Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 05. Prosinac, 2020. - 13:03
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Dolje

Autor Tema: Prerada siceva ala Shadow  (Posjeta: 24000 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

mali miha

• Kawas... ...
Odg: Prerada siceva ala Shadow
« Odgovori #160 : 25. Kolovoz, 2017. - 22:30 »

Nisam pregledao temu ali i meni bi trebao neki bolji sic ,
na klepi mi sve pet al dupe mi odvali kad idem na 200i kusur km
imam ga 4 mj al sam natuko blizu 10 000km  je da sam ja 135kg i skoro 2m al opet mislim da bi mogao biti malo udobniji a kad povezem jos nekog otraga da ne pricam
Evidentirano
Dupe zenu krasi a tirtu orasi

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #161 : 26. Kolovoz, 2017. - 07:56 »

Svaka roba ima svog kupca, i skupa i jeftina....
Tko nije dupe stavio u sjedalo koje je napravio Shadow, ne zna zašto to toliko i košta.
Možda netko može napraviti isto ali za manje novaca!?
...no tko se usudi platiti takvo sjedalo tolike novce i potom ga otvoriti da se napravi nešto jeftinije, negdje drugdje.

Vladekovi sicevi su preskupi, činjenica, ali nakon 4 dana putovanja do Toscane i 2300km, prije Ferrare, kaže meni BPD da stanemo malo da se odmorimo...i stanemo...siđe moja žena s mog motora i zapali, a i big pappa duff sa ženom siđe, pa me pita ti ćeš ostati sjediti na motoru i pušiti?
Ja ne silazim i kažem, ja odmaram dupe sjedeći na motoru!!!
'Ko to more platit!  :h

Probaj sjest na taj sic pa vidi hoćeš li dati ili ne toliki novac za sjedalo.
Ništa ti ne sugeriram, samo iznosim svoj stav.

A neka netko tko ima prerađeno sjedalo kod Vlade a žao mu je što je dao tolike novce, to i napiše ovdje....ja bih ga rado otkupio od njega!

Add. admini će nešto učiniti!
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #162 : 26. Kolovoz, 2017. - 10:06 »

Svaka roba ima svog kupca, i skupa i jeftina....
Tko nije dupe stavio u sjedalo koje je napravio Shadow, ne zna zašto to toliko i košta.
Možda netko može napraviti isto ali za manje novaca!?
...no tko se usudi platiti takvo sjedalo tolike novce i potom ga otvoriti da se napravi nešto jeftinije, negdje drugdje.

Vladekovi sicevi su preskupi, činjenica, ali nakon 4 dana putovanja do Toscane i 2300km, prije Ferrare, kaže meni BPD da stanemo malo da se odmorimo...i stanemo...siđe moja žena s mog motora i zapali, a i big pappa duff sa ženom siđe, pa me pita ti ćeš ostati sjediti na motoru i pušiti?
Ja ne silazim i kažem, ja odmaram dupe sjedeći na motoru!!!
'Ko to more platit!  :h

Probaj sjest na taj sic pa vidi hoćeš li dati ili ne toliki novac za sjedalo.
Ništa ti ne sugeriram, samo iznosim svoj stav.

A neka netko tko ima prerađeno sjedalo kod Vlade a žao mu je što je dao tolike novce, to i napiše ovdje....ja bih ga rado otkupio od njega!

Add. admini će nešto učiniti!
Potpisujem do zadnje riječi :) Obzirom da sam na Beverly-u čak i više nego na KLE-u u razgovoru s Vladom ponudio se da mi malo prepravi i njegovo sjedalo. Obzirom da mi je puklo na jednom dijelu i tako bih morao to popraviti tako da će i to on vjerojatno rješiti. Više se neću ni skidati s motora.  :P Samo ću se seliti s jednog sica na drugi :)

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #163 : 26. Kolovoz, 2017. - 18:03 »

Nisam prova sic pa ne mogu govorit o tome. Ja komentiram cijenu cisto sta mi novcanik kaze? Kad probam dir na necijem sa Vladinim sicem mozda promjenim misljenje a do tad.....
Evidentirano
Došlo je vrime da je bolje imat nego ne imat.

mali miha

• Kawas... ...
« Odgovori #164 : 27. Kolovoz, 2017. - 10:48 »

Ako se radi o 1500kn ja bih na zimu to svakako kupio a da li to njemu odneses svoj sic ili on komplet radi drugi i dajte mi neki kontakt od tog majstora
Evidentirano

mali miha

• Kawas... ...
« Odgovori #165 : 27. Kolovoz, 2017. - 11:10 »

Nadoh na guglu neke uradke majstora vlade po meni prejebeno
Evidentirano

Denis_ZG

• Kawas... ...
« Odgovori #166 : 29. Kolovoz, 2017. - 21:19 »

Ja imam sic od Vlade,mogu reci samo pohvale,istina da je preskup ali vrijedi svake kune i u to sam se uvjerio vec sto puta,od svih dorada(a ima ih puno) šta sam radio na kle-u sic je definitivno najbolja dorada i nije mi žao šta sam lovu dao,imam njegov sic vec 2,5 godine i još je kao kad sam ga uzeo prvi dan
Uglavnom samo pohvale na majstora i da treba dat svoj sic koji on onda prerađuje a evo i slika njegovih radova tko do sada nije vidio:
https://www.facebook.com/pg/Shadowsc-Moto-Sicevi-116521738693047/photos/?ref=page_internal
Ja sam imao prilike vidjet kada je radio moj sic u više faza,i mogu reci da skidam kapu majstoru,jer neznam stvarno još jednog covjeka koji je u stanju isto napravit,toliko truda,znanja i radnih sati potrošit na jedan sic,ne košta on bezbeze toliko ali se stvarno isplati
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #167 : 30. Kolovoz, 2017. - 01:12 »

Nisam prova sic pa ne mogu govorit o tome. Ja komentiram cijenu cisto sta mi novcanik kaze? Kad probam dir na necijem sa Vladinim sicem mozda promjenim misljenje a do tad.....

Ja imam sic od Vlade oko deset godina, plaćena je prerada sve skupa oko sto eura. Francuski Bagster je prvi u Europi počeo radit ta modificiranja sica i onda mi je oko 2007.g. tih €54 bilo preskupo jer se mora slati svoj stari sic poštarinom u Francusku i platit slanje nazad u Hrvatsku. Zato sam se odlučio za Vladu.

Vladin sic je malo udobniji od originala. Sad je već popucalo par savova i trebalo bi ga ponovno pretapecirati. Međutim, priče da je puno bolji od originala ne stoje. Trne gujsca i na ovom već nakon pol sata, do sat vremena. Nadam se da je Vlado napredovao pa osim dizajna poradio malo više na udobnosti sica.

Budući da smo sad u EU, tih 54€ od Bagstera i dva shippinga po 20€ bi ispala 6€ jeftinije od Vlade, ako mu je cijena još uvijek 100€. Ako je više od toga, definitivno se ne isplati. Lijep je sic, ali ja bih volio da je udobniji. Ovaj plavi sic koji je stavio Mali Miha mi se čini ok, ali trebalo bi vidjeti kakva je udobnost. Bagster ipak ima tim stručnjaka koji to radi tako da različite vrste spužvi upumpavaju na određena mjesta, provjereno je udoban.

Ako je netko recentno napravio sic kod Vlade (a nije više pod vizualnim dojmovima) nek slobodno napiše kakva su mu iskustva. Ja bih volio da Vlado radi danas bolje i da je jeftiniji, pa da mi opet prepravi sic. Ako ne, nije problem preko zime slat sic u Francusku za tih 54€.

http://www.ebay.com/itm/Housse-de-Selle-Renovation-Bagster-NOIR-2587-Kawasaki-500-KLE-01-03-/141903661922?hash=item210a1e0b62:g:~m8AAOSwB4NWwFpg
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #168 : 30. Kolovoz, 2017. - 12:42 »

Puno je vode proteklo ispod mosta od '07. Logično mi nekak da je vjerojatno napredovao u svakom pogledu svakim danom. S obzirom  na cijenu, očito je...sad idem za pulu, pa onda kad se vratim bum videl kolko bu me razjebal taj sic, a vjerojatno bude pa će mi to bit sigurno odma prva stvar za napravit :glasses:
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #169 : 30. Kolovoz, 2017. - 22:36 »

Puno je vode proteklo ispod mosta od '07. Logično mi nekak da je vjerojatno napredovao u svakom pogledu svakim danom. S obzirom  na cijenu, očito je...sad idem za pulu, pa onda kad se vratim bum videl kolko bu me razjebal taj sic, a vjerojatno bude pa će mi to bit sigurno odma prva stvar za napravit :glasses:

Već sama činjenica da je originalni sic izdržao pet godina jahanja, a sic od Vlade čak deset do pucanja materijala - govori da je odradio ok posao. Kilometarski su tu negdje. U prvih pet godina sam napravio 34tkm jahanja, a u drugih deset godina samo 33tkm. Drugim rječima, izgleda kao da materijal od sica izdrži oko 30ak tisuća km jahanja, neovisno od godinama.

Sic KLEa je problem zato jer trnu jaja, gujsca, noge. Ima onih gelova za kupit pa ugradit u sic, to pomaže jajima i potomstvu. Ali za cirkulaciju u preponama tijekom vožnje, mora biti dobro napravljena podloga sica. A taj dio treba dobro napravit, za to treba biti pravi inžinjer. Ako je taj dio Vlado počeo dobro radit, onda je napredovao. Ali meni je i dalje trnula gujsca na KLEu i nakon njegove prerade, samo ne nakon pol sata nego 45 minuta.

Koliko Vlado sada naplaćuje svoj rad?
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Gore

Stranica je generirana za 0.5 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal