Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 12. Prosinac, 2018. - 03:01
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje

Autor Tema: Punjač za akumulator  (Posjeta: 6927 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: Punjač za akumulator
« Odgovori #70 : 06. Prosinac, 2018. - 06:54 »

Ako neko treba ...u Kauflandu (Zaprešić) imaju pametne punjače za održavanje akumulatora. Na akciji 59 kn.
Hvala Gašo, sad idem po njega :)
 :bang:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

kleptanon

• Kawas... ...
« Odgovori #71 : 06. Prosinac, 2018. - 10:28 »

Jel dobar taj kao onaj iz lidla?
Evidentirano

Gašo

• Ka...... ...
  • *
« Odgovori #72 : 06. Prosinac, 2018. - 17:16 »

Hvala Gašo, sad idem po njega :)
 :bang:
Np  :occasion:

Jel dobar taj kao onaj iz lidla?
E to neznam
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #73 : 06. Prosinac, 2018. - 17:46 »

Ja ne kužim jel to stvarno treba imati ili je to još jedan gadget za ubiranje para bez neke velike svrhe i koristi? Ja po zimi kresnem motor, dignem ler i ostavim ga da odvrti 10-ak minuta, malo se poigram s gasom i ugasim, jedanput u 2-4 tjedna bi trebalo biti ok, još ak malo sjedneš na motor i provozaš 10-ak kilometara, kam ćeš bolje ako vrijeme dopusti. Istina je da imam garažu u kojoj temperatura ne pada ispod 7-8 stupnjeva ni da je vani -30, to je vjerojatno extra benefit. Ovi kaj uopće ne pale motor par mjeseci bi ionak trebali akumulator izvaditi iz motora, dopuniti punjačem i metnuti nekam u špajzu-garažu- kod susjeda u garažu ako baš nemaju kud s njim, ako je aku ispravan, 2-3 mjeseca stajanja mu ne bi smjelo niš škoditi. Ili sam totalno zabrijal i pucam si u nogu a nišanim u nebo?
Evidentirano

kleptanon

• Kawas... ...
« Odgovori #74 : 06. Prosinac, 2018. - 18:56 »

U pravu si Baja :bang: odričem se kupnje i preusmjeravam lovu u fond za Rumunjsku  :ruke: moj je još uvijek na cesti,prekriven ceradom(nadam se još par dana) i pali iz prve..jbt kad kresne skače s mjesta :D :h
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #75 : 06. Prosinac, 2018. - 20:41 »

U pravu si Baja :bang: odričem se kupnje i preusmjeravam lovu u fond za Rumunjsku  :ruke: moj je još uvijek na cesti,prekriven ceradom(nadam se još par dana) i pali iz prve..jbt kad kresne skače s mjesta :D :h
Ja imam onaj punjač iz Lidla ako se ne varam. Živim u Gorskom kotaru gdje temperature ponekad zimi dostižu i -20 a nekad i više. KLE je u garaži gdje bude oko +10. Kupio sam novi akumulator ove godine. Original Yuasa je izdržao 10 godina, a zimi sam isto običavao paliti KLE-a otprilike svakih deset dana. A onda to zbog obveza (nisam bio doma) nisam napravio jedno mjesec dana. I kad sam se vratio ...jedva da su se lampice upalile na kontrolnoj ploči. Pa sam kupio punjač. I nije bilo pomoći. Od punjača. Pa sam kupio novi akumulator. I sad ću ga puniti ili održavati (što već) povremenim redovitim paljenjem KLE-a.
I da...podržavam ideju o preusmjeravanju love u fond za Rumunjsku. Možda nas se ponešto skupi za taj izletić...
Evidentirano
KLE  forever

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #76 : 06. Prosinac, 2018. - 21:42 »

Ne skidam akumulator i držim ga u garaži. Ne palim ga ponekad i 2 mjeseca. Nisam imao nikakvih problema. Sve dok nisam stavio utičnicu 12v sa USB-om. Nisam ga palio 1 mjesec, okrenem kontakt i ......mrak. Akumulator na 7v. Đubre od utičnice mi vuče struju i dok ništa nije priključeno. Zato svi koji imate nešto slično, a imate, i čini vam se da accu ne traje dugo možda je kvaka u tome. A mislite da je od stajanja. Smeće bacio i nabavio novu.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

nenox

• Kawas... ...
« Odgovori #77 : 06. Prosinac, 2018. - 22:33 »

ja imam punjač iz Lidla, za motor ga nisam isprobao jerbo nije prošlo nikad 2-3 dana da nisam otišao nekam s motorom, makar do dućana, birtije min 5km... :evil:  Shodno tome ispraznil mi se aku na autu zbog nevoženja istog...spojil auto na taj punjač pol dana da puni i napunil je...makar sam mislio da nebude jer kolko sam vidio neda van nešto puno A.
A ovi usb utičnica za motor vidim ima modela s prekidaćem za isključivanje, pa vjerojatno treba kupovat takav.
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore

Stranica je generirana za 0.323 sekundi uz 29 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal