Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Kolovoz, 2019. - 01:59
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje

Autor Tema: Prijedlog za unaprijeđenje foruma  (Posjeta: 24032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
Odg: Prijedlog za unaprijeđenje foruma
« Odgovori #10 : 13. Siječanj, 2012. - 15:41 »

iako se baš i ne slažem sa time (neravnopravnost  :dontknow: ) ...  forum je trenutno podešen tako da gosti i novi članovi (do 50 postova) ne vide profile drugih članova (npr. br.mobitela)  :glasses:

i jedna mala napomena (netko mi je bio spomenuo  :glasses:)

www.kle-croatia.com  je forum svih ljudi KLE duha i onih koji bi ga tek željeli imati   :D :ruke:

Poanta je da www.kle-croatia.com nije isključivo MOTO FORUM već svojevrsni "dnevni boravak" svih KLEašica, KLEaša i naših prijatelja što je naravno i vidljivo iz samoga sadržaja foruma  :D

stoga.. ovdje NE vrijedi ona:  "ovo je moto forum"  .. čemu kategorizacije ?  :D

nadam se da sam onima koji su navikli na stroge moto forume bar doneKLE objasnio bit i početnu ideju pri nastanku ovoga foruma :angel:

:bang: :occasion:

« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2012. - 16:00 Zg.Ante »
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

vlado

• Kawasaki ...
« Odgovori #11 : 13. Siječanj, 2012. - 15:47 »

Sve je to ok što želis sačuvat svoju "privatnost" ali mislim da je to nepotrebno.
Ja recimo nemam tih 50 postova ali me isto tako nezanima tvoj profil (nebitno sad jel tvoj ili nečiji drugi), a volio bih biti KLE član i na forumu sam u provjeri svaki dan, ali kako nepišem gluposti nisam skupio neznam koju količinu postova što neznači da nezaslužujem biti tu i kopati po forumu i učiti o KLE-mašinama.
Ja sam mišljena koga zanima neka gleda, jer ti podatci nisu tajni.
Evidentirano
....pamet trazi razloge sa srcem lako ti je....

vlado

• Kawasaki ...
« Odgovori #12 : 13. Siječanj, 2012. - 15:48 »

Eto nešto slično u isto vrijeme  :thumbleft:
Evidentirano
....pamet trazi razloge sa srcem lako ti je....

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 13. Siječanj, 2012. - 15:51 »

Najbolje bi bilo kad bi svatko mogao sam dodati koga želi da  vidi njegove privatne podatke  :udrri:
U profilu postoje opcije koje se mogu, a ne moraju popuniti. Popunjene opcije su javno vidljive i to je pod normalno. Ako misliš da će netko tvoje podatke zlouporabiti nemoj ih stavljati, kad netko zatreba broj postoji pp pa ti odluči da li ćeš dati broj ili nećeš.
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #14 : 13. Siječanj, 2012. - 15:58 »

... a volio bih biti KLE član ...

ti već jesi KLE član   :D  .. hebes tehnikalije, ne treba se zamarati sa time  :bang:

ograničenja prema broju postova složena su samo zbog provokatora ili robota koji već u startu nemaju dobre namjere :thumbleft:

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 13. Siječanj, 2012. - 16:12 »

:smoke:  Lijepo sam rekao da ne nasjedate na provokacije, ZgAnte je sve rekao u postu, držimo se "biti" onog što se zamislilo na početku  :ruke: :ruke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #16 : 13. Siječanj, 2012. - 16:52 »

Evo ljudi, ja npr nemam 50 postova, relativno nedavno sam se uključio na forum, ali mi je zbilja "dnevni boravak".
Pogledan svaki dan, a napišem kad me nešto zanima ili mi se ućini interesantnim.
Mislim da su sadašnje postavke foruma sasvim ok i da ne bi trebalo ništa bitno mijenjati.
Moram još naglasiti da nadaleko oko mene nema KLE-aša (ili ja za njih ne znam) i da mi je ovo jedini način na koji mogu biti u dodiru sa istomišljenicima.
Bar dok se na proljeće ne dopeljate u Gorski kotar ili ja do vas!!!
 :ruke: :ruke:
Evidentirano
KLE  forever

Josip

• Gost
« Odgovori #17 : 13. Siječanj, 2012. - 17:39 »

Sve je to ok što želis sačuvat svoju "privatnost" ali mislim da je to nepotrebno.
Ja recimo nemam tih 50 postova ali me isto tako nezanima tvoj profil (nebitno sad jel tvoj ili nečiji drugi), a volio bih biti KLE član i na forumu sam u provjeri svaki dan, ali kako nepišem gluposti nisam skupio neznam koju količinu postova što neznači da nezaslužujem biti tu i kopati po forumu i učiti o KLE-mašinama.
Ja sam mišljena koga zanima neka gleda, jer ti podatci nisu tajni.

ne znam koji vam je ku..$..c svima.........većini............  :D
ajmo redom..........

vlado, tko tebi ograničava išta od foruma osim da EVENTUALNO PRETRAŽUJEŠ ČLANOVE I PREGLEDAVAŠ PROFILE
i ne vidim kako si ti došao do toga da nećeš moći "biti tu i kopati po forumu i učiti o KLE-mašinama."
ovo što si ti napisao je izvrtanje činjenica, bilo zlonamjerno, zbog uvrijeđenosti, neznanja ili neznamnijačega

činjenica je da je na forumu, gledano statistički, prilično veliki broj članova, no kad se gleda statistika postanja vidi se da većinu "odrađuje" dvadesetak-trideset ljudi.
Što god mi mislili, ali da nema postanja ne bi bilo ni foruma ili bi bio nalik Adventurerovom forumu :hehe: jedna poruka u dva tjedna. A onda ćeš quratz učiti o KLE-mašinama, jer će svi šutjeti i cijeli forum će imati 50 poruka a većina će biti "ima li koga ??"
I dalje mislim da se svim novim članovima, dok se ne dokaže postojanje KLE-duha, postave neka ograničenja.
Hoće li to biti tako ili ne..........jbmse, ali u protivnom ne treba biti licemjer i trebalo bi otkriti javnosti i onaj 18+ dio  :D

Evidentirano

Josip

• Gost
« Odgovori #18 : 13. Siječanj, 2012. - 18:00 »

update ovoga gore........

http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?action=stats

SAMO 10 članova (od 202) je napisalo 6757 poruka (od ukupnih 14508)

ili bolje rečeno 5% članova je napisalo 47% SVIH postova

ajmo motivirati ostatak da se uključi  :D

« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2012. - 18:11 Josip »
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #19 : 13. Siječanj, 2012. - 18:18 »

Nije bitno tko je kolikko postova napisao ili tko je vecinu postova napisao...
 svatko tko ima dobre namjere ce dobiti broj mobitela ( maila) od bilo kojeg clana foruma imao on 5 ili 49 postova, ali ce ta restrikcija bit za one koji nemaj 50 postova niti dobrer namjere.
 To je moje mišljenje,a li ako se i ne ogranici, ja sam broj svjesno objavio  :belj:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore

Stranica je generirana za 0.374 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal