Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 17. Listopad, 2019. - 21:15
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Dolje

Autor Tema: Vikend na Velebitu (ipak :D)  (Posjeta: 13683 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
Odg: Vikend na Velebitu (ipak :D)
« Odgovori #70 : 01. Rujan, 2018. - 10:31 »

Jedan ispravak, ovaj dio bi se ipak odnosio na Srednji Velebit, kako kaže planinarska karta. :thumbleft:

prva liga...to ja zovem izletom....ne treba ići do Alpi kad imamo Velebit koji ima toliko za izvoziti da naredne 2 godine se vozikaš nemreš sve obići  :D

slijedeći izlet si uplanirajte na Čićariju...i obavezno natočite izvorsku vodu u Brestu....to svijet nije vidio kako je to fina voda :D
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #71 : 01. Rujan, 2018. - 10:38 »

Ne znam za Brest, ali voda na Štirovači je mraaaaaak! Kažu najbolja na Velebitu, i stalno ima istu temperaturu i zimi i ljeti. Ne znam koja je al je hladna do boli! :bang:
Evidentirano

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #72 : 01. Rujan, 2018. - 10:56 »

A sad malo o problemima. Kako ne bi ovaj put prošao bez drame, za to sam se pobrinuo ja. Naime zbog svoje gluposti :udri:, a pošto motor nisam vozio duže vrijeme ispraznio SAM SI akumulator do kraja. To sam skužio večer prije, tako da smo morali polazak odgoditi za cca 2.5 sata (krenuli iz ZG oko 10.30 jer sam morao po novi akumulator), što se kasnije pokazalo vrlo bitno, jer smo po planu na Skorpovac trebali stići oko 16.00, a mi stigli puuuno kasnije (sjetio sam se putopisa od kolega iz Dalmacije koji su išli sličnu rutu - "šator mora biti podignut do 19.00", ha,ha,ha). I tako ja montiram akumulator, i skužim da mi je zadnja guma gotovo prazna :shoot: I šta sad? Kontam, stajao je motor dosta dugo, al opet nikad se nije tako ispraznila. I rekoh probušena je zicer. Da li ići kod vulkanizera ili ne? Ma rekoh ko ga j....e! Imam pribor za krpanje, budem ju pokrpao ako bude baš puštala putem. I bome dobro se držala do Gospića, kad tamo počela puštat naočigled. Reko valjalo bi nać vulkanizera, i našao ga u rekordnom roku. Čovjek izvadio zračnicu kad ono ne jedna nego čak TRI rupe!!! :udri: Stavio novu zračnicu i piči. Ko u pit stopu, čovjek sve napravio za 20-30min. Svaka preporuka za majstora. I sam vozio motore i sve zna. Ako netko bude trebao u Gospiću Vulkanizer Lukas :thumbleft:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #73 : 01. Rujan, 2018. - 13:26 »

Kao sudionik na ovom putovanju da i ja iznesem svoju stranu price :belj: Znaci,kak bi rekli skinuo sam junf na makadamu,do sada imao 200-300 metara makadama :evil:i iskustvo je super,ne toliko zbog gutanja prasine nego zbog saznanja da mozes posjetiti mjesta na kojima ne bih bio bez naseg klea,sramim se sto nikada prije nisam bio na nasem Velebitu,kao sto kaze kolega karcher,prvo obici dragulje po lijepoj nasoj,a onda mozemo piciti dalje..ali jedna napomena..Velebit i takvi dragulji nisu za one sminkere koji se vole pocesljati u odrazu svog klea,a ima takvih medu nama..takvi neka kupe copera i neka ga glancaju do iznemoglosti :D :h
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #74 : 01. Rujan, 2018. - 13:34 »

..i jos nesto,kolega Neo je zaboravio spomenuti da smo posjetili kolegu Gogu Ogulinca na njegovom radnom mjestu..jos jedno predivno iskustvo i dozivljaj jer ne moze svatko biti tamo..samo kleasi :occasion:slike naravno ne smijemo objavljivati jer bi sigurnost drzave dosla u pitanje
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #75 : 01. Rujan, 2018. - 13:37 »

Pala mi na pamet super ideja..Himalaja ima Jetia,snjeznog covjeka,Skotska cudoviste iz Log Nesa,a zasto mi ne bi imali Velebitskog Kle duha,kad sam ga vec uslikao :h :h
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #76 : 01. Rujan, 2018. - 13:41 »

..i jos nesto,kolega Neo je zaboravio spomenuti da smo posjetili kolegu Gogu Ogulinca na njegovom radnom mjestu..jos jedno predivno iskustvo i dozivljaj jer ne moze svatko biti tamo..samo kleasi :occasion:slike naravno ne smijemo objavljivati jer bi sigurnost drzave dosla u pitanje

kaj ste zajedno sadili kupus, ha?  :evil:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #77 : 01. Rujan, 2018. - 13:47 »

Opet ovaj sa provokacijama :evil:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #78 : 01. Rujan, 2018. - 13:49 »

Ajde da cujemo tebe..kak je bilo u Istri?
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #79 : 01. Rujan, 2018. - 15:08 »

Ajde da cujemo tebe..kak je bilo u Istri?
eto jučer se vratili, mislio odradit neke ture, al pokleknuo, uglavnom svelo se na spavanje, kupanje iliti sex,drugs,rocknroll :smoke:
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Gore

Stranica je generirana za 0.25 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal