Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 14. Srpanj, 2020. - 07:58
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Dolje

Autor Tema: NE aktivnost foruma i produljenje domene/hostinga !! .. gašenje ili NE ??  (Posjeta: 24139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zg.Ante

• Kawasaki KLE

Haha...Ante nedostaju ti cjelonoćne rasprave od po 40 stranica od pred par godina??
Da, ovo je sad kamilica. Ali pusti dečke....stignu se oni zakačiti...
pa će bit zanimljivo...
A sad malo ozbiljnije...
Raduje me da se na forumu uvijek iznova pojave momci (i cure) koji su tek kupili KLE ili ga voze godinu-dvije.
I svojim prisustvom doprinose životu foruma, iniciraju druženja, izradu majica, vožnje...
KLE živi vječno!!!
A i KLE forum!!!

:h trenutno mi ne nedostaju, nema više toga i tesko da ce se ponoviti. Bilo je to lijepo vrijeme kada smo se svi znatno više druzili a forum je bio dnevni boravak u razdobljima do slijedeceg susreta (ne dize od par dana) :D

Primjećujem da se nove snage formiraju (konacno) i jačaju KLE duh. Imaju moju apsolutnu podrsku :bang:
Malo mi cudno sto su sve mladići 40+ ali to tako valjda mora biti  :h
Ponekad se zapitam jel u tom paketu "kriza srednjih godina" ukljucen samo motor ili se potrebno pretplatiti na full paket (teretana, wellness, thai box, studentica sa majicom Ramones) kako bi se ista što bezbolnije savladala.
Sarkastičan sam malo ? hebiga fali mi KLE (bez ovog paketa), priznajem :angel: :smoke:

:kkk:
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2019. - 20:25 Zg.Ante »
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

kleptanon

• Kawasaki KLE

Morate iči u korak sa vremenom :bang:pustite prošlo vrijeme koje se nikad neče vratiti,a uspomene blijede..okrenite se sadašnjosti i budučnosti i još koliko se može uživajte u trenutku,ja sam toliko protiv toga interneta i wifia,a on mi je omogučio prekrasna poznanstva sa ljudima koje sam sreo na forumu i stvarno ne znam koji bi to razlog morao biti da se raziđemo u svađi :rego:a ni naši kleovi neče voziti vječno :h
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...

Mi jednog dana više nećemo moći voziti, ali Klepetala će i dalje grabiti dalje, ma ko bio za upravljačem  :occasion:
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE

Morate iči u korak sa vremenom :bang:pustite prošlo vrijeme koje se nikad neče vratiti,a uspomene blijede..okrenite se sadašnjosti i budučnosti i još koliko se može uživajte u trenutku,ja sam toliko protiv toga interneta i wifia,a on mi je omogučio prekrasna poznanstva sa ljudima koje sam sreo na forumu i stvarno ne znam koji bi to razlog morao biti da se raziđemo u svađi :rego:a ni naši kleovi neče voziti vječno :h

Tebe je o uzeo KLE duh i polako odlazis u ku..$..c :D
zasto? ... pises taj post 15min (vidim) umjesto da si ukratko napisao: Natakarim Vas, zovem na pivu  :evil:
Opusti se, ovo su samo forumska laprdanja  :h

btw. dobrodošao na KLE forum, vrijeme je da ti pozelim dobrodošlicu  :occasion: (prije je bilo pre rano)  :uupss:

:kkk:

Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE

Mi jednog dana više nećemo moći voziti, ali Klepetala će i dalje grabiti dalje, ma ko bio za upravljačem  :occasion:

prije iznošenja mudrih misli ponekad je potrebno zapitati se nisu li već izrečene  :evil:

<a href="http://youtu.be/n884EWUve9c" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/n884EWUve9c</a>

nema dalje, više, dublje  :h

:ruke:

Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE

:h :h Ante,natakarim te :natak2:..a pivu čemo popitiza tjedan dana :occasion: e,ovak kak ševa zbori tak ti izgleda kle miting u Šangaju :D
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE

:h :h Ante,natakarim te :natak2:..a pivu čemo popitiza tjedan dana :occasion: e,ovak kak ševa zbori tak ti izgleda kle miting u Šangaju :D

:h brzo učiš  :h

Ne vjerujem, nemoguće. Naš ministar Ševica je nenadjebiv :h

<a href="http://youtu.be/mBX-gca_Efc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/mBX-gca_Efc</a>

Tko to može ponovit' ?

:ruke:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE

:h :h :h :h :h :h Hvala ti kaj si me nasmijao..bili su to dani kada se zora dočekivala uz Malnara :bang:Imali smo mi jednog takvog u kvartu(znaš da ni ševa nije daleko) samo kaj je ovaj slabije vidio i onda ovak u birtiji uz cugu cijeli dan zajebancija..nema više takvih kvartovskih boema,a ni birtija :udri:
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE

:h :h :h :h :h :h Hvala ti kaj si me nasmijao..bili su to dani kada se zora dočekivala uz Malnara :bang:Imali smo mi jednog takvog u kvartu(znaš da ni ševa nije daleko) samo kaj je ovaj slabije vidio i onda ovak u birtiji uz cugu cijeli dan zajebancija..nema više takvih kvartovskih boema,a ni birtija :udri:

eh, sjecam se  :D ......  u spomen Predsjedniku

<a href="http://youtu.be/F8MLooRCmHA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/F8MLooRCmHA</a>

:uupss: :upss: :uupss: :ruke:

Evidentirano

Klampi

• Kawas... ...

prtil sam se po krovu,kupoval pojačala okretal antenu na sljeme da bi gledal z1 i noćnu moru, želju,bracu cigana,jarana,stankeca,ševu,cezara,slađu,lakija....

a nedjeljom djeca teletabise...   :aplauz:
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Gore

Stranica je generirana za 0.35 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal