Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Listopad, 2020. - 19:52
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Dolje

Autor Tema: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !  (Posjeta: 37327 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !
« Odgovori #30 : 21. Srpanj, 2014. - 23:32 »

@kUm
Bez obzira ns guzvu, Ne nastavljaj editirajuci vec napisi novi post (nastavak)
Ovako se ne moze pratiti tijek (tko je procitao nece se vracati unazad)

Sent from my sPhone.
Imaš pravo, podebaljo sam nastavak , a ti ga strpaj na pravo mjesto ili ga obriši, kako se počelo raditi na ovom Forumu.

Na Vašem Forumu, jer ovo više nije moj Forum, ja takav Forum nisam htio !!!
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #31 : 21. Srpanj, 2014. - 23:36 »

Evo i mene, svi me znaju otprije kao mućkog provokatora sa staroga foruma. Međutim, na ovaj forum uopće nikad nisam ima namjeru provocirat (barem ne previše) jer je ovdi jedna lipa ekipica. Kroka koliko znam je čovik i po koji će učinit sve šta triba i ako ga bilo ko šta pita i užitak mi je sa njim sist i popit piće i svaki put se razveselim kad ga vidim  :pushing:. Za Kuma mogu reć isto iz prve ruke-čovik je na mistu, dobar, pošten, i smatram da je neopravdano krenula hajka na njega, ponajprije zbog opruga za koje virujem da je ima najbolju namjeru. Njega ako ko ima pravo hebat onda je to Suzy na navigaciji.

E sad, meni Kroko osobno ne smeta i smišno mi je vidit kako on to sve pojašnjava na sebi svojstven način i opet virujem i znam  da kad nekoga ispravlja da nema namjeru nikoga uvridit i želi samo pomoć. Međutim, primjetia sam kod nekoliko ljudi da njima smeta to Krokovo pojašnjavanje i da je on uvik u pravu, pa bi mislim da bi Kroko moga malo poradit na pristupu pri pisanju postova zbog drugih jer ima osjetljivih duša ode na forumu.

Ja se sićam prije od sebe, sve mi je smetalo, kad bi neko kasnia na dogoovreni sastanak (na to sam bia posebno lud). Onda sam svatia da kad bi svakome sve gleda da uopće ne bi ima prijatelja jer malo je ljudi koji ti odgovoaraju 100% pa sam naučia bit tolerantniji i popustljiviji i sve mi nekako lakše ide.

Uglavnom da citiram sam sebe  tj izjavu od našega voljenoga maršala kada je bila svađa između Alaina i Blekija....
ČUVAJTE BRATSTVO I JEDINSTVO KAO ZJENICU OKA SVOGA
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #32 : 21. Srpanj, 2014. - 23:42 »

Problem je trebalo davno početi rješavati, ali da se je prije sasjeklo, sada bi bilo lakše iako nisu ne rješivi.

Kawasaki DUH!!!!
Pravednost?

Znamo li svi mi?
... a posebice oni koji bi trebali živjeti taj KLE duh?

Znaju li ostali? Da li svi moraju imati taj način ponašanja, pristupa ili samo oni koji to smislili i prihvatili, mi koji smo tu od prvog dana?!?
 .. a da ne govorim da bismo trebali živjeti taj KLE duh i prihvatiti čak i one koji ga nemaju.

Može li mi netko napisati i objasniti što je taj KLE duh??? Meni, novim članovima, onima koji ga nemaju!
Može li netko?
Zar se nakon svih ovih godina moram sramiti obući majicu na kojoj je KLE Croatia logo, ne bi li me društvo povezivalo sa sektom!?!
A zašto?

Ne bismo li mi koji smo osnovali ovaj Forum, trebali živjeti KLE duh? Zar ne bismo se trebali tako i ponašati!
Zar nije KLE duh osim da nekome pomegnemo rukama, savjetima, djelima i poštovanje prema ostalima koji iznesu svojem mišljenje ili stav ili se taj stav mora odmah sasjeći krivim načelima pojedinaca čiji je motor najbrži, Koji je najjači, koji ima najveći qurac i sl...
Zar ne bismo na ovom Forumu trebali dati savjet ili ga argumentirano navesti da je nešto već isporbano i da to što radi mu neće donijeti popraviti kvar napredak na motoru , nego se baš radi upravo suprotno...
Ako ti 'moj' mehaničar ne servisira motor, onda je tvoj KLE  u banani, ako nemaš vizir k'o moj, onda se uopće ne voziš, ako nemaš grijače ručki, onda si budala, ako nemaš sic od Vladeka, onda si ili sirotinja ili glup, ako nemaš utege na volanu onda ti je prazna glava pa ti ne lamače na vjetru...itd.
...
Kaj KLE duh da nekome tko je tehničke struke ili ima iskustva, pa čak i napravi neku svoju zamisao ili inovaciju reći da ...piše gluposti, samo zato jer ne je u suprotnosti sa mojim vlastitim mišljenjem ili ne razumije, pa ne može argumentirano dokazati suprotno?!?

TO je KAWASAKI KLE Croatia forum i KLE Duh ?!?
Ponovo pitam što je to Kawasaki KLE DUH...

ovo potpisujem....meni je osobno moj sic od 400kn bolji od toga Shadowa i uopće me ne žulja guzica. Ali nisam nikad upira po tome i probava dokazat ljudima je moj sic najbolji, svako ima pravo na vlastiti izbor, moje je da kažem svoje iskustvo.

Nemam opleteno crivo, nemam auspuh, nemam povišeni vizir ni dog bonese pa opet KLE ide i nikad ne bi stavlja te gluposti na njega jer smatram da je to sve rasipanje para i totalno bespotrebno......pa opet nikad nisam probava dokazat da sam ja u pravu i da bi svima tako tribalo bit.

Po meni je definicija KLE duha...čini dobro drugima i ne očekuj ništa zauzvrat.......i kad bi se svi vodili za takvom ideologijom svit bi bia najbolje misto na svitu

Kawasaki KLE svima onima koji se isto tako osjećaju
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #33 : 21. Srpanj, 2014. - 23:44 »

"Ni da, ni ne, ni da, ni ne, ni da, ni ne,ni da, ni ne,ni da, ni ne,ni da, ni ne.....nikad!"

I ja znam Kroka koji je
je čovik i po koji će učinit sve šta triba i ako ga bilo ko šta pita
No izgleda da je istina sasvim drugačija.

No Kroko se je promijenio, kako se i svi mijenjamo i iza, nekada čovjeka iznad navoda gore, leži sasvim druga istina....
Evidentirano

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #34 : 21. Srpanj, 2014. - 23:51 »

"Ni da, ni ne, ni da, ni ne, ni da, ni ne,ni da, ni ne,ni da, ni ne,ni da, ni ne.....nikad!"

I ja znam Kroka koji je .....

No izgleda da je istina sasvim drugačija.

No Kroko se je promijenio, kako se i svi mijenjamo i iza, nekada čovjeka iznad navoda gore, leži sasvim druga istina....

A da se ti nisi malo prominia....ili si oduvik takav....??
Nakon sto sam na tvoju ponudu i na nacin koji si ti trazio da se odustane od opruga, isto i napravija...nazva si me pickom, maloumnikom itd...kad si u onom svom totalno nebuloznom postu od 73 strane, di si sebe navodija kao velikom pravednika, zrtvu i sta sve ne, spomenuo kako bi mi novce uplatio odmah (i to na racun sa kojeg je uplaceno, iako je to glupost kao i sve drugo napisano jer je uplaceno u banci, direktno, a ne sa racuna), nakon moje poruke prema tebi u kojem ti navodim broj racuna, i dalje nakon 10tak dana, novaca nema na racunu....jel to KLE duh o kojem ti pricas???' Vise je Kroko dobrog napravija za ovaj forum nego ti imas dlaka na glavi....
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #35 : 21. Srpanj, 2014. - 23:53 »

Kume, smanji dramu i prijedi na hrvatski. (Smanji dramu)
Ne jebi sa nepotrebnim pitanjima u svrhu repliciranha tebi unaprijed znanim odgovorom.
KLE duh je nastao kao zajebancija i ostao je zajebancija.
Vremenom je postao sinonim za pravednost, spremnost na pimoc, druzenje i voznje, zajebanciju, velicinu kite itd..

Sent from my sPhone.

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #36 : 21. Srpanj, 2014. - 23:56 »

Konkretno pojasnjenje ovoga ?

Sent from my sPhone.

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #37 : 21. Srpanj, 2014. - 23:58 »

A da se ti nisi malo prominia....ili si oduvik takav....??
Nakon sto sam na tvoju ponudu i na nacin koji si ti trazio da se odustane od opruga, isto i napravija...nazva si me pickom, maloumnikom itd...kad si u onom svom totalno nebuloznom postu od 73 strane, di si sebe navodija kao velikom pravednika, zrtvu i sta sve ne, spomenuo kako bi mi novce uplatio odmah (i to na racun sa kojeg je uplaceno, iako je to glupost kao i sve drugo napisano jer je uplaceno u banci, direktno, a ne sa racuna), nakon moje poruke prema tebi u kojem ti navodim broj racuna, i dalje nakon 10tak dana, novaca nema na racunu....jel to KLE duh o kojem ti pricas???' Vise je Kroko dobrog napravija za ovaj forum nego ti imas dlaka na glavi....

Ti si tema za sebe, ali samo ću se nadovezati, na tvoj post...
Nisam te nikada nazavao maloumnikom, ali da si pi..%..a, jesi, i to pi..%..a bez KLE duha, a ako to ne shvaćaš, onda imaš problem  :evil:
Evidentirano

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #38 : 22. Srpanj, 2014. - 00:01 »

Nisam te nikada nazavao maloumnikom, ali da si pi..%..a, jesi, i to pi..%..a bez KLE duha, a ako to ne shvaćaš, onda imaš problem  :evil:
Gospodine, vratite mi novce.
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #39 : 22. Srpanj, 2014. - 00:03 »

Izgleda da niti ja ne shvacam ??

Ponavljam: prebaci se na Hrvatski
Pisi konkretno , isto vrijedi i za Frigija
(tema ce se ionako razvuci u sapunicu)

Sent from my sPhone.

Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Gore

Stranica je generirana za 0.794 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal