ni sa kime nismo dovoljno proveli vremena....npr.  dečkima iz Šangaj bojne, a kamoli da sam s njihovim boljim polovicama izmjeno više o 2-3 rečenice, a ekipa je skroz ok  :thumbleft: Da ne govorim o novim članovima Foruma kojih je sve više, a poznajemo se samo preko tipkovnice :udri:

Što se tiče ostalih koji dolaze izvana, svakako da će meeting biti otvoren za sve i za ljude iz ostalih država, Italije, Poljske, Ukrajine, Srbije i Crne gore...ali iako su to većinom kolege iz njemačke, mislim da je lakše svima koji imaj u hrpu kilometara do doma, ako imaju dva dana za povratak kućama, nego da "na silu" voze po 900 i više km u jednom danu, kako su to neke naše "kamene guzice  :evil:" znale napraviti.

....i zato sam mišljenja da bi bilo bolje napraviti meeting u petak, iako je petak radni dan i nešto je veći promet na cestama, ali mi ćemo se tako i tako voziti organizirano i na manje prometnim cestama, ma gdje da meeting bude održan!

Možemo li od Vas ostalih dobiti da se uključite u raspravu i da date svoje mišljenje, kako bismo što prije odlučili i javili kolegama iz njemačke, da li će meeting biti u
petak, (okupljanje u četvrtak) subotu i nedjelju
ili
subotu (okupljanje u petak na večer) i nedjelju?!

« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2019. - 14:18 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #17 : 30. Listopad, 2019. - 22:44 »

Slažem se. Petak je ok......

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #18 : 31. Listopad, 2019. - 07:17 »

Prije nego je Kum napisao svoj post, čuli smo se telefonom i u podužem razgovoru (svaki naš razgovor je takav) usaglasili smo ono što je kasnije u postu i napisao.
Vođeni prijašnjim iskustvima zaključili smo da bi bilo bolje da meeting traje od četvrtka do nedjelje. Znači, okupljanje u četvrtak, organizirane vožnje u petak...da sada ne ponavljam ono što je on već predložio.

Samo još nekoliko, po meni, važnih napomena.

Prvo, nije nikakav problem da naši, a i ostali članovi, odnosno sudionici, na meeting stignu i u petak. Oni koji ne mogu uzeti slobodni dan, godišnji odmor ili što već. Na mjestu okupljanja ćemo ostati do nedjelje, tako da će biti dovoljno vremena za druženje.

Drugo, još važnije. Odnosno najvažnije. A to je napomenuo i Kum. Naime, meeting, a ovo je 10. jubilarni, se organizira da bi se članovi foruma, a i oni koji to nisu, družili, upoznali, razmijenili iskustva, sprijateljili se, u budućnosti dogovorili zajedničke vožnje...lijep je primjer upravo Šangaj bojna. Mi smo se skupili iz Zg, Ka, Og....upravo jer smo članovi foruma. To je bilo inicijalno. A kasnije ostali zajedno i prošli solidan broj kilometara, a što je još važnije, puno sati i dana fantastičnog druženja. Evo, već sada za drugu godinu planiramo tjedan dana zajedničke vožnje nekud.
Eto, zato je važno da svi članovi foruma, koji su zainteresirani za to da se meeting održi, daju svoje mišljenje, napišu koju riječ o tome, iznesu svoje prijedloge, pa i uzmu učešća u organizaciji ako je to potrebno. U mjeri u kojoj svaki pojedinac to može i hoće.

U tijeku su i određeni dogovori i pregovori o mjestu održavanja. Za sada se još ništa konkretno ne zna, ali, i to je pokrenuto. Vjerujem da ćemo uskoro i to znati. Gotovo je sigurna opcija da će to biti u Hrvatskoj.

Zato bi, još jednom, zamolio sve vas da se javite, napišete svoje mišljenje i date, i na taj način, svoj doprinos ovoj ideji koja traje već deset godina. To je prilika da se ponovo vide i druže stari članovi foruma, oni koji još voze KLE, oni koji voze nešto drugo, oni koji više ne voze ništa...a i oni koji su tek ušli u magični svijet KLE fanova.

Evidentirano
KLE  forever

DamirRi

• Kawasaki KLE
  • KLE duh neka nas čuva
    • moje slike
« Odgovori #19 : 02. Studeni, 2019. - 08:47 »

Petak je OK.
Što se tiće mjesta meetinga ja sam za more, Gospić je nepredvidljiv sa kišom što se pokazalo zadnji put a i sa Platkom je bila ista situacija. Moje mišljenje i mišljenje Riječke ekipe je da je Murter dobra opcija.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.241 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal