Mišljenje o kacigi?
Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Kolovoz, 2018. - 14:12
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Mišljenje o kacigi?  (Posjeta: 4873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

zokih

• Kawasaki KLE
Odg: Mišljenje o kacigi?
« Odgovori #30 : 15. Travanj, 2013. - 13:05 »

...jučer sam odvozil svojom kacigom turicu od nekih 140-150km sa prosječnom brzinom nekih 90-120, tu i tam do 140km/h, od toga polovicu rute bez podkape, al sam zato navečer trebal tabletu za glavu, propuh je napravil svoje... sad ustvari vidim istinu o kacigi koja je isplivala na vidjelo...
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #31 : 15. Travanj, 2013. - 14:12 »

Prvo moram najti kandidata za vožnju do vašeg "gradskog okupljališta", da se ne vozim sam po svijetu... :D
Evidentirano

antiša

• Kawasaki KLE
« Odgovori #32 : 15. Travanj, 2013. - 17:07 »

Prvo moram najti kandidata za vožnju do vašeg "gradskog okupljališta", da se ne vozim sam po svijetu... :D
Evo i moja ti kaciga stoji na raspolaganju u srijedu u Amareni. Ja se inače uvijek vozim s potkapom, ali to samo zato kaj imam zbušeno uho pa da mi kad skidam kacigu ne zapinje naušnica za podstavu kacige.
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #33 : 20. Travanj, 2013. - 15:56 »

Hvala decki na ponudama probe, al kaciga je kupljena, i to integralna, kako je i planirano. Isprobao sam tri modela, Nolan N86, Nexx XR1.R i X-lite X-603, odabrana je zadnje navedena, X-lite model. Mislim da nisam pogrijesio odabirom... Cak sam razmisljao da uzmem Nolan, al kad sam je probao previse je skripala na bilo kakav pritisak ruke sa bilo koje strane, tako da je ostavljala dojam jeftine plastike, dok se kod X-lite to nije dogodilo. Mislim da bi cak uzeo prije ovaj Nexx model od Nolan, izgledao je dosta kompaktno u svim detaljima, al X-lite je jednostavno bolje sjeo na glavu i nekako bolje zatvarao... Samo kaj sam zaboravil traziti racuna za povrat poreza, moram natrag u ducan  :udrri: (i pardonirajte ako pisem bez interpunkcijskih znakova, pisem na njemackoj tipkovnici... :D)
Evidentirano

Kas

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #34 : 20. Travanj, 2013. - 21:56 »

Gdje si uzeo kacigu i oliko si platio?

Ja sam bio u BIM-u i malo razgledavao Nolan N85, sad je na sniženju i košta oko 1350 kn, ali me isto mući ta buka.

Trenutno imam N61, i nakon više od 200 km otupiš od buke.
Vožnja prestane biti gušt.

Jednom sam se sa ženom vraćao sa mora po vjetrovitom vremenu.
Kad smo došli doma išao sam spavati jer nisam bio za niš od buke.

E, i htjeo bi neku obavezno sa tamnim vizirom iznutra koji se spušta jer me sunce ubija.
Evidentirano

vlado

• Kawasaki ...
« Odgovori #35 : 20. Travanj, 2013. - 21:58 »

Isao je u Graz pa najvjerovatnije u Louisu.
Evidentirano
....pamet trazi razloge sa srcem lako ti je....

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #36 : 21. Travanj, 2013. - 22:10 »

Da, bio sam u Louisu i tamo je kupio, cijena je 319€ minus popust za taj model, što je izašlo 287€ na kasi, i k tome još povrat poreza 33€, račun uredno ispunjen i poštambiljan na graničnom prijelazu, što na kraju iznosi 254€ ili 1930kn. Odmah sam ju isprobao na relaciji do doma, cca 150km i mogu samo reći da je razlika nebo-zemlja u odnosu na moju staru flip-up kacigu...kad sam vozio gore, imal sam podkapu i čepiće za uši i buka je bila za nijansu veća nego sad kad sam vozio doma samo s podkapom, nevjerojatno, a o strujanju zraka i bacanjem kacige lijevo-desno da ne govorim... Ventilacija je vrlo dobra, dva otvora na tjemenu glave i tri otvora naprijed, jedan koji pušta zrak direktno ispod nosa i dva koji puštaju zrak sa strane lica, ja i više nego zadovoljan sa kacigom, a nisam osjetio ni najmanji umor nakon prevaljenih 150km. I da, još jedan razlog zašto sam je i uzeo između tri modela koje sam ciljao je težina od 1280g
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawas... ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #37 : 03. Kolovoz, 2017. - 08:58 »

Gdje kupiti vizir za Airoh Mathisse RS, moj je jučer gadno nadrapao (portir išao premještati motor i zastrugao mi vizirom po fasadi, ko mi kriv kad novu kacigu ostavljam na motoru).
Vizir je doslovce neupotrebljiv koliko je izgreban, a dobio je i ostatak kacige, ustvari izgubio lijepe komade laka.
Evidentirano

rutalj

• Kawas... ...
« Odgovori #38 : 03. Kolovoz, 2017. - 10:27 »

Koliko vidim online ima fc-moto.de za 45 eura, a najbliži authorizirani reseler je Trst ili Nova Gorica, dakle italija :(
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.199 sekundi uz 22 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal