Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Studeni, 2019. - 14:09
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3   Dolje

Autor Tema: Romania 2011  (Posjeta: 5781 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

DaPola

• Kawas... ...
Odg: Romania 2011
« Odgovori #10 : 08. Srpanj, 2011. - 08:50 »

Daj molim te postavi rutu koju ste prošli i preporuke za smještaj i ostale važne sitnice!
Evidentirano

klesoo

• Kawas... ...
  • samo je jedna paKLEna masina
« Odgovori #11 : 08. Srpanj, 2011. - 11:31 »

Daj molim te postavi rutu koju ste prošli i preporuke za smještaj i ostale važne sitnice!

a jesi pogledao slikice???? Prva slikica ti je cijeli track.....
Sto se smjestaja tice, nikakvih problema. Gdje god se okrenes ima pansiona i to po povoljnim cijenama (5-10€). Mi smo cak i kampirali, sto je kod njih najnormalnije... dignes sator gdje ti se svidja i uzivas, nitko te ne dira.
Nismo imali apsolutno nikakvih problema, ni s policijom, ni sa stanovnistvom, ni djecom, ni....  :D mozda zato sto nismo ni trazili probleme!?
:)

dado

• Kawa... ...
  • **
    • Domaći
« Odgovori #12 : 08. Srpanj, 2011. - 12:50 »

prekrasno. prava uživancija. Zahvaljujem na ovim fotkama da ste podjelili s nama  :bang:
Evidentirano

DaPola

• Kawas... ...
« Odgovori #13 : 08. Srpanj, 2011. - 13:39 »

a jesi pogledao slikice???? Prva slikica ti je cijeli track.....
Sto se smjestaja tice, nikakvih problema. Gdje god se okrenes ima pansiona i to po povoljnim cijenama (5-10€). Mi smo cak i kampirali, sto je kod njih najnormalnije... dignes sator gdje ti se svidja i uzivas, nitko te ne dira.
Nismo imali apsolutno nikakvih problema, ni s policijom, ni sa stanovnistvom, ni djecom, ni....  :D mozda zato sto nismo ni trazili probleme!?
:)

Bio sam u Rumunjskoj prije par godina i ove godine bi ponovio , ali malo detaljnije planinski dio. To sa kampiranjem je i mene onda iznenadilo, a  ljudi su bili izrazito ljubazni. Sad sam pogledao sliku i to je to otprilike što planiram.
Evidentirano

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #14 : 08. Srpanj, 2011. - 15:03 »

Bio sam u Rumunjskoj prije par godina i ove godine bi ponovio , ali malo detaljnije planinski dio. To sa kampiranjem je i mene onda iznenadilo, a  ljudi su bili izrazito ljubazni. Sad sam pogledao sliku i to je to otprilike što planiram.

nemam bas neki konkretan savjet. Mi smo to planirali pol godine, gledai karte i googlali na sve strane i - krenuli na slijepo! Okvirni plan je bio Karasevo, Đerdap, transalpina, transfagarašan (ili kak se vec zove), drakula, crnomorska obala, delta Dunava (koju smo preskocili i projurili nocu. Za to obici treba dva dana,od kojih jedan camcem!), veselo groblje i polako doma.

Uglavnom smo tako i isli, a sve ostalo smo otkrivali usput, slucajno. Treba ispitivati ljude i sl. Jako, JAKO preporucam da u nacionalnim parkovima postujete znakove zabrane voznje, jer je kazna od 3000 do 6000 lea. Trenutni kurs je cca 4,2lea za €. Pa ti misli.....
RO je duplo veca od ex YU i nemoguce je vidjeti sve u par dana...

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #15 : 09. Srpanj, 2011. - 09:09 »

ovako se docekuje jutro na krajnjem jugu...  :D

Sunrise-BS-RO.mp4

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #16 : 09. Srpanj, 2011. - 12:50 »

Zemlji treba 3:41 da se pomakne za jedan promjer sunca na horizontu!  :angel:
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #17 : 09. Srpanj, 2011. - 13:31 »

:smoke:   jeee sad smo svi na porodu Sunca bili........a koji muving po plazi , pa zar tamo nitko ne spava... :ruke:

:smoke:  klesso, učinio si dobro djelo, sad je i D@do uspio vjerojatno prvi puta u životu vidjeti i prisustvovati jutarnjem buđenju sunca, vidis kak ga je fasciniralo 3,41 sve je odgledao hehe  :aplauz: :aplauz: :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 10. Srpanj, 2011. - 00:16 »

Zemlji treba 3:41 da se pomakne za jedan promjer sunca na horizontu!  :angel:

ja sam pomislio da ces se pohvaliti da je to i tvoj rekord...  :D

:smoke:   jeee sad smo svi na porodu Sunca bili........a koji muving po plazi , pa zar tamo nitko ne spava... :ruke:

nije ni priblizno kao uzivo! To ipak treba dozivjeti.... umoran, nacvrcan, na....
Plaza je dio drzave bez zakona i reda. Par kilometara kojekakvih drvenih "kafica", ali ima i cvrstih objekata. Sve radi 24h/dan, samo biras sto zelis slusati, rock, reggae, pop... (cajki NEMA!) Plaza pjesak i prasina, za nase pojmove neprivlacno. Slobodno mozes i autom na plazu, dici sator i kampirati...  :smoke:
Ako kazem da je Vir urbana i civilizirana sredina, onda zamisli kako je tamo  :D

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #19 : 10. Srpanj, 2011. - 00:27 »

Ako kazem da je Vir urbana i civilizirana sredina, onda zamisli kako je tamo  :D

:smoke:  Pa Vir i jest civilizirana sredina a jos malo bit ce i urbana, deset puta bolji je od Kozari boka, trešnjevke i pola Zagreba.......a to što je novinar Edi Škovrlj iz Zadra mrzitelj Vira pa stalno pljuje po njemu to je nažalost moć medija...... :ruke:  Trebaš vidjeti reportažu Gorana Milića koji je napravio emisiju o Viru na sasvim drugačiji i pozitivan način, naravno da ima svega od gradnje ali ima i jedinstvenih crvenih stijena, ima plaža koja je poput one iz filma Plave Lagune i još mnogo toga, ali bolje je da šira javnost to ne zna jer tada bi uistinu sve unistili.....  :smoke: :occasion:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: 1 [2] 3   Gore

Stranica je generirana za 0.744 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal