Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Listopad, 2021. - 10:06
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3]   Dolje

Autor Tema: KLE trgovina  (Posjeta: 4879 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • : Pro 2013
  • : Pro 2013
  • Lovac sreće
Odg: KLE trgovina
« Odgovori #20 : 30. Svibanj, 2021. - 13:03 »

Ima li tko (možda ostalo višak) ili gdje kupiti zadnju osovinu s maticom...oštećena loza navoja...stegnuo sam ,ali rada bi u dogledno vrijeme pronijeniti...nemam kilo ključ pa uvijek pretegnem jbg... :udri:
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • : Svi 2018
  • : Svi 2018
  • ZR7S, ZR7S, KLR650, KLR600, KLR600MX, KLE500, ER5
« Odgovori #21 : 30. Svibanj, 2021. - 20:22 »

Ima li tko (možda ostalo višak) ili gdje kupiti zadnju osovinu s maticom...oštećena loza navoja...stegnuo sam ,ali rada bi u dogledno vrijeme pronijeniti...nemam kilo ključ pa uvijek pretegnem jbg... :udri:

Zovi IMBUS u ZG pa vidi jel imaju ili mogu nabaviti klasični kalibrirani šeraf te dužine (navoj se odreže ako je duži, bitno da je kalibrirani dio taman do polovice profila vilice na izlaznoj strani, navoj ne smije biti van profila vilice s nutarnje strane, a ako je kalibar puno duži, onda se nareže navoj), 12.9 standarda tvrdoče ili se napravi na tokarskom od šipke sa crvenom bojom, CK45, alatni čelik, to mislim da bu te koštalo 200tinjak kuna....ali zašto ne kupiti originalni novi?!? nije da košta 864kn.....ali OK, nije ni jeftino...košta ti oko 400kn...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

DAKLE

• Kawas... ...
  • : Ožu 2014
  • : Ožu 2014
« Odgovori #22 : 31. Svibanj, 2021. - 08:14 »

Zovi IMBUS u ZG pa vidi jel imaju ili mogu nabaviti klasični kalibrirani šeraf te dužine (navoj se odreže ako je duži, bitno da je kalibrirani dio taman do polovice profila vilice na izlaznoj strani, navoj ne smije biti van profila vilice s nutarnje strane, a ako je kalibar puno duži, onda se nareže navoj), 12.9 standarda tvrdoče ili se napravi na tokarskom od šipke sa crvenom bojom, CK45, alatni čelik, to mislim da bu te koštalo 200tinjak kuna....ali zašto ne kupiti originalni novi?!? nije da košta 864kn.....ali OK, nije ni jeftino...košta ti oko 400kn...

Ako mu treva samo vijak, Imbus je vjerojatno jeftiniji od Vijci Kranjec ali možda skuplji od Strojoprometa, trebalo bi ih nazvati.

S druge strane, ako ne nađe na Njuškalu, može naručiti preko Ebay, dođe na kućnu adresu kroz tjedan do najdulje dva unutar EU.

https://www.ebay.com/itm/182815609608?hash=item2a90a8d308:g:hOIAAOSwA2hZ2fC9
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore

Stranica je generirana za 0.22 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal