Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 01. Lipanj, 2020. - 14:01
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 90   Dolje

Autor Tema: Vizir by Ivan DragonWinds  (Posjeta: 92310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
Vizir by Ivan DragonWinds
« : 11. Ožujak, 2011. - 22:59 »

Evo kako to izgleda na mom paKLenom  :cheers:

Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
Odg: Vizir by Ivan DragonWinds
« Odgovori #1 : 11. Ožujak, 2011. - 23:00 »

kontakt:
IVAN
+381642847847
ivan28m@beotel.rs
čovjek je iz Beograda, poslao mu 40€ busom za BG i po istom mi dostavio vizir.
Čovjek radi sve i svašta, više sam nego zadovoljan kvalitetom izrade, dojmove o zaštiti od vjetra prenesem nakon prve vožnje.
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2011. - 07:54 Zg.Ante »
Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 11. Ožujak, 2011. - 23:00 »

Evo slika koje imam za KLE...sve njegovi uradci.
Poslao sam mu zadnje dvije slike za svoj.

Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #4 : 11. Ožujak, 2011. - 23:02 »

Citat posta majstora Ivana:

"D@DO mi rece za ovaj novi sajt i vidim da su moji viziri stigli na stranice sajta pre mene.
Sve eventualne porudjbine mozete ostvariti preko vaseg clana D@DO mada svako od vas moze licno pitati bilo sta u vezi motorcikala i skutera na mail;
 ivan28m@beotel.rs
jer mozda ima nekih novih vizira za koje D@DO jos nezna i da ne opterecujemo coveka sem za potrebe nabavke.

Sto se cena tice recimo taj vizir koji je bio 35e i dalje je toliko ali sam odlazak na recimo autobusku stanicu i taksu za ulazak u istu sam morao ukalkulisati u tih dodatnih 5e pa je krajnja cena 40e.
Ako bi bilo dva vizira cena je 35+35+5 znaci uvek se dodaje samo 5e. Mislim da je to OK !?

Svakom cu odgovoriti na mail i poslati sliku kako izgleda moj rad za taj tip motorcikla ako sam ga vec radio.
Molim da mi i vi saljete sliku prilikom upita da 100% budem siguran o cemu je rec.

ZIVELI !!!"
Evidentirano

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 11. Ožujak, 2011. - 23:06 »

Tema za nadrudžbu je ovdje http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?topic=38.msg350#msg350

Nešto dojmova imam od današnje vožnje no sutra ću nakon više km bit pametniji i sa više dojmova pa se raspišem  :thumbleft:
Evidentirano

Laki

• Gost
« Odgovori #6 : 12. Ožujak, 2011. - 21:35 »

Viziri su zakon , i vizualno su puno mekšiji nego GIVI-jevog kojeg sam dobija sa svojim KLE-om ! Kako se ponašaju na večim brzinama , ima li uvijanja , zviždanja itd???
Bravo Meštre  :aplauz:
Evidentirano

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #7 : 13. Ožujak, 2011. - 19:52 »

Nešto dojmova imam od današnje vožnje no sutra ću nakon više km bit pametniji i sa više dojmova pa se raspišem  :thumbleft:
Mogao si bar nešto napisati. Tko če čekati do sutra  :glasses:?
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #8 : 13. Ožujak, 2011. - 20:09 »

:ruke:  Ovako smo bili oduševljeni kad je svoj prvi vizir D@do namontirao....... :occasion: 

:ruke: VAU........mogu reći samo VAU...... ovo je opako dobro na izgled, još ak je tak dobro kak vele za voziti se onda treba tužiti Japance za nanešeni vjetar koji smo upijali puste kilometre do preinake..........   :ruke:

Evidentirano
  be free man , be dreamer 

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 13. Ožujak, 2011. - 20:13 »

:ruke:  Zatim je bio uskoro stigao i moj vizir, zapravo moja dva i slijedio je test svih vizira.....  :occasion:

:glasses: 17.03.2010.  smo D@do i ja napravili testiranje vizira na staroj liniji paKLEne masine i novoj , dakle od 2005 na dalje.........isprobali smo obje verzije, dakle onaj s rupom, sa spojlerom i na onoj verziji bez rupe..........  :glasses:

:glasses:  Moja visina iznosi 186 (imam veliku glavu) a D@dina koji centimetar više ali on je u kujcu i uvijek je pogrbljen tako da možemo reći da za naše gabarite iznad 185 cm ovaj sa spojlerom iliti rupom nije zadovoljavao iznad brzine 90km/h jer do te brzine je recimo zaštita vjetra za nekih 60 % bolja od originalnog ali kad se postigne 90km/h ili više pojavljuju se turbulencije koje u isprekidanim udarima valova vjetra udaraju u kacigu i glava vam se u laganim trzajima pomiče što bi nakon pola sata ili više postalo jako iritirajuće i neupotrebljivo. Pretpostavljam što sam i predvidio još prije kad sam vidio da na viziru postoji samo rupa a nije klasičan spojler koji bi bio na nekim vodilicama i mogao bi se kut krilca mjenjati prema osobnoj potrebi i obavezno se spojler mora preklapati sa samim vizirom kako bi imao funkciju.........(već poznata stvar s GS-a ili nekih ostalih firmi koji to rade)..........spuštajući glavu sve niže dolazite u područje mirnoće ali to onda ne bi bio nimalo mali vizir jer bi tada isti morao biti toliko velik kao na onim vespama iz sedamdesetih godina kad imate dva kvadrata plastike ispred sebe.......   :occasion:

:glasses:  Dakle za više od 185 s prorezom nije upotrebljiv a isprobat ćemo (barem se nadam) s nekim do 175 cm visine da vidimo hoće li tada biti sve u redu, za one ispod 170 mislim da nema smisla ništa napisati jer ionako ne mogu s nogama do poda na paKLEnim masinama hehe........

:glasses: Eh sad ovi viziri bez rupe štite od vjetra recimo nekih 40-50 % bolje, zapravo ne ostavljau vam područje očiju na kacigi u potpunoj zavjetrini (to nije niti cilj) ali toliko vam se smanjuju udari vjetra direktno na prsa i vožnja je daleko ugodnija, turbulencija nema nikakvih i govrnal nema nikakvih vibracija niti na jednoj brzini a probao sam do 150km/h........ vizuelno motor je mnogo ljepši i izgleda veći (malo ženskog razmišljanja ne škodi) .....tako da je preporuka bez rupe u svakom slučaju.....  :cheers:  Sve se to odnosi na stari moj tip klea, dakle do 2005 godine ili ovaj......

:glasses: Ovaj s rupom na starom kleu isto izgleda dobro, zapravo vrhunski ali nije u vožnji dobar.....

:bang:  Na novom KLE-u D@dinom su iste karakteristike, osim što je ovaj bez rupe također dobar vizir ali nešto manje štiti od vjetra nekih 30-40% jer je malo niži i veća mu je zaobljenost na vrhu, ali estetski kad uspoređujemo originalni batrljak od plastike ovaj vizir ga podigne na razinu pravog paKLEnjaka hehe....

:glasses: Ako niti nižim vozačima ne bude pasao vizir s rupom poput mojem sinu na njegovom paKLEnjaku, probat ću preurediti gornji dio tako što ću ga odstraniti i naknadno namontirati na nekim vodilicama poput pravog spojlera, uglavnom uvijek riješenja ima.......samo se treba poigrati kao što je i Ivan rekao, nekome paše ovo nekome ono i treba malo pripasati.......sve u svemu mnogo hvala majstoru IVANU koji se potrudio i napravio nadasve vrlo lijep proizvod koji pruza mnogo više nego originalni.......   :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2011. - 20:14 kroko »
Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: [1] 2 3 ... 90   Gore

Stranica je generirana za 0.876 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal