Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 09. Prosinac, 2019. - 08:41
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3   Dolje

Autor Tema: za kaj neko zaključava teme tipa rođendani???????  (Posjeta: 3387 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Juli

• Ladies
za kaj neko zaključava teme tipa rođendani???????
« : 19. Rujan, 2011. - 06:15 »

Dakle baš sam fest razočarana ovim postupkom administratora, moderatora
 i inih tora, pa kak je nekom palo na pamet zaključati temu tipa sretan rođendan???????

eto tak je ispalo da smo bili na putu(bute čitali gdi smo bili) i da nismo bili u mogučnosti dojti do kompa i forum(tj ni bilo zgodno nekom dojti v goste i onda po njegovom kompu čeprkati i čitati kaj ima nova na forumu) i sad se vrnem doma i hoču dragom prijatelju čestitati rođendan, a kad tam štanga nemerš jer je neko jako pametno zaključil da je dost čestitanja dotičnoj osobi tj osobama jer su u pitanju Zlo i Dugi. :rego: :rego: :rego: :rego: :rego: :rego: :rego:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: za kaj neko zaključava teme tipa rođendani???????
« Odgovori #1 : 19. Rujan, 2011. - 12:42 »

:glasses:  A zakaj razočarana.......to je jednostavno proizašlo iz toga što kad prođu dani rođendana onda se kobasice čestitanja provlače danima uz onu poznatu ........"nikad nije kasno za čestitanje"...... a po toj logici slobodan sam i tebi July čestitati tvoj 33 rođendan s malim zakašnjenjem jer to uvijek pali.......sljedeci dan  nakon ročkasa se još podrazumijeva neka čestitka ali dva i vise dana mislim da nema smisla.....eto zatvorio sam i kroketino čestitanje tako da se ne radi o određenim osobama a pogotovo ne o meni vrlo dragim osobama kao što su zlo i dugi. :angel:    Zatim siguran sam da si im čestitala i na Faceu tako da oni sigurno nisu zakinuti za čestitku i evo budem otvorio mogučnost čestitanja pa obavi kak se veli tu svetu dužnost hehehehe.... :glasses:

Također zatvaramo takve teme jer poneki ljudi stave samo smajlica nakon pet dana kad se pojave na forumu i onda tako u deset postova i kak je lijepo onda čitati nove teme, otvoriš a tam samo smajlic kak se kuca s pivom........mislim da to nije nikome interesantno......naravno to se ne tiće tebe July ali ima uske povezanosti sa zatvaranjem takvih postova....... :angel:

Evo nadam se da sam objasnio svoj postupak i da mi ne buš zamjerila niti ti niti itko drugi, tu smo da se zajebavamo, uzivamo i dogovaramo, tu smo u prvom redu jer to želimo i zato jer se ugodno osjećamo.......  :occasion: :occasion:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Danko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 19. Rujan, 2011. - 13:01 »

Treba ukinit ta cestitanja.
Cestita se od srca, a ne reda radi.   :smoke:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 19. Rujan, 2011. - 13:05 »

Treba ukinit ta cestitanja.
Cestita se od srca, a ne reda radi.   :smoke:

Ima i u tome nešto....... :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #4 : 19. Rujan, 2011. - 14:06 »

Juli... hvala na čestitkama!! Znam ja da vas je nešto omelo u naumu, ali to stvarno nema veze. I da nisi čestitala, ja znam da ti meni želiš sve najbolje.
Zatvaranje takvih tema???? Pa... U biti ima smisla. Sumnjam da je admin zatvorio temu zato kaj smo ja i Zlo u pitanju, nego čisto zato kaj je prošlo određeno vrijeme tj. vrijeme čestitanja. Ja ne smijem niti pomisliti da bi se ljutil, jer m netko nije čestitao. Kako se ja "često" sjetim doći na forum i čestitariti, nekim ljudima ne bi smio u oči pogledati hahaha. Ja uvjek kasnim!!!!!!!!!
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 19. Rujan, 2011. - 14:12 »

Juli... hvala na čestitkama!! Znam ja da vas je nešto omelo u naumu, ali to stvarno nema veze. I da nisi čestitala, ja znam da ti meni želiš sve najbolje.
Zatvaranje takvih tema???? Pa... U biti ima smisla. Sumnjam da je admin zatvorio temu zato kaj smo ja i Zlo u pitanju, nego čisto zato kaj je prošlo određeno vrijeme tj. vrijeme čestitanja. Ja ne smijem niti pomisliti da bi se ljutil, jer m netko nije čestitao. Kako se ja "često" sjetim doći na forum i čestitariti, nekim ljudima ne bi smio u oči pogledati hahaha. Ja uvjek kasnim!!!!!!!!!

:smoke:  Eto vidiš , čovjek razumije sve.......a to da kasniš, kasniš....ali kažu žene da to njima odgovara bolje kasniti nego prebrzo stići do cilja.....  :sing: :sing: :sing: :sing: :sing:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Josip

• Gost
« Odgovori #6 : 19. Rujan, 2011. - 14:46 »

kakvo čestitanje............ :D
svi smo mi (većinom) tak "zreli" da bi se trebala skrivati godina proizvodnje :hehe:
Evidentirano

Tiffykle

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 19. Rujan, 2011. - 15:45 »

:glasses:  A zakaj razočarana.......to je jednostavno proizašlo iz toga što kad prođu dani rođendana onda se kobasice čestitanja provlače danima uz onu poznatu ........"nikad nije kasno za čestitanje"...... a po toj logici slobodan sam i tebi July čestitati tvoj 33 rođendan s malim zakašnjenjem jer to uvijek pali.......sljedeci dan  nakon ročkasa se još podrazumijeva neka čestitka ali dva i vise dana mislim da nema smisla.....eto zatvorio sam i kroketino čestitanje tako da se ne radi o određenim osobama a pogotovo ne o meni vrlo dragim osobama kao što su zlo i dugi. :angel:    Zatim siguran sam da si im čestitala i na Faceu tako da oni sigurno nisu zakinuti za čestitku i evo budem otvorio mogučnost čestitanja pa obavi kak se veli tu svetu dužnost hehehehe.... :glasses:

Također zatvaramo takve teme jer poneki ljudi stave samo smajlica nakon pet dana kad se pojave na forumu i onda tako u deset postova i kak je lijepo onda čitati nove teme, otvoriš a tam samo smajlic kak se kuca s pivom........mislim da to nije nikome interesantno......naravno to se ne tiće tebe July ali ima uske povezanosti sa zatvaranjem takvih postova....... :angel:

Evo nadam se da sam objasnio svoj postupak i da mi ne buš zamjerila niti ti niti itko drugi, tu smo da se zajebavamo, uzivamo i dogovaramo, tu smo u prvom redu jer to želimo i zato jer se ugodno osjećamo.......  :occasion: :occasion:
slažem se!!!
treba stavit barem tri smajlića sa pivama...hehehe... :bang:
nemoj kaj zamerit kroko!!!!!!!
Evidentirano
I najduže putovanje započinje prvim korakom!!!

zlo

• Ladies
  • 28 Blood and Honour
« Odgovori #8 : 19. Rujan, 2011. - 19:34 »

:hopla:

:D
uglavnom...Kroko je uvijek u pravu :angel:

Evidentirano
MK Vuk Samotnjak Zadar

Josip

• Gost
« Odgovori #9 : 19. Rujan, 2011. - 19:46 »

uglavnom...Kroko je uvijek u pravu :angel:

moš' misliti :prsti:

nasloni se Mujo na zid i zid se sruši.............zašto...........pametniji popušta :D
tako ti je i sa krokom

btw,kroku nitko neće proturječiti jer ti odmah izbriše profil i proširi glasinu da si jako dobar s adventurerima,
a onda te njegovi specijalci počnu maltretirati SMS-ovima u ludo noćno doba......... :hehe:
pitaj Alaina, ako se oporavio
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore

Stranica je generirana za 0.498 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal