Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 01. Ožujak, 2021. - 13:46
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 43   Dolje

Autor Tema: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !  (Posjeta: 39611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Frigi

• Kawasaki KLE
Odg: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !
« Odgovori #40 : 22. Srpanj, 2014. - 00:04 »

Nije mi jasno sta nije jasno u mom postu?
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #41 : 22. Srpanj, 2014. - 00:22 »

Laku noc :)

Sent from my sPhone.

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #42 : 22. Srpanj, 2014. - 00:26 »

Konkretno pojasnjenje ovoga ?

Sent from my sPhone.

Ide samo ne mogu sve napisati od jednom.

Kroko je puno napravio za ovaj Foruim i to je neosporivo...
No napravio je i dobro i loše, više dobroga nego lošega, ali ovo lošije se može strpati u zadnje vrijeme gdje se na svoj nekada čudan i šaljiv način obraćao u svojim postovima, no izgleda da je moć jača i od Vlaste, a Vlasta je kurva.

Svojim se ponašanjem prema starim i novim članovima ponaša suprotno od načela zajebancije KLE duha, IOW, Forum pretvara u svoji privatnu prčiju u kojoj vrijedi pravilo ja sam najpametniji, a svi vi ostali pišete gluposti.

Pisanje da neki članovi pišu gluposti, a da ih nikada nije upoznao osobno, nije u skladu s idejom Foruma.
 Nadalje svojim je ponekad drskim postovima doveo do toga da se čak i oni koji su duže vrijeme na Forumu, ne žele uplitati u teme u kojim je on jasno dao do znanje da je on i samo on u pravu...
Do toga da umjesto argumentiranom raspravom, sve što nije u skladu s njegovim načelima, bezobrazno prekida svojim postovima.
iz čega je posljedica da ljud koji se znaju, umjesti da se druže i zajebavaju, više ne žele pisati po Forumu, da su nam rubrike poput Vicevi, koje su nam svima osvježavale dan, sad 'mrtve', zamrle....

Do toga da umjesto da se argumentirano raspravlja da se brišu postovi koji su za njega 'uvredljivi'...
 Znam Kroko da sve čitaš i čekaš da ja svu svoju negativnu energiju istresem , ali sve što navodim da se dokazati citatima na ovom Forumu, osim ako to u medjuvremenu ne izbrišeš.

A kada ni brisanjem postova ne uspiješ odrezati temu, onda me svojim administratorskim mišićima me baniraš bez poznavanja Pravila Foruma i suglasnosti ostalih administratora, baniraš.

I naposljetku, uopće više nemaš KLE duha, nego misliš samo na svoju korist, uklanjajući tuđe postove i slike, koji bi te mogli kompromitirati i dati svima pravu sliku o tebi.
Čak više nisi u stanju ni pokazati malo dobre volje i drugima pomoći da sebi ili nedajbože drugima naprave nešto što ti imaš na motoru, koa npr centralni nogar, prednje federe ili slično

To je KLE duh?

Reči ću ti što je KLE duh, KLE duh je kad ti kolega s Foruma kaže "nemaš brige kUme, dat ću ti ja svoje prednje federe da imaš za put, pa ćeš i vratiti kad se vratiš.

E to je KLE duh :prsti:

Administratori, sadašnji i bivši, đombe... to je smjer u kojem ovaj Forum treba ići?!

Mislim da se ovakvo iskorištavanjem admin ovlasti u vlastite potrebe ili hirove, ne smije iskorištavati za osobne interese, ne na ovom Forumu.
Ako nemaš riječ odgovora ili argumenata na nečiju provokaciju, nemaš prava, da nemaš prava koristiti administratorskim ovlastima i ovaj Forum pretvarati u 'svoju prčiju' koju će neki smatrati svojim kutkom za opuštanje, a neki sektom.

I zato mislim da se Kroku moraju oduzeti administratorske ovlasti, ako ne i banirati!

Ispravak: ima li tko jaja to napraviti, a da i sam ne bude baniran ili se mora banirati?
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2014. - 00:41 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #43 : 22. Srpanj, 2014. - 00:46 »

Kroko je takav kakav je.. dobar i spreman pomoći. Pomogao mi je, kao i ja njemu (barem se nadam da jesam).
kUm je takav kakav je.. dobar i spreman pomoći. Pomogao mi je, kao i ja njemu (barem se nadam da jesam).
Kao Grom je takav kakav je.. dobar i spreman pomoći. Pomogao mi je, kao i ja njemu (barem se nadam da jesam).
James Bonf je takav kakav je.. dobar i spreman pomoći. Pomogao mi je, ja njemu nisam.
Frigi je takav kakav je.. ne znam ga i možda mi je to bolje...  :evil:
Zg.Ante je takav kakav je.. dobar i nije spreman pomoći...  :buu:

I blablabla.. da ne nabrajam redom članove foruma. Mislim da se može uhvatiti poanta.

Ali forum nisu samo pojedinci već je tu puno više članova.. aktivnih više ili manje, kao i neaktivnih.

Forum nije radna zajednica, OUR, SOUR ili tako nešto slično. Forum nije udruga par istomislećih članova, iako mislim da smo većina nas istomišljenici po dosta pitanja. No, potpuno je normalno da nismo istomišljenici baš u svim životnim područjima jer bi to bio u najmanju ruku teatar apsurda.

I zato mi nikako nejde u glavu da netko može biti pametniji, a netko gluplji ili da se razmišlja na takav naćin.

Tko koga može osuditi i biti sucem pravednikom?! Moramo li svi misliti isto, željeti isto, voljeti isto ili imati isto kako bi se uklopili u sustav. Pa niti u LGBT zajednici/udruzi ne misle svi isto i ne vole iste stvari.

I baš zato smo pobjegli glavom bez obzira sa onog nekog foruma. Usudim se čak reči da sam bio i među začetnicima revolucije tamo i uvijek bio kontra onih koji su bili kontra nekih.

Pa da nas se skupi petorica koji potpuno isto razmišljamo.. opet bi nakon nekog vremena došlo do razmimoilaženja mišljenja i rasprave tko je u pravu, a tko nije.
Upravo to i je poanta da smo svi jedinke za sebe i nitko nije isti, nitko nije copy/paste nekog drugog.

Svi imamo svoje životne uspone i padove. Svi imamo svoja sitna zadovoljstva. Svi imamo svoj vlastiti stil života. Ne možemo se usaglasiti u svemu niti sa ženama s kojima smo odabrali živjeti, niti sa djecom koja su nastala od nas, niti sa roditeljima od kojih smo mi nastali. A kamoli sa kolegama, prijateljima, znancima...

Ono što bi nam trebala biti poveznica je međusobno uvažavanje i prihvaćanje različitosti jer od toga se sastoji život!

A o tome tko je kakav (ovak ili onakav) pobrinut će se već vrijeme koje je stalno.. samo smo mi prolazni.

I da.. za kraj.. ne slažem se sa jednim vidom krokovog razmišljanja o nekim drugima, kao što se ne slažem niti sa kUmovim drugim vidom ponašanja. No znam da obojica imaju dosta svojih kvaliteta i da nije sve crno-bijelo, već da ima jaaakooo puno nijansi između. Ali kao što netko reče.. lakše utjerati metar u guzicu nego cenat u glavu...  :natak2:
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

joe_std

• Kawas... ...
« Odgovori #44 : 22. Srpanj, 2014. - 01:54 »

Aj sad el moguce da se sad opet sve vrti oko admina i banova. Bija je vec jedan forum na kojem sam bija aktivan i naravno tamo kroz offtopic smo razvili jednu ekipu koja je imala druge ciljeve, naravno bilo nam je super, vecini nas je taj 'offtopic' odredija i buducu struku ( da napomenem nije rijec bija o spamu ili trolanju nego ucenj) i bilo je aktivnosti u tom podforumu vise nego na ostatku foruma. Naravno neka nacela i duh tog naseg podforuma nekome nisu bila jasna, te su ga ocito plasila i dosli admini jedan dan i pobanirali nas i sakrili 'nas' dio foruma. Eno ga sad prazan stoji.

I sad gledam tek sam dosa, neke od vas nisam jos ni upozna a vec vidim kamo ovo vodi.

Ne vidim zasto se trudite definirat uopce taj vas kle duh ? Da bi onaj ko nije u zadanim okvirima bija bez njega ?

Također ne vidim razlog po cemu ste se toliko najunili na kroka? Meni je on npr. kao totalnom noobu kad je motor u pitanju masu pomoga eto
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2014. - 02:03 joe_std »
Evidentirano

joe_std

• Kawas... ...
« Odgovori #45 : 22. Srpanj, 2014. - 02:00 »

Nema smisla da gasite forum, jer ako vise nemate kle duha predajte ga onima koji imaju da nastave nesto gradit sto ste vi poceli, tad necete bit 'poglavari' nego prenositelji kle duha. Ovako kad citam iman osjecaja da je nekima pun ku*** foruma pa mozda bi im redizajn pomoga :smoke: ili ziza ko zna

Eto kaad svi stavljate kobadice i ja sam ##

Btw d@do vizir je prva liga i fora mi je onaj znakic na njemu ... Thx
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #46 : 22. Srpanj, 2014. - 08:13 »

Dobro jutro  .... idemo dalje ?  :angel:

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #47 : 22. Srpanj, 2014. - 08:41 »

Aj sad el moguce da se sad opet sve vrti oko admina i banova. Bija je vec jedan forum na kojem sam bija aktivan i naravno tamo kroz offtopic smo razvili jednu ekipu koja je imala druge ciljeve, naravno bilo nam je super, vecini nas je taj 'offtopic' odredija i buducu struku ( da napomenem nije rijec bija o spamu ili trolanju nego ucenj) i bilo je aktivnosti u tom podforumu vise nego na ostatku foruma. Naravno neka nacela i duh tog naseg podforuma nekome nisu bila jasna, te su ga ocito plasila i dosli admini jedan dan i pobanirali nas i sakrili 'nas' dio foruma. Eno ga sad prazan stoji.

Upravo iz tih razloga je i otvorena tema.
 Ovdje toga ne smije bili !

Dobro jutro  .... idemo dalje ?  :angel:

Samo vi dajte, neki moraju i raditi a neki ne znaju što bi napisali....

Samo ostaje otvoreno, da se Kroku maknu admin ovlasti.., Kae s tim?
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #48 : 22. Srpanj, 2014. - 09:07 »

Samo ostaje otvoreno, da se Kroku maknu admin ovlasti.., Kae s tim?

iako kažu da jutro mijenja sve ne očekuj čuda.  Nadam se da si danas hladnije glave.

Trenutno si jedni sa takvim zahtjevom a očito je da se Vaš sukob zasniva na osobnoj razini što se nažalost prenosi i na forumske rasprave koje i nisu u direktnoj vezi. To nije problem foruma/zajednice ( takvog sam uvjerenja).

Nadam se da ti ovo neće podići nos.

btw. također sam na poslu te odgovarm u kratkim crtama ( ne pojašnjavam ukoliko ne moram)

Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #49 : 22. Srpanj, 2014. - 09:08 »

Kako vas nije sram blatiti forum i nesebičan rad ljudi koji se trude da ovaj forum uopće postoji?!!! Sve zbog čega? Dizanja kurca na osobnoj razini, seciranja nečijih radnji, upiranjem prsta, ma dajte, to smo već prolazili...gospodo ja ću sve koji ne žele biti ovdje vrlo rado obrisati, ne trujte forum jer ovdje ima i ljudi koji znaju kako se njime koristiti i što od njega očekivati!

Na forumu imam prijatelja, poznanika i ljude koji su mi trenutno samo nadimci. Jedino za ove prve imam mišljenje jer smatram da smo proveli dovoljno vremena skupa da bih imao pravo komentirati ih. Pogotovo mi je glupo što netko iz Našica, Splita ili Dubrovnika treba reći neku pametnu na ovu situaciju...pa gospodo vi se skoro svaki tjedan vidite uživo, koji ku..$..c radite dok ste skupa, tamo rješavajte svoja osobna pitanja.

Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 43   Gore

Stranica je generirana za 0.615 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal