Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 14. Srpanj, 2020. - 09:38
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 13 14 [15] 16   Dolje

Autor Tema: Itinerer - International Kawasaki KLE meeting - Bormio 03.- 05.06.  (Posjeta: 15318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikola_M

• Kawas... ...
Odg: Itinerer - International Kawasaki KLE meeting - Bormio 03.- 05.06.
« Odgovori #140 : 08. Lipanj, 2011. - 23:17 »

Lijepo vas je sve vidjet onako nasmijane...i zadovoljne...  :thumbleft:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #141 : 08. Lipanj, 2011. - 23:28 »

Lijepo vas je sve vidjet onako nasmijane...i zadovoljne...  :thumbleft:

:smoke: A još ljepše je što to traje i traje.......ostao mi osmjeh na licu...... s pitanjem kad cemo opet hehe......  :smoke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #142 : 08. Lipanj, 2011. - 23:57 »

Jedna slika - tisuću riječi bla bla bla

Isto je moga neko napisat dvi tri riči
Anegdotu, događaj, pošalicu, ko ima veći.............kufer naprimjer i tome slično.
Nemojte štedit tipkovnicu.
Ima nas što znamo čitat.

slaažem se u potpunosti! ja sam se veselia nekom lipom putopisu di će bit sve lipo opisano uz priložene slike

kakva je bila temperatura?  jel bilo kiše? jel bila koja više popijena piva? jel se zapivalo? sve te stvari bi ja volia znat a iz slika je teško to i nikako  :dontknow:

Kawasaki KLE  :occasion:
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

bev

• Kawas... ...
  • The Far Side of the World
« Odgovori #143 : 09. Lipanj, 2011. - 08:11 »

slaažem se u potpunosti! ja sam se veselia nekom lipom putopisu di će bit sve lipo opisano uz priložene slike

kakva je bila temperatura?  jel bilo kiše? jel bila koja više popijena piva? jel se zapivalo? sve te stvari bi ja volia znat a iz slika je teško to i nikako  :dontknow:

Kawasaki KLE  :occasion:

Pa sve čekam hoće li netko to napisati. Uz sve pripreme i ovako lijepi put da nitko ne napiše niti jednu riječ  :dontknow:... Pa dajte koju, niš ne košta..
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #144 : 09. Lipanj, 2011. - 11:46 »

:smoke:  Ajmo onda ovak.......nek započnu oni koji su prvi krenuli oko 11 sati (sa satom zakašnjenja) hehe.......neka svoja razmišljanja napišu.......a onda se nastavljamo mi koji smo ih lovili oko 14 sati i tak da nam se postovi putopisa isprepliću kao da vam pričamo uživo...jeste li ZA .............. :smoke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #145 : 09. Lipanj, 2011. - 18:13 »

:smoke:  Ajmo onda ovak.......nek započnu oni koji su prvi krenuli oko 11 sati (sa satom zakašnjenja) hehe.......neka svoja razmišljanja napišu.......a onda se nastavljamo mi koji smo ih lovili oko 14 sati i tak da nam se postovi putopisa isprepliću kao da vam pričamo uživo...jeste li ZA .............. :smoke:

...ok, ic' ce danas kad se vratim s posla, počevši od kašnjenja :P
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #146 : 10. Lipanj, 2011. - 00:48 »

Pošto ljudi žele čuti neke dogodovštine.. e pa evo jedne od tih..  :smoke:

Dok su Zg.Ante i vagabundo bjesomučno jurili Alpama, sa prevoja na prevoj, tražeći Milka kravu kako bi je mogli fotografirati i pokazati svojoj djeci kako su im obećali prije puta.. ja sam se sjetio jednostavnijeg rješenja..

Pošto ne baratam svijetskim jezicima kao naš Zg.Ante koji govori perfektnim talijanskim  :evil: i to čak na dijalektu Provincie autonoma di Trento..
ili kao naš vagabundo koji ne zna talijanski poput Zg.Ante, ali solidno se zna snaći u raznoraznim situacijama gdje treba nekog stjerat u rodno mjesto..  :angel:
bilo mi ih je žao, pa sam odlučio pomoći uz drugačiji pristup navedenom problemu..

Vozeći se smirenije i pritom uživajući u pogledu na pejzaž, ugledah kraj puta kravu kako pase i uživa.
Dovoljan je bio jedan zvižduk da ona hitro i radoznalo pohita do nas..

Pomoću nogu i ruku nekako smo joj objasnili što tražimo. Ljubazno nas je saslušala.

Ispoćetka je malo razmišljala..  :dontknow:

..a onda se dosjetila i uputila nas par zavoja dalje gdje su njene kolegice i ustvrdila je da Milka u ove sate mora biti baš tamo.

Ljubazno smo se zahvalili i uputili dalje prema uputama gospođe Biserke (tako se zove) i kad stvarno.. nije nas razočarala..  :D

Gospođa Milka sa prijateljicama upravo ima gablec, a mi smo pronašli to što smo tražili.

Zg.Ante i vagabundo.. vaša djeca ipak neće ostati razočarana i uplakana!  :D
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #147 : 10. Lipanj, 2011. - 13:00 »

:smoke: :smoke: :smoke:  hahahaha D@do ali to je plagijat, ne piše na njoj Milka.......  :belj:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #148 : 10. Lipanj, 2011. - 13:06 »

:smoke:  Ili anegdota s Antinim napadom na talijanske bikere, kad smo stali kod hotela u  Calalzo di Cadore, stojimo svi tak na hrpi pokraj svojih motora na parkingu, jedino Ante sjedi na motoru, hehe jer nemre s njega sici pošto nema nogare........razgovaramo, dogovaramo.......kad odjednom Ante pali motor i punom snagom na drugi kraj parkinga do birtije gdje sjede trojica talijana , dvojica imaju na sebi motoristička odjela.......staje Ante pokraj njih, mi u čudu gledamo što ga odjednom spopalo............počne Ante komunikaciju , razmahali se talijani razmahao se Ante s motora..........priča se sve u šesnaest a nitko nikoga ništa ne kuži........i na kraju čujemo svi po parkingu kako Ante viče talijanima ...........prepareeee nogareee......... tako je Ante, objasni ti njima........  :klanj: :klanj: :klanj: :klanj:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #149 : 10. Lipanj, 2011. - 14:19 »

hehe .. malo smo si porazgovarali na tečnom talijanskom a dečki su shvatili i fino uputili ... domani ... na mešta Umberta 3km niže niz cestu  :D

malo me hebe lijeva ruka pri komunikaciji ali je Talijanski i dalje sasvim dovoljno tečan   :angel:

evi ponešto prijevoda sa za sve one koji nemaju pojma kako parlati :

nogare = nogica motora
problemo = problem
prepare = popraviti/prepraviti
domani = sutra
meštre = majstor (servis)
quanti costa bzzzzzzz = koliko će koštati varenje 
bzzzzzzzzzzzzzzzzz = varenje/zavariti
fruti di mare, capricoza, quattro stagioni, Alberto Tomba, Berlusconi   = razne poštapalice da se vidi da se zna Talijanski
  :D

nadam se da će ovih par jezičnih savjeta nekome i biti od pomoći   :ruke:
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****
 Str: 1 ... 13 14 [15] 16   Gore

Stranica je generirana za 0.45 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal