Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 24. Siječanj, 2022. - 20:51
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Adobe je poludio! Besplatno skinite Photoshop, Premiere ili čitav Creative paket  (Posjeta: 7128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kenny

• Kawas... ...
  • : Srp 2011
    • Nasice.org

Ne, nije šala! Adobe je odlučio dati Creative Premium paket totalno besplatno. Međutim, ne ne onaj najnoviji najnoviji. Radi se o CS2 verziji iz 2005. godine za PC i za Mac korisnike.
Stariji paket alata možete skinuti sa službenih stranica te jedino što će vam oduzeti malo vremena da napravite Adobe ID račun, ukoliko ga nemate.
EDIT: Trenutno stranica nije dostupna, međutim mi smo uspjeli iskopirati linkove i serijske brojeve koji će vam trebati.
Izvor i linkovi
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
  • : Ožu 2011
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

mac3851

• Kawasaki ...
  • : Svi 2012

Sjajno je i to što ta verzija radi sjajno i na Linuxu pod Wineom (http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=2631).
Evidentirano
One of the things you learn from years of dealing with drug people, is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye.

mac3851

• Kawasaki ...
Evidentirano
One of the things you learn from years of dealing with drug people, is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye.

kenny

• Kawas... ...
    • Nasice.org

A citao sam i ja, kao to je za ekipu koja vec ima CS2, jer su ugasili aktivacijski server. Navodno nije free, ali se nisu nesto ni bunili da ljuti do skidaju ...
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • : Tra 2011
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90

I opet se svodi na istu stvar, tko ga nije imao legalno a treba mu kao takav za posao - neće ga imati ni sad (jer nema licencirani serijski broj), a onaj tko ga je i do sad želio koristiti nelegalno doma - koristio ga je i ovako i onako  :smoke: ;)

Ustvari su samo maknuli, kako kažete, aktivacijski server, jer su skužili da im to ništa ne pomaže, svejedno je bilo i crackova i piratskih verzija malo more, kome kao takvi nelegalni trebaju za neku uporabu, koristit će ih i bez njih  :evil:
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

kenny

• Kawas... ...
    • Nasice.org

Za ovo sto su objavili bi se dalo raspraviti
Oni su stavili seriske brojeve i aplikacije za download free i ne pise nigdje na tim stranicama da je to samo za reg korisnike ... :D
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90

Hehe, isto kao o pojmu "legalnosti" softvera kod nas  :D
Znam da su neki (a i još uvijek rade) profesionalno sa nekm piratskm skupim programskim alatima  da ih nikad ntko nije ni ptao jel imaju licencu za njih, dok ako nekoga drugog uzmu na "pik" onda traže izvorne račune o kupnji istih... istva stvar je i s samim Windowsima... Kao i svugdje u HR i ovdje je "jednakost" za sve na dijelu...
Tako mi je prošao i jedan frend, imao orginal Win u lokalu na blagajni, al je promjenio komp (stari koji je imao onu naljepnicu s autentičnosti brzo mu je "crkao" zbog lošeg napajanja) i došla mu inspekcija, počeli ga zezati zašto nema tu naljepnicu na tom kompu (iako je imao račun s kupljenim Win) i oni njega pitaju zašto nije kupio drugi Win za taj komp, objašnjava on njima da nema veze što je to drugi komp koji nema njaljepncu, da je on ustvari kupio licencu za korištenje, i nema veze što je sad to na drugom kompu, kad on koristi te iste windowse na njemu, umjesto na starom koji je riknuo... Normalno ovi pisali prijavu, komplikacije do bola, paprologije, žalbe,i zgubljenog vremena, prijetnje ovrhama, zatvaranjem....cijele muke s birokracijom, čak i sam Kafka bi se tih priča posramio...

Kad već odoh toliko u offtopc, podstjetih se jednog "vica" u vezi ove "jednakosti" :D

Završio rat u Bosni, pričaju svi dolazi neka demokracija, bti će svma bolje...
Vidjeli ljudi nakon nekog vremena nikad tog boljeg, sve gore i gore... Ništa, okupi se cijelo selo, idu oni pitati najpametnijeg u selu, a tkog drugog nego samog Imama (Hodžu)
Pitaju oni njega: Hajde ti nama kao najpametniji u selu, objasni nama što je to ta demokracija?
On: Pa to vam je kad su svi jednaki i imamo ista prava.
-Ajde ti Hodža objasi onako po ljudski, da svi razumijemo...
On: Evo ovako. Ja se popnem na vrh džamije gore na minaret, a vi se svi se vi okupite dole ispod. I onda vas ja odazgora sve popišam jer mam to pravo. Onda svi vi isto tako imate potpuno isto takvo pravo odazdola popišati mene....

Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

kUm

• Kawasaki KLE
  • : Ožu 2011
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.26 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal