Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 19. Veljača, 2019. - 06:43
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 ... 22   Dolje

Autor Tema: Rijeka i okolica - jednodnevni đirevi .... !!  (Posjeta: 23092 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

antiša

• Kawasaki KLE
Odg: Rijeka i okolica - jednodnevni đirevi .... !!
« Odgovori #10 : 20. Svibanj, 2012. - 21:19 »

Žao mi je kaj se nisam uspio upoznat jer sam se ja jutros vračo s krk, pa sam prolazio djelom tih puteva, naravno starom riječkom :ruke: (krenuo u 9), al mi se žurilo doma jer sam u podne moro bit kod sestrične na pričesi.
Evidentirano

DamirRi

• Kawasaki KLE
  • KLE duh neka nas čuva
    • moje slike
« Odgovori #11 : 20. Svibanj, 2012. - 21:22 »

e zaboravi sam nabrojat ekipicu:heckle,opri,Redhead7624,sike_ri, Goran (nije naš član ali bit će on to ni nezna) i moja malenkost damirRi(dgrailach) za one koji me znaju
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2012. - 21:36 DamirRi »
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #12 : 20. Svibanj, 2012. - 21:32 »

Antiša viđen si pri prolasku kroz Donju Dobru. Drugi put stani bar na minutu. U zavoju kod tunela, preko puta trgovine. Ne moš fulat!!
Evidentirano
KLE  forever

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 20. Svibanj, 2012. - 21:50 »

Evo još slika,...

"dokaz da je i u prapovijesti ovuda kročio dvokotač" :h :h

i za kraj "dream KLE team"   :aplauz: :aplauz: :ruke: :ruke: :smoke:

« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2012. - 22:11 opri »
Evidentirano

antiša

• Kawasaki KLE
« Odgovori #14 : 20. Svibanj, 2012. - 21:56 »

Antiša viđen si pri prolasku kroz Donju Dobru. Drugi put stani bar na minutu. U zavoju kod tunela, preko puta trgovine. Ne moš fulat!!

E jbg u zavoju pratim samo atraktivne komade ak mi mašu a pretpostavljam da mi takva nike mahala :D. Nisam skužil!! Jbg.
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 20. Svibanj, 2012. - 22:05 »

E jbg u zavoju pratim samo atraktivne komade ak mi mašu a pretpostavljam da mi takva nike mahala :D. Nisam skužil!! Jbg.
Ali ne vidjeti 5 KLE-a, to je sumnjivo! vjerojatno su komadi bili s druge strane ceste,.... :h :h
Evidentirano

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #16 : 20. Svibanj, 2012. - 22:15 »

Dečki.. super!  :ruke:  Kao što je rečeno konaćno se i taj dio Lijepe naše pokrenuo!  :angel:

Samo jedna mala primjedba. A gdje su vam vaše drage partnerice, polovice, drugarice?!  :evil:
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #17 : 20. Svibanj, 2012. - 22:17 »

Dečki.. super!  :ruke:  Kao što je rečeno konaćno se i taj dio Lijepe naše pokrenuo!  :angel:

Samo jedna mala primjedba. A gdje su vam vaše drage partnerice, polovice, drugarice?!  :evil:

:smoke: polako Dado kud srljaš....dobro je da se prvo dečki druže i zabavljaju, onda kad bolje polovice vide kak veseli i sretni doma dojdu, pa se prime metle, peglanja i kuhanja budu same pitale a kam vi to idete da se tak sretni vraćate.......pa budu same poželjele i one na vožnju....znaš kak smo i mi svoje dobili na tu kartu hehe.......  :thumbleft: :thumbleft:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #18 : 20. Svibanj, 2012. - 22:39 »

Ja nisam imao nikakav stroj za slikanje (a i nisam tako talentiran ko Damir), pa ću tekstualno popratiti naš današnji đir.

Ujutro mi Damir javlja da ekipica iz Ri kreće u 10 sati. Računam da bi kod mene trebali biti oko 11 ili malo iza.
Ali, opijeni ljepotama Gorskog kotara oni putuju skoro dva sata. A ja čekam...
Napokon,par minuta do 12 (a valjda im je to ostalo iz akcije bikeri na cesti), znači 5 do 12, uz strašnu tutnjavu u moje dvorište ulaze 4 ljuta KLE stroja i jedan Suzuki. Zgodna jurilica. Kroz glavu mi prolazi tisuću misli. Što ću sad? Pa ne može on sa nama tamo gdje sam zamislio i planirao da ćemo otići... Moram mijenjat planove, jako brzo! Ne mogu čovjeku reći da baš nema prikladan motor...
Upoznajemo se, rashladimo uz cugu u mojem multifunkcionalnom prostoru (kafić, konoba, teretana, garaža za KLE, radiona...) i krećemo na obilazak okolice.

Prvo, idemo na brdo Parag sa crkvicom sv. Andrije iznad Brod Moravica odakle se pruža predivan pogled do Kleka i Risnjaka i Snježnika.
Goranu sam na početku uspona nekako sramežnjivo predložio da ostavi motor i popne se do vrha pješke...
A on mrtav hladan, ma nema problema, mogu ja to!
A dobro, odgovorim, a mislim si, ako se sa tim popne tu, ostalo će biti "pis of kejk"!
Bome me je čovjek razuvjerio u trenu!
Ide Suzuki uz brdo ko koza! O KLE-ima ne treba trošiti riječi... To piči ko ludo!

Nakon silaska za Parga, odlazimo do obližnjeg izletišta Lazica. Tu je lovačka kuća, jog za boćanje, natkriveni roštilj sa klupama, wc, prostor za kamping... odlično mjesto za KLE druženje!!

Potom se vozimo lokalnim cestama (što asfalt, što makadam) do zaseoka Šimatovo i vidikovca "Kavranova stijena" u Završju, odakle puca pogled na dolinu Kupe i susjednu nam rep. Sloveniju.
Tu nailazimo na poveću skupinu veselih planinara koji su na pohodu dolinom rijeke Kupe.
Gledaju nas pomalo u čudu, a ni mi njima ne ostajemo dužni.
Ipak, taj se sraz dviju kultura završio bez ikakvih incidenata i u dobrom KLE duhu.

Kada smo se nagledali pejzaža i nadisali svježeg planinskog zraka, odlučili smo spustiti se do one iste Kupe koju smo malo prije gledali iz ptičje perspektive.
Zavojitom cestom sa 17% pada spustili smo se do doline Kupe i u Brodu na Kupi zastali na ušću Kupe i Kupice.
Obje čiste, zelene, ledene...
Tu smo se malo osvježili i pored dvorca Zrinskih u centru Broda na kupi sklenuli lijevo prema Delnicama.
Ipak, pažnju nam je privukao omanji kafić sa desne strane i KLE-ovi su sami sklenuli baš tu.
E, tu srećemo vesele vatrogasce koji slave godišnjicu lokalnog DVD. I oni su, kao i planinari, prilično veseli.
Saznajemo da najdeblji od njih može ispuniti normu u trčanju koja iznosi 14 minuta na 1200 m.
Usporedbe radi, maratonci trče 1 km oko 3 min.
A valjda je to za seoski DVD norma skroz ok.
I još su nas nakon te edukacije htjeli počastiti cugom, ali mi smo zahvalili i požurili zajahati naše strojeve!
Da smo ostali još malo, postali bi počasni članovi tog DVD. A za to nismo imali vremena! Sory, vatrogasci!
Vozimo živopisnim usponom prema Delnicama. Redhead kaže da je dobro da ima samo dva zavoja. Lijevi i desni.
I tako neprekidno!
Srećom, u Delncama smo za manje od 10 minuta.
Vrijeme je i za neki prigriz.
Pizzeria "Scorpion" Pizza, tako-tako. Ali, glad je velika, pa pizze smažemo u rekordnom vremenu. Bolji smo od vatrogasaca!
Tu se pokrene stručna rasprava o nekim androidima, druidima, iponima... Naravno, to raspravljaju klinci!
A Damir i ja blejimo ko tele u šarena vrata i ne kužimo kur..a. o čemu to oni... Koda pričaju klingonski!
ja im objašnjavam da sam imao nevjerovatnu sreću da su taman godinu prije no što sam krenuo u prvi osnovne izbacili pločicu za pisanje i kredu. I mi smo dobili teke!!!
A sad očekuju da razumijem te androide i ostale satelite! Ma dajte!!

I tako, nahranjeni, pomalo umorni, ali zadovoljni, krećemo svak svojim putem.
Ja u Donju Dobru, a ostatak zbilja fantastične ekipe sa kojom sam proveo dan, put Rijeke.
uz dogovor o što skorijem ponavljanju druženja!

Evidentirano
KLE  forever

GoranRi

• Kawas... ...
  • "Još su nam samo oni falili"
« Odgovori #19 : 20. Svibanj, 2012. - 22:49 »

:D
Evidentirano
Loud pipes saves lives.
Da alkohol škodi ali voda ne pruža takvu utjehu.
 Str: 1 [2] 3 4 ... 22   Gore

Stranica je generirana za 0.599 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal