Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 30. Studeni, 2020. - 05:49
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Prirubnice karburatora...  (Posjeta: 1474 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Matejv1703

• Kawa... ...
  • **
Prirubnice karburatora...
« : 24. Kolovoz, 2020. - 17:54 »

Pozdrav ekipa, da li netko zna gdje bi mogao nabaviti prirubnice karburatora... isao sam u intercars, tokic i nisu mogli naci u katalogu... pa me znima da li je netko nabavljao kod nas ili izvana?
Evidentirano

Joke6

• Kawas... ...
Odg: Prirubnice karburatora...
« Odgovori #1 : 24. Kolovoz, 2020. - 18:49 »

kms karlovac
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 24. Kolovoz, 2020. - 21:50 »

nađeš na motorcyclespareparts.eu što ti treba u katalogu, prepišeš si kataloške brojeve, zoveš npr.:
http://www.moto-jakopec.com/kontakt.html
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #3 : 13. Studeni, 2020. - 17:57 »

Pozdrav ekipa, da li netko zna gdje bi mogao nabaviti prirubnice karburatora... isao sam u intercars, tokic i nisu mogli naci u katalogu... pa me znima da li je netko nabavljao kod nas ili izvana?

ima intercars, ali ne za KLE, nego....aaargh....fakat bih trebao pogledati....oni imaju foru da na jedan model uvrste neki dio, a ako se taj dio ponavlja na drugim motorima, ne stavljaju na listu, nego rade na foru šifre rezervnog dijela, a to prema modelu motora je samo informativno....i onda kad upišeš KLE, kao nema, a ako gledaš od ER ili EN, onda nađeš...i obratno

primjer je sa sajlom brzinomjera....na KLE kao nema, a na ER nađeš i košta smiješnih 18kn (sa konkretnim popustom na firmu)...kompletna, sa vanjskim i nutarnjim firkant sajlom....ja kupio 3 komada da mi stoji na lageru jer paše i za KLR i ZR, GPZ, ER, KLE...i još 30tak drugih motora....OEM sajla kmh košta preko 200kn....identične su, čak nema niti ugravirano slovo K od Kawasaki....osim ambalaže....

kako god okreneš, izvana ti je jeftinije....ali uvijek prvo provjeriš kod nas jer nema pravila....ja osobno prakticiram da na cifru od 200kn, ako mi je hitno, dajem do 25% više (kod nas u odnosu na cijenu vani), ako je više od 25%, naručim izvana i čekam....ali u pravilu su cijene često razlike za DUPLO....

primjerice anlaser reparaturni set (četkice, brtve, ležaj) kod nas za KLE/ZR je oko 350kn, dok je iz UK sa poštarinom (dođe za 5-7 dana) oko 22-24$ tj oko 160kn...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #4 : 13. Studeni, 2020. - 21:32 »

Kaj turneja s odgovarajem na stare postove  :nanas:
da ima vani, ni baš tak jeftino nit orginal, ak je jeftino, nešto i šiping pojede.
Anlaser reparatur uzimo, komplet, lageri,gumice,piksne,četkice s nosačem,
Iz Wemoto 32funti tutti. Stoji još u ladici jerbo anlaser odbija umrijet i na preko100tkm  :ruke: valjda zato što je starija serija, logično
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.2 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal