Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Svibanj, 2022. - 04:43
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3   Dolje

Autor Tema: Stitnici za ruke  (Posjeta: 17884 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
  • : Ožu 2011
  • : Ožu 2011
Odg: Stitnici za ruke
« Odgovori #10 : 05. Listopad, 2016. - 08:04 »

ja sam imao do neki dan, ali sam na kraju odustao od prodaje i ugradio ih na svoj Versys...baš super izgledaju!

dobro izgleda, još bi bilo bolje da je u boji  :thumbleft:
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
  • : Srp 2012
  • : Srp 2012
« Odgovori #11 : 05. Listopad, 2016. - 15:19 »

dobro izgleda, još bi bilo bolje da je u boji  :thumbleft:
...da, i opet odi kupiti boju koja je valjda najskuplja na planeti Zemlji! :evil:
Evidentirano

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • : Pro 2013
  • Lovac sreće
« Odgovori #12 : 22. Srpanj, 2021. - 22:17 »

Ima li tko ili gdje povoljnih štitnika ručki za kle-a...novo,polovno...tnx
Evidentirano

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • : Vel 2014
  • : Vel 2014
  • 095 8748290
« Odgovori #13 : 23. Srpanj, 2021. - 09:17 »

ja uzeo u msp, donesu na prag, 130 poštarina, ali uzeo sam više djelčića
i još jedan sa mnom pa na pola poštarina...
msp nisu jeftini, ali štitnici bili povoljno prema ostalima,
i gumicu na kočnicu i na mjenjač, i gumice kamo zatakneš zadnju plastiku,
ona mala uha, ove plastike original pretrpe par prekretanja,
ja uzeo jer su bila izgrebane,
a one s aluminijem mislim da bi ravnao svaki put
i da mi je to preskupo rješenje

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • Lovac sreće
« Odgovori #14 : 23. Srpanj, 2021. - 15:36 »

Puno za poštarinu i koliko su oni?...ne znam možda u KMS-Karlovac,il naručit preko Tokića,Šepića i sl...ma i ne moraju mi biti orginal,samo da pašu...
Evidentirano

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • Lovac sreće
« Odgovori #15 : 25. Srpanj, 2021. - 12:53 »

KMS-Karlovac kontaktirao,nemaju u ponudi...ima li na internetu kakva jeftinoća...jel ko naručivao...
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • : Svi 2018
  • ZR7S, ZR7S, KLR650, KLR600, KLR600MX, KLE500, ER5
« Odgovori #16 : 25. Srpanj, 2021. - 22:07 »

KMS-Karlovac kontaktirao,nemaju u ponudi...ima li na internetu kakva jeftinoća...jel ko naručivao...

KMS nema u ponudi, a i da ima, ne bi imao na lageru....klasika  :natak2:
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

nenox

• Kawasaki KLE
  • : Kol 2017
« Odgovori #17 : 27. Srpanj, 2021. - 23:51 »

A i baš ti štitnici nisu baš potrošna roba za primjer da bi ih itko u hr držao na lageru.Drugi par rukava što vjerojatno nemaju ništa vjerojatno na lageru. Nemaju ni drugi ili samo nešto od osnovnog potrošnog materijala ili dolazi za tjedan, dva. Ovisi kak se pogodi dan narudžbe i kojim danom im dolazi roba.
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR650, KLR600, KLR600MX, KLE500, ER5
« Odgovori #18 : 28. Srpanj, 2021. - 01:28 »

A i baš ti štitnici nisu baš potrošna roba za primjer da bi ih itko u hr držao na lageru.Drugi par rukava što vjerojatno nemaju ništa vjerojatno na lageru. Nemaju ni drugi ili samo nešto od osnovnog potrošnog materijala ili dolazi za tjedan, dva. Ovisi kak se pogodi dan narudžbe i kojim danom im dolazi roba.

ne bih se baš složio....Novema Nova primjerice je nešto što KMS neće ni za 100 godina doseći....lager?!...lager im je kakvog se ni Louis.de ne bi posramio.....a na kraju krajeva čak i Moto Jakopec u Samoboru ili Moto Trade Zorić u Karlovcu ima 3 puta veći lager i ponudu dodataka i opreme no što je KMS ikada imao...

KMS politika je samo nagovaranje ljudi na kupnju novog motora i održavanje istih bez klasične maloprodaje, osim ono nešto malo kaj slučajno imaju na lageru....

Dobar dan, jel imate sajlu gasa....ček da pogledam....ummmm...nemam....mogu imati drugi tjedan...

Dobar dan, jel imate pločice za štelanje ventila....dimenzija ta i ta i ta.....ummm, da pogledam, ummm, nemamo ni tu ni tu ni tu, ali možemo imati drugi tjedan....

Dobar dan, jel imate filter ulja.......ummm, imam jedan, ali taj mi je rezerviran za motor koji je upravo u servisu....mogu imati drugi tjedan....

Dobar dan, jel imate NGK DPR8EA9 (najčešća za Kawa endurače) ....ummmm, nemam, imam samo zadnja 2 komada DR9EA...ali mogu imati drugi tjedan....

Dobar dan, jel imate set diskova kvačila za ZR7...paše i od ZZR ovaj onaj model....hrpa modela ima iste....ummm, nema, mogu imati drugi tjedan....

Dobar dan, jel imate set ležajeva prednjeg kotača za Z750.....ummmm, nemamo, ali mogu imati drugi tjedan....

Dobar dan, jel imate gumice ventila....trebam set usis ispuh 4 komada.....ummm...imam set, ali su samo 3 u vrećici....hmmm...di je četvrta....čeprk, čeprk, čeprk..ččalo, di je gumica, si ti vidla gumicu....Bog mater isus i gumice, jebeš me tu za 20 kuna da ja sad moram tražiti gumice....daj dođi drugi tjedan, bumo naručili gumice...

Dobar dan, jel....ma nebitno, pogriješio sam broj....htiko sam zapravo pekaru nazvati i pitati jel imaju kruha....

Nazovem Jakopeca; Ivica bok, daj mi reci jel imaš ručkicu kvačila za KLE.....imam ti originalnu, imam ti one CNC u boji, ali samo crvene i zelene, imam ti talijanske zamjenske, imam ti.....ok,ok,ok....biti će dosta....

Nazovem Zorića u MotoTRADE....javlja se žena ili kčerka jer je Zorić u servisu.....jel imate možda sajlu obrtaljke za GPZ550R model 1983.?!....joooj, ne znam, samo da pitam Željka ako on zna jel znate, to vam je već egzotika, u servisu je, samo malo......šu šu šu šu...čeprk...čeprk....hmmm....evo, nije originalna, duža je za 20mm od originalne, ali neće smetati, pasala bu...to ti je od KZ, ali isti vrag...čak je i cijena još stara nabavna, stoji barem 15 godina na lageru....80kn....prodano, dolazim odmah!!!!  (u KMSu mogu naručiti i imati za 2 tjedna i cijena je 200 i nešto kuna plus PDV)

mogao bih do jutra ovakve primjere navoditi što sam sve doživio u zadnjih 15-20 godina.....a u KMS iako smo obiteljski prijatelji od djetinstva, više ni pod razno....radije naručujem iz Amerike, nego iz KMS-a, a i za to imam prilično opravdan razlog, moglo bi ispasti da jako pljujem po KMSu, ali da su me dresirali svojom politikom trgovanja, jesu....u toj mjeri da radije 6 mjeseci čekam da mi brodom nešto dođe, no kod njih uzeti direktno čak i da imaju na lageru....sam Dario ko Dario je OK, bio je uvijek korektan prema meni, ali on se ne pača ni u što osim samo servisiranje, a ja njegove usluge servisiranja nikada nisam trebao pa nismo ni došli u konflikt....dok je ostatak obitelji bio u prodaji, a tu sam pojeo oveće govno, a sve kao, pa dobri smo si obiteljski smo prijatelji, znamo se, bolje da njemu radim promet nego nekome sedmom....pa su napravili budalu od mene....uplatim lovu unaprijed, pa čekam 3 mjeseca uz svaki tjedan "drugi tjedan će biti" pa na kraju dođe krivo i kažu, žao mi je, mi to ne možemo vratiti, nek ti ostane za rezervu pa možda jednog dana iskoristiš to (naručim klip, karike i košuljicu cilindra za taj klip, oni mi isporuče klip i karike bez košuljice i ja nek si taj klip s karikama gurnem u guzicu, kao, to je sad moj problem, reko pa ak nema košuljice, koji će mi qrac onda taj klip i karike)....pa neki dijelovi ne dođu uopće i kažu, nema isporuke toga više uopće, vratiti ćemo ti lovu....1100kn....ali znaš, nemam sada niš u blagajni, imali bumo na kraju tjedan preuzimanje nekih motora na servisu pa će ekipa platiti u kešu pa ću ti imati za vratiti....pa drugi tjedan, pa drugi, pa drugi, pa drugi, pa drugi, pa drugi, pa drugi.....pa nakon skoro 2 usrana mjeseca su USPJELI SKUPITI 1100kn...reko jeba vas patak pa kako vi živite i kako firma uopće preživljava ako 2 mjeseca ne možete sabrati 1100kn an hrpu, a da stvar bude bolja, to nije lova koju morate izmisliti, nego lova koju sam vam dao za nešto što niste ni kupili, dakle, nije mogla ispariti samo tako......zahvalio se na suradnji i reko nikad više ništa....za mene KMS ne postoji....a vrhunac je bio kada sam dobio komentar da kaj sam navalio na 1100kn kao da je milijun u pitanju.....pa reko kad je pišljivih 1100kn, onda ste mogli to iz lijevog džepa istresti, a ne 2 mjeseca zbirati i na jedvice jade vratiti.....

svaka čast svima, ali KMS od mene teško da će dobiti lijepu riječ ikada....totalno su se prosrali....

a općenito, kada god uđeš kod njih u dučan, uvijek svi nadrkani, živčani, onak, doslovno te pogleda i kao da bi te pitali; "ak nisi došao kupiti novi motor, koji si Qrac uopće i ulazio...odjebi"

čak je i stari Dac znao pizditi; "aaaaaaa, koji qrac me jebete s tim glupostima, gumice, šajbice, slažete ta stara groblja i krpate....kupi novi motor i riješi se sranja...a ne da ja moram tu tražiti dijelove"

eeee reko stari moj, tak se ne posluje....

znam da mnogi hvale KMS i dižu ga u nebesa....kako rekoh, Dario je završio za automehaničara i potpuno se predao moto mehanici, a odrastao je uz Daca koji je servisirao motorne pile i onda jet skijeve i motore, onako iz hobija kaj bi se reklo, a već krajem 80tih godina je to bila i konkretna firma i dobro su poslovali, priučio se, ali OK, nećemo suditi po tome....taman dovoljno da Darija afirmira i da je danas Dario iskusan moto mehaničar, usudio bih se reći da je Daca odavno preflekao, ali slaba je to vajda kada je Dariju logistika u banani, ostatak ekipe radi preko Qrca....

Dođem s motorom kod njih jer su mi trebali dijelovi i usputno da na uho čuje motor, Dac posluša motor, kaže; treba mijenjati kompletan vijenac i jednostrano kvačilo sa zvonom, prstenom, sve...3500kn plus rad, ali OK, rad buš si sam odradio....

Raskopam sve, problem kao i kod KLEa kad počne proklizavati kod anlasanja, samo kaj su u pitanju pikse po kojima se vijenac valjčića zacvikava....odnesem Pegiju tokaru na strojnu obradu....pobrusio prsten na koji naliježu vajlčići za 5 stotih milimetra i evo već 90.000km to isto anlas kvačilo radi.....usluga brušenja; 30kn
pitam koliko bi to moglo durati....kaže meni Pegi, pa bar 50-60 tisuća, a možda i 150....a i kad ode, onda dođi opet pa bumo opet skinuli 5 stotih....inače možeš i do 2-3 desete to skidati tako da valja.....

a Dac popizdio; "nema šanse, to mora novo i gotovo, to bu se sve raspalo, skinuti će cementaciju brušenjem i za 2 mjeseca buš opet morao sve raskapati...to su ti klošarska rješenja, samo OEM novo i miran si, kaj svi pokušavate biti stručnjaci i pametovati...aj u qrac, neš ti mene učit mehanici" .....evo "bez" cementacije vozi tako već 90 tisuća....

i tak dalje i tak dalje....a ko voli nek izvoli....sretno mu bilo....
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #19 : 28. Srpanj, 2021. - 09:40 »

Nisam nešto ulazio u analize KMS a, samo sam jednom nešto tamo naručivao, a i neda mi se u KA kad ima bliže. A i ovo sa uvaljivanjem neodgovarajućih dijelova je fakat jadno.
A to komentiranje njihovo kupite si nove motore je isto debilno, iste izjave i tu u taj koš trpam
uber jebeno arogantnog majstora kojeg neki tu reklamiraju, Ivicu iliti Cohu. Kak sam većinu šrafam al samo svoje motore,nekad neznaš sve pa reko da priupitam kulturno, a i bil sam raskopanog motora, ono lagano frka..i da ne duljim dolazak kod njega tu je bila greška...Uglavnom riješio to na drugom mjestu isti dan, točnije nakon sat vremena  :evil: a onaj se tak zapjenil ko da  mu kruh iz usta vadim. Da je bil normalniji bi mu koji put motor neki odfural na servis kad se meni neda ili preporučio nekom. A
ima još, niko nije savršen, neda mi se pisat...a i zaboli me za tog miša
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore

Stranica je generirana za 0.38 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal