Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Listopad, 2020. - 17:53
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Aprilia Caponord  (Posjeta: 18519 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jole

• Kawasaki ...
Odg: Aprilia Caponord
« Odgovori #30 : 06. Veljača, 2012. - 08:56 »

Ja se ne zajebavam. Ako te zanima Kle iz 2004g, crno sivi s PRERAĐENIM sicom, s novim utezima jer su orginalni za k...., povišen sa drugim DB-sima,  visokim vizirom, regan do 5mj, za 3000eura, dođi si po njega  :smoke:

..jedan pravi motor u kući je dosta...

Evidentirano

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
Odg: Aprilia Caponord
« Odgovori #32 : 06. Veljača, 2012. - 12:02 »

:prsti: :prsti: :prsti:

Kad netko za proizvod koji prodaje i od kojeg živi javno kaže da je "za ku..$..c" onda je i on za ku..$..c, profesionalno

a kaj se tiče promjene motora, većina NAS je samo malo pizdojalna, ne misli zlo samo podjebava a to najbolje oslikava japanska poslovica kaj sam je jučer čuo u nekom filmu............"Čavao koji strši dobija udaracu glavu",  :ruke:
 tak i ti kad se kurčiš "vidi ja imam love za novi motor"  :hehe: :hehe:

Ove kare si zabiješ znaš di, to je prvo, a drugo je da sam o tebi čuo dovoljno i znam koliko si kompetentan za komentare o nekom motoru. Vidim da si dobio napad kretenluka, pa nastavi uživati u njemu. Stvarno si glup čovjek ako misliš da se ja kurčim s lovom jer sam zatražio tuđe mišljenje o nekom motoru i ako želim promjeniti motor. Uostalom, da pišeš ti i još neki pojedinci normalne postove, ne bi ih skupilo po 450 u manje od godinu dana. Žao mi je kaj ovakve stvari čitaju i drugi ljudi koji upišu određeni pojam u google. Očito će naletjeti na gluposti, poput mene, kada požele nešto pročitati o nekom motoru.
Evo, da se ne slažu dalje ove gluposti, zaključavam temu.
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.321 sekundi uz 29 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal