Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 06. Srpanj, 2022. - 19:04
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3   Dolje

Autor Tema: kucelj auspuh  (Posjeta: 2598 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

grbi

• Kawa... ...
  • **
  • : Lis 2021
kucelj auspuh
« : 03. Siječanj, 2022. - 12:10 »

pozdrav, zanima me ima li ko iskustva sa kuceljonna KLEmpavom(kakav je nasprom ostalih auspuha) i ako ima ko da je kupovao jel uzimao samo top ili top sa prihvatnom granom
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
  • : Lis 2017
  • : Lis 2017
Odg: kucelj auspuh
« Odgovori #1 : 03. Siječanj, 2022. - 22:47 »

Iman ti ja kucelja na svome,samo top i cuje se skroz dobro. Jedini problem je sta ne prolazi tehnicki s njim
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • : Sij 2017
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2022. - 08:17 »

Mislim da je najbolje Kucelju otfurati originalni top i tražiti ga da ga preradi i neki db killer za tehnički. Inače nisam pobornik glasnih auspuha i nisam nikad shvatil potrebu da te čuje tvoje selo i tri okolna sela, ali ako to nekoga veseli a ne želi probleme na tehničkom, to je elegantno i nije (pre)skupo.
Evidentirano

grbi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #3 : 04. Siječanj, 2022. - 19:22 »

jesi stelao karbove nakon stavljanja topa, meni je u planu bilo sinkronizirat karbove ocistiti postelat jer neznan kada je bilo zadnji put to rađeno pa računan stavit auspuh pa ustelat po njemu(za tehnicki iman org auspuh, nije neka filozofija ga vracat 1 godisnje)
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • : Svi 2018
  • : Svi 2018
  • ZR7S, ZR7S, KLR650, KLR600, KLR600MX, KLE500, ER5
« Odgovori #4 : 04. Siječanj, 2022. - 21:36 »

jesi stelao karbove nakon stavljanja topa, meni je u planu bilo sinkronizirat karbove ocistiti postelat jer neznan kada je bilo zadnji put to rađeno pa računan stavit auspuh pa ustelat po njemu(za tehnicki iman org auspuh, nije neka filozofija ga vracat 1 godisnje)

točno, zamjena za tehnički je najmanji problem....ali ako ikada naletiš na nadobudnog gospodina sa lizaljkom i da je pritom neka dB akcija i slično....ne buš mu imal prilike reći; evo samo da skoknem doma i brzinski zamijenim top....

pamet u glavu dečkovi....gotovo vrijeme zajebancije sa motorima i izvođenja ikebana kak se kome sprdne....na žalost

moj savjet je, koji god da top staviš, googlaj do besvjesti i nađi prvi najsličniji, ali sa E brojem i daj na taj divljak ugravirati te brojeve....Shakal Saša traži 200kn za gravuru...i onda na tehničkom uplatiš upis u knjižicu...poslikaju ti taj top sa gravurom, daš im isprintani list na kojem se vidi taj top i E broj da je homologabilan i bok....mirno se voziš i prosto ti se živo hebe za akcije, hoće li itko skužiti ili ne i konačno mijenjanje pred tehnički i nakon...

PS: ali ipak treba voditi računa da prilikom upisa i mjerenja dB baš nije kao da je avion prošao nadzvučnom brzinom jer ne budu odobrili upis....toleriraju max 10% od max buke tvorničkog....ako je 94dB, 10% nije 9.4 jer dB skala nije linearna, već eksponencijalna....pa bi u praksi to izledalo ako je 90 tvornički max, onda aftermarket će iztolerirati max 91...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

grbi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2022. - 00:39 »

ta ideja sa prikucavanjem nije losa.sta se tice glasnog auspuha znan dosta ljudi sa neupisanim auspusima i nikome nikad nista (od strane policije), i sam iman skuter sa rezonantnim auspuhom koji je poprilicno glasan(cvaja jbg) zaustavilo me sigurno 5-6 puta i nikad nista tako da se nadan da me nece zajebavat
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2022. - 16:54 »

Uvijek ima prvi put. A isto tako je nakucavanje homologacijskih brojeva na auspuh isto kazneno djelo kao i da si nakucavao brojeve na šasiju, ak te skuže napravil si si pizdariju za ostatak života.
Ukratko, jebali vas ti auspusi s kojima maltretirate svoje i tri okolna sela. Kad se izmučiš sat i pol da ti dijete zaspi i onda prozuji moron s otvorenim topom na 10+ k okretaja to je pravi gušt. Ili seljačija, kak kome...
Evidentirano

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • : Pro 2013
  • : Pro 2013
  • Lovac sreće
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2022. - 18:37 »

Ja sam pobornik malo glasnijih auspuha jer sam puno "uočljiviji" na cesti i to mi dosta puta sačuvalo glavu....imam Shakala i bez problema registriram bez ikakvog posebnog upisivanja,oko njega je onaj zaštitni lim i onaj rešetkasti isto ka i org. auspuh na izgled...kažem nebrojeno puta zbog glasnijeg zvuka auspuha sačuvao kosti na okupu...
Evidentirano

grbi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2022. - 18:55 »

tko te cuje taj te i vidi, a i veci je gušt ga vozit.a i kle mi nije za po gradu nit je tolko glasan sa topom tako da nevidim neki problem
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2022. - 20:50 »

Kad se voziš u autu, motor čuješ tek kad je auspuh kraj retrovizora, a onda te već i vidi. Više se dobije pametnijom vožnjom, izbjegavanjem vožnje u mrtvom kutu i širom otvorenih očiju. Zbog tih auspuha su sad počeli ševiti redom po stanicama za tehnički pregled za sve živo i mrtvo.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore

Stranica je generirana za 0.168 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal