Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Studeni, 2019. - 07:42
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Sprej za lanac  (Posjeta: 5729 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

vrbi

• Kawas... ...
Odg: Sprej za lanac
« Odgovori #30 : 11. Kolovoz, 2014. - 23:50 »

puno filozofiranja oko sprejeva za lanac ovo i ono ako sprejas sa skupljim dobijes 10tk vise, mos mislit. Ovisi mislim najvise o tome kako vozis tj. saltas, ako imas naglo pustanje kvacila nakon saltanja radis trzaje na lanac koji uticu na nejednako rastezanje sta je i krajni razlog potrebe za promjenom lanca jer bude nejednako rastegnut(najslabija karika)  i ne upada u lancanik cilom duzinom kako triba. Penzionisanom bajkeru ce najjeftinija regina trajat vjerojatno vise nego agresivcu najskuplji did. Isto ko sta na rastezanje faznog lanca najvise utice naglo davanje gasa kad je motor na niskim okretajima kad nema momenta. Neces opet pustit da ti prodje 2tk bez podmazivanja ali isto tako spreja ti to sa sprejom od 60 ili od127 kn, svakih 500 ili svakih 794 km mislim da je potpuno irelevantno za trajnost lanca. Kad crkne ionako ides u ducan da kupis novi. :smoke:
Evidentirano
"Dođu i ta vremena, kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. Mi živimo u tom vremenu."

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #31 : 12. Kolovoz, 2014. - 07:45 »

puno filozofiranja oko sprejeva za lanac ovo i ono ako sprejas sa skupljim dobijes 10tk vise, mos mislit. Ovisi mislim najvise o tome kako vozis tj. saltas, ako imas naglo pustanje kvacila nakon saltanja radis trzaje na lanac koji uticu na nejednako rastezanje sta je i krajni razlog potrebe za promjenom lanca jer bude nejednako rastegnut(najslabija karika)  i ne upada u lancanik cilom duzinom kako triba. Penzionisanom bajkeru ce najjeftinija regina trajat vjerojatno vise nego agresivcu najskuplji did. Isto ko sta na rastezanje faznog lanca najvise utice naglo davanje gasa kad je motor na niskim okretajima kad nema momenta. Neces opet pustit da ti prodje 2tk bez podmazivanja ali isto tako spreja ti to sa sprejom od 60 ili od127 kn, svakih 500 ili svakih 794 km mislim da je potpuno irelevantno za trajnost lanca. Kad crkne ionako ides u ducan da kupis novi. :smoke:

:D  Apsolutno si u pravu..........  :thumbleft: :thumbleft:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

mac3851

• Kawasaki ...
« Odgovori #32 : 12. Kolovoz, 2014. - 09:29 »

Pravo kažeš ...
Evidentirano
One of the things you learn from years of dealing with drug people, is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye.

Matekk

• Kawas... ...
  • Kad sve ide po planu,onda nije avantura ne;)
« Odgovori #33 : 12. Kolovoz, 2014. - 12:28 »

a oko cega se ne filozofira tu?  :D
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #34 : 12. Kolovoz, 2014. - 15:58 »

a oko cega se ne filozofira tu?  :D

:D  Zato postoji forum da filozofiramo, ali često izlete i takve zablude koje ne bi pas s maslom pojeo, pa da i takvi nešto nauče.....  :smoke: :angel: :bang:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #35 : 12. Kolovoz, 2014. - 16:53 »

Ja sam malog Đibera u Novalji polio s malo jestivog ulja. Žurio sam doma, nije bilo druge masne tekućine...
Tvornica ulja Zagrab, Zvijezda. Bolje i to nego voda. :/

vrbi

• Kawas... ...
« Odgovori #36 : 12. Kolovoz, 2014. - 17:09 »

Pretpostavljam da je doticno mazivo bilo olivino  ulje koje je puno bolje od suncokretovog, znatno utjece na smanjenje faktora trenja a samim time dobijemo vise milja po galonu :smoke:
Evidentirano
"Dođu i ta vremena, kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. Mi živimo u tom vremenu."

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #37 : 12. Kolovoz, 2014. - 17:48 »

:thumbleft:
Mi smo tu još dobri... na motori hr 120 postova o čišćenju rezervoara, boli  glava.  :occasion:

Matekk

• Kawas... ...
  • Kad sve ide po planu,onda nije avantura ne;)
« Odgovori #38 : 13. Kolovoz, 2014. - 12:35 »

decki forum je super nema tu! ako danas bude ko u varazdinu il okolici,spremam rostilj,dolaze tomos bajkeri,ali slobodno navrate i ljudi paKLEnog duha :angel: :angel: :h :bang:

za vise informacija pm.
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.361 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal