Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 26. Lipanj, 2019. - 07:17
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 26   Dolje

Autor Tema: Pseće kosti ili "dogbonsi".......  (Posjeta: 22535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kroko

• Kawasaki KLE
Pseće kosti ili "dogbonsi".......
« : 10. Ožujak, 2011. - 18:19 »

:glasses:  Hvala NikoliM na hrpi informacija, skinuo nacrte i s 135mm smanjio razmak rupa na 122mm i hvala Armyju i njegovim koljegama, jer sad mi se DIGO paKLEni opako hehe........  :glasses:

:glasses: Sic ispod mojih jaja je s 85,7 cm skocio na 88,8cm (dakle 3,1cm više) a ona hrbat ispod kroketine ..........guze.....se digla s 94cm na 98cm (dakle 4cm), na samom repu sam dobio 5,3 cm povišenja..........  :ruke:

:ruke:  Jedino sad još kako je i NikolaM spomenuo moram produljiti nogaru za 3cm...........  :ruke:

:glasses: ...i......danas vozeći se gradom onak na prvu (što sam isto bio malkice skeptičan kad je NikolaM pričao) motor je cca 35-40 posto upravljiviji, ionako znamo da je paKLEnu masinu lagano voziti, a da samo 3 cm može toliko promjeniti ciklistiku nisam vjerovao, osjećaj je mnogo bolji............kao da bolje prati trakciju kotača......a pošto je danas asfalt bio mokar inače mi se često dogodi da mi zadnji kotač kod običnog gasa malo prošeće a danas se to niti jednom nije dogodilo.......e sad mi nije jasno jel fantaziram ili uistinu ima toliko razlike...........ako je istina onda Japancima sve po spisku skidam jer uz malo truda mogli su i oni napraviti čudo od motora.........a možda namjerno nisu htjeli gamad kosooka........   :ruke:

:bang:  ....i nogica je produžena kad ju pofarbam bacim fotku......   :glasses:

:glasses:....evo je visi sa svježom farbom.......i lagano se ljulja......... :aplauz:

EDIT:    :glasses: ......niš se ne leluja na 160......drži pravac ko šašavo isto kao i ranije jeeeeee........idemo dalje.......  :ruke:

Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Šime

• Kawasaki KLE
  • Penis bonus, pax in domus!
    • Šime
Odg: Pseće kosti ili "dogbonsi".......
« Odgovori #1 : 10. Ožujak, 2011. - 18:47 »

Kosooki si maješni :D
...Biće da im je i ovako KLEmpo pre velik, a kamo jš 3 cm hehehehehe  :barni:

(Joj kak smo grozni -kosooki)
Evidentirano

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2011. - 01:39 »

Hm... što bi neki rekli: Sto ljudi, sto ćudi. Ja bih dodao i mišljenja hehehe. Nisam povisivao KAWASAKI KLE-a sa "kostima", ali jesam V-stroma 650. Iskreno, nakon mjesec dana vožnje, sve sam vratio na staro. Nisam primjetio nikakvu pozitivnu promjenu, koliko god se pisalo o tome. Smatram da se i nema na osnovu čega nešto dogoditi, jer stavljanjem "kosti" i povisivanjem zadnjeg kraja motora, razmak između kotača se smanjuje vrlo malo tj. neznatno, a to je jedino vrijedno spomena kad je riječ o ciklistici. Na V-stromu je sa 1550 pao na nekih 1545 mm s tim da nismo mogli baš precizno izmjeriti jer nismo imali specijalne mjerače  :glasses:. Sve što se dogodilo nakon podizanja, sjedalo je podignuto od tla ali ne i od fuzera, nagnuto je previše naprijed, pa su mi stalno jaja bila na udaru a i žena je u svakom kočenju dodatno klizila na mene. Po meni niš pozitivno. A kaj se tiče same vožnje... Cijeli motor je bio nagnut naprijed i prilikom naglog kočenja imao sam osjećaj da bum poletio preko guvernala  :D ( razlog: mekane vilice). Mislim da je KLE sasvim dobar motor i da dobro ide kroz zavoje, kao i npr. V strom,  te da vozač mora biti veliki, veliki znalac da bi skužio neku pozitivnu razliku. Moje mišljenje da je uzaludno potrošen novac.  :thumbleft:
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 14. Ožujak, 2011. - 19:05 »

Hm... što bi neki rekli: Sto ljudi, sto ćudi. Ja bih dodao i mišljenja hehehe. Nisam povisivao KAWASAKI KLE-a sa "kostima", ali jesam V-stroma 650. Iskreno, nakon mjesec dana vožnje, sve sam vratio na staro. Nisam primjetio nikakvu pozitivnu promjenu, koliko god se pisalo o tome. Smatram da se i nema na osnovu čega nešto dogoditi, jer stavljanjem "kosti" i povisivanjem zadnjeg kraja motora, razmak između kotača se smanjuje vrlo malo tj. neznatno, a to je jedino vrijedno spomena kad je riječ o ciklistici. Na V-stromu je sa 1550 pao na nekih 1545 mm s tim da nismo mogli baš precizno izmjeriti jer nismo imali specijalne mjerače  :glasses: . Sve što se dogodilo nakon podizanja, sjedalo je podignuto od tla ali ne i od fuzera, nagnuto je previše naprijed, pa su mi stalno jaja bila na udaru a i žena je u svakom kočenju dodatno klizila na mene. Po meni niš pozitivno. A kaj se tiče same vožnje... Cijeli motor je bio nagnut naprijed i prilikom naglog kočenja imao sam osjećaj da bum poletio preko guvernala  :D ( razlog: mekane vilice). Mislim da je KLE sasvim dobar motor i da dobro ide kroz zavoje, kao i npr. V strom,  te da vozač mora biti veliki, veliki znalac da bi skužio neku pozitivnu razliku. Moje mišljenje da je uzaludno potrošen novac.  :thumbleft:

to sam i ja čuo od tipa koji slaže trkače motore, ali kako sam ja spodoba koja ne uči na tuđim greškama, nisam ništa htio pisat dok ne probam  :glasses:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

mali_zmaj

• Gost
« Odgovori #4 : 20. Ožujak, 2011. - 21:20 »

E pa ja bih trebao duze koske,posto mi je Kle-petalo povisoko! (odnosno ja sam kratak)   :dontknow:!
Pa jeste li  pravili dog bouse ili kupili? Ako ste ih i pravili koliko europskih novcanica bi to izaslo,i malko mi napiste iskustva na tu temu! Ja trebam da ga spustim,motor naravno!     :D
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 20. Ožujak, 2011. - 21:27 »

:glasses:  Prve duže dogbonse smo poslali wrong rideru u Budvu, pa kad ih namontira valjda se bude javio s utiscima......... :ruke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

mali_zmaj

• Gost
« Odgovori #6 : 20. Ožujak, 2011. - 21:57 »

Odlicno valjda ce se javnuti!! Hvala na brzom odgovoru!!!     :aplauz:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 20. Ožujak, 2011. - 22:03 »

:ruke:  a za izradu po mjeri se javiš Army-u, pa s njim dogovoris detalje  :ruke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #8 : 05. Travanj, 2011. - 04:35 »

Eh sada... Nešto sam kroz razgovor sa Krokom saznao, kaj prije nisam znao. Evo, dat ću mali dodatak ranije napisanom svom postu.
Kao što sam napisao, dizao sam V-stroma, ali mi se nije svidjelo. Zašto? Upravo zato što je cijeli motor bio nagnut na nos. Po mom mišljenju bilo je potrebno dignuti prednju vilicu da bi izravnao cijeli motor. Kako je to V-strom a ne KAWASAKI KLE, to je bilo jako, jako komplicirano pa sam odustao. Nedavno mi je Kroko otkrio da se pumpanjem prednje vilice, prednji dio motora podiže za cca 3 cm. tako da bi se na taj način vrlo lako mogla izbjeći situacija kao što sam imao na Stromu. Kako sam ja krakat (ne Kroko  :D) i kako mi vrag ne da mira  :angel:, a buba je u uhu, krenut ću prvo na benzinsku podići prednju vilicu. Ako se stvarno podigne za 3 cm, onda ću i ja sebi staviti kraće dog bonse i podići zadnji kraj. Naravno, mene ne zanima ciklistika, trakcije... nego ću to napraviti isključivo radi moje visine. Ako to upali, zanimat će me još jedna stvar (vjerujem da je to neko već odradio) a to je: Spuštanje fuzera!!!!
Možda uz neka sitna ulaganja ponovo dobijem "motor po mjeri čovjeka"  :ruke:. Istina, neće se zvati KTM nego KLE, ali... Svakoga dana mi se sve više sviđa taj  Kawasaki KLE  :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

DankoM

• Honda
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 05. Travanj, 2011. - 10:13 »

Eh sada... Nešto sam kroz razgovor sa Krokom saznao, kaj prije nisam znao. Evo, dat ću mali dodatak ranije napisanom svom postu.
Kao što sam napisao, dizao sam V-stroma, ali mi se nije svidjelo. Zašto? Upravo zato što je cijeli motor bio nagnut na nos. Po mom mišljenju bilo je potrebno dignuti prednju vilicu da bi izravnao cijeli motor. Kako je to V-strom a ne KAWASAKI KLE, to je bilo jako, jako komplicirano pa sam odustao. Nedavno mi je Kroko otkrio da se pumpanjem prednje vilice, prednji dio motora podiže za cca 3 cm. tako da bi se na taj način vrlo lako mogla izbjeći situacija kao što sam imao na Stromu. Kako sam ja krakat (ne Kroko  :D) i kako mi vrag ne da mira  :angel:, a buba je u uhu, krenut ću prvo na benzinsku podići prednju vilicu. Ako se stvarno podigne za 3 cm, onda ću i ja sebi staviti kraće dog bonse i podići zadnji kraj. Naravno, mene ne zanima ciklistika, trakcije... nego ću to napraviti isključivo radi moje visine. Ako to upali, zanimat će me još jedna stvar (vjerujem da je to neko već odradio) a to je: Spuštanje fuzera!!!!
Možda uz neka sitna ulaganja ponovo dobijem "motor po mjeri čovjeka"  :ruke:. Istina, neće se zvati KTM nego KLE, ali... Svakoga dana mi se sve više sviđa taj  Kawasaki KLE  :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Oprez vilice se ne smiju pumpati kompresorom radi male količine zraka koji se nalazi unutra i nemogućnosti ispravnog doziranja pritiska. Ručna pumpa, ručni manometar i polako.
Evidentirano
    NX 650 Dominator   
Al' ja sam krenuo tamo gdje želim i tamo gdje želim ću sigurno doć.
Nije smisao putovanja odredište, već put do njega i nazad
 Str: [1] 2 3 ... 26   Gore

Stranica je generirana za 0.343 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal