Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Kolovoz, 2019. - 02:04
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje

Autor Tema: Prijedlog za unaprijeđenje foruma  (Posjeta: 24035 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
Odg: Prijedlog za unaprijeđenje foruma
« Odgovori #60 : 14. Studeni, 2012. - 15:34 »

Sorry na OT, ali baš sam se čitajući ovo priupito jel i dr. Ivo i slična ekipa isto tako tražila od NBH dozvole za sve one vanjske devizne račune (znane i neznane) ili im je to isto bilo odobreno za "lječenje"...naroda od viška love...  :natak2:
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

kenny

• Kawas... ...
    • Nasice.org
« Odgovori #61 : 14. Studeni, 2012. - 15:49 »

nasice.org stranica sa cca 800 posjetitelja dnevno na adsense u god dana zaradi cca 500kn
hrvati bas i ne klikcu po tome. Stranice koje imam na engleskom donose daleko vise profita....

Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #62 : 14. Studeni, 2012. - 16:45 »

Istina, član sam i mod na isto jednom manjem forumu moto tematike koji je bio uveo adsense prije koje 2-3 godine, u početku nitko nije klikao, poslije na zamolbu admina da se malo počne klikati po tome (isto da nakupimo za hosting i domenu,pa ako ostane naljepnice, kalendare...) ljudi su počeli klikati tu i tamo, međutim uskoro nas je Google isključio iz programa pod napomenom da su detektirali previše ""lažnih klikova" (imaju dobar algoritam koji im govori da li je klikano tek reda radi ili je netko stvarno "nasjeo" na reklamu i išao čitati i tražiti ono što oni su oglasili na toj stranici)
Uglavnom, nije više ni pokušavano ništa u vezi toga, jer ispada da za siću love (ako ju uspiješ) dobiti imaš smeća po forumu (dobro, ja ih nigdje ni ne vidim jer ih rješavam s firefox-om i AdblockPlus addonom :D ) a na kraju više patnje neo koristi. Na kraju kad zatreba za domenu i hosting (311 kn godišnje), dogovorimo se prije, tko želi uplati 10-20-30 kn (isto kao i ovdje) i opet se skupi i ostane i za sve ove druge drangulije (naljepnice i sl). JBG, mislim da nije problem žrtvovati jednu pivu godišnje :D

*A onaj pokušaj pohlepne zarade na motori.hr smo svi vidjeli kako je prošao, sad se kao ispričavaju da je to bilo samo "zezancija" :udri: no čini mi se da je ipak bilo ispipavanje tržišta, pa su ih svi normalni članovi  :natak2:
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Josip

• Gost
« Odgovori #63 : 14. Studeni, 2012. - 17:02 »

*A onaj pokušaj pohlepne zarade na motori.hr smo svi vidjeli kako je prošao, sad se kao ispričavaju da je to bilo samo "zezancija" :udri: no čini mi se da je ipak bilo ispipavanje tržišta, pa su ih svi normalni članovi  :natak2:

izgleda da su se sjetili kako je prošao adventurer forum  :belj:

došlo iz guzice u glavu da forum čine ljudi a ne par administratora  :evil:
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #64 : 14. Studeni, 2012. - 17:24 »

Točno tako, ne znam ša to ima u našem narodu, odnosno pojedincima koji se dokopaju neke moći (bila ona forumska ili državna) i onda misle da su bogom dani i da su boga za bradu povukli, a ne shvaćaju da su oni tu upravo zbogl judi na forumu/državi a ne da su oni tu zbog njih, i tu su da slušaju i ispunjavaju potrebe tih ljudi a ne obrnuto  :udrri:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #65 : 14. Studeni, 2012. - 18:16 »

Točno tako, ne znam ša to ima u našem narodu, odnosno pojedincima koji se dokopaju neke moći (bila ona forumska ili državna) i onda misle da su bogom dani i da su boga za bradu povukli, a ne shvaćaju da su oni tu upravo zbogl judi na forumu/državi a ne da su oni tu zbog njih, i tu su da slušaju i ispunjavaju potrebe tih ljudi a ne obrnuto  :udrri:

:bang: ajd hvala Bogu da je dobar zakljucak.......samo sam vas gledao i lupao glavom o monitor....... :ruke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Josip

• Gost
« Odgovori #66 : 14. Studeni, 2012. - 19:32 »

.......samo sam vas gledao i lupao glavom o monitor....... :ruke:

a da si tukao po orasima već si mogao imati za baklavu  :D
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #67 : 14. Studeni, 2012. - 23:22 »

a da si tukao po orasima već si mogao imati za baklavu  :D

:glasses:  Orahe žvačem zubima.....  :evil:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Josip

• Gost
« Odgovori #68 : 15. Studeni, 2012. - 07:05 »

:glasses:  Orahe žvačem zubima.....  :evil:

naravno, a kako drugačije  :D
pa neš' ga cuclati k'o bronhi  :h
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore

Stranica je generirana za 0.346 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal