Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 26. Studeni, 2020. - 07:31
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3   Dolje

Autor Tema: Od sudara do sad..  (Posjeta: 1837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

antebedalov

• Kawas... ...
Od sudara do sad..
« : 03. Studeni, 2020. - 13:47 »

It is I, vaš najdraži jutuber, Cromoto Rider.
Bezobrazno prije svega: Ko se od članova foruma nije pretplatia i pogleda moj video taj nema KLE DUH https://www.youtube.com/watch?v=oZ9x1_aDzns&feature=youtu.be

Oni koji su bili na Platku i oni koji su na fejs grupi znaju da san u 6 misec ima prometnu,pa evo malo više o tome:

KLE srida u podružnici Split završena, ja se vraćan doma, na glavi GoPro Hero 7 black (ugašen naravno,jer zašto bi bia upaljen) ,brzina 50ak kmh, žena u autu oduzima prednost, BUM.
Hvala Hrxu koji je bia sa mnom na hitnoj do 3 ujutro, hvala Dkomaru koji je sa mojin starin rješava kako motor odšlepat kuci <3

Šta se tiče motora stradale su vilice, volan , prednja guma i većina plastika, a šta se tiče mene nisan ništa slomia al san oštetia korijene živaca vrata i vratnu kralježnicu, natuka rebra, potkoljenicu , stopalo ugl ništa strašno osin vrata. Hvala SHARK S600 GUINTOLI i Fastway touring jaketi

Šta san dosad napravia? Kupia i montira komplet vilice s trokutima, volan, gripove i utege od našeg člana MatPu po veoma KLE duh cijeni, prijatelj je zavaria plastike, ja san ih pobrusia pa samo ostaje kit i pituravanje kompletnog motora u kombinaciju metalik crne i british racing zelene boje. Naravno iza toga bi volia napravit servis svega ponovo, kažen ponovo jer san ga napravia tjedan dana prije prometne. Također san se malo uvatia ulipšavanja grana od auspuha i to moran još opiturat heat resistant sprayem.

Toliko od mene, nadan se da će vam ova tema bit zanimljiva i da će meni uskoro sist odšteta pa da ga do nove godine i provozan. ŽIVILI! :occasion:

« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2020. - 13:54 antebedalov »
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • Lovac sreće
Odg: Od sudara do sad..
« Odgovori #1 : 03. Studeni, 2020. - 19:48 »

Ma bitno čitava glava...prije dvije godine doživio sličnu saobraćajku..28. 10mj....sunčan lijep dan,podne...ženska pijana,bez vozačke s djetetom na zadnjem sjedalu oduzima mi prednost,udaram tijelom u auto ona ne staje već me drlja par metara,ostavlja auto i bježi s mjesta nesreće itd. da ne duljim;unutarnje krvarenje,četiri rebra,slezena,crijeva...zato kažem bitno glava čitava...
Evidentirano

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • Lovac sreće
« Odgovori #2 : 03. Studeni, 2020. - 19:53 »

Nego...si brusnim papirom brusio plastike ili...   i ja mislim promjeniti boje plastičnih oklopa ...
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #3 : 03. Studeni, 2020. - 19:54 »

Ma bitno čitava glava...prije dvije godine doživio sličnu saobraćajku..28. 10mj....sunčan lijep dan,podne...ženska pijana,bez vozačke s djetetom na zadnjem sjedalu oduzima mi prednost,udaram tijelom u auto ona ne staje već me drlja par metara,ostavlja auto i bježi s mjesta nesreće itd. da ne duljim;unutarnje krvarenje,četiri rebra,slezena,crijeva...zato kažem bitno glava čitava...

Sve je dobro kad mozemo pricat o tome :D
bilo je 11 i 30 navečer, ona izletila i ja joj udria u prednju desnu gumu.. moj trag kocenja 3.5metara
Evidentirano

Hrx

• Kawas... ...
  • semper paratus
« Odgovori #4 : 03. Studeni, 2020. - 22:13 »

Najbolje sta si napravija od sudara do sad,
bila je ona peka proslu sridu!!!  :aplauz: :aplauz: :aplauz:
Evidentirano
Semper paratus

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #5 : 03. Studeni, 2020. - 23:46 »

Nego...si brusnim papirom brusio plastike ili...   i ja mislim promjeniti boje plastičnih oklopa ...
Brusni papir, od 100 na finije. Evo ja jos nisan ni ove šta su čitave pobrusija finijim pa vodeno..
Po mom mišljenju nema smisla koristit vibracijsku ili sličnu brusilicu jer jednostavno nema toliko lipih ravnih površina,za dosta stvari tribaš uzet brusni papir u ruke i deri :angel:
Evidentirano

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #6 : 04. Studeni, 2020. - 09:32 »

dobar je onaj na spužvici, pa završiš sa ne finije od 300 kao pripremu za filer

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #7 : 04. Studeni, 2020. - 14:08 »

obavezno sa filerom sve pošpricati i prebrusiti sa 400...800...1500...na vodu!!
ispod 1000 nikako nemoj ići za završno brušenje jer će se vidjeti "swirlovi" od brušenja čak i nakon 3 ruke laka...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #8 : 04. Studeni, 2020. - 14:38 »

obavezno sa filerom sve pošpricati i prebrusiti sa 400...800...1500...na vodu!!
ispod 1000 nikako nemoj ići za završno brušenje jer će se vidjeti "swirlovi" od brušenja čak i nakon 3 ruke laka...

To cemo radit ja i momak koji zivi od toga tako da se ne brinen :ruke:
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #9 : 04. Studeni, 2020. - 18:39 »

Danas san odlucia cili auspuh pobrusit,bilo je malo hrđe na topu... i opitura sve
Ko zeli piturat neka uzme heat resistant boju i nakon pituravanja sa pištoljem na vrući zrak ''zapeć'' pituru

Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore

Stranica je generirana za 0.279 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal