Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 29. Rujan, 2020. - 22:36
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 ... 92   Dolje

Autor Tema: Vizir by Ivan DragonWinds  (Posjeta: 99792 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: Vizir by Ivan DragonWinds
« Odgovori #10 : 13. Ožujak, 2011. - 20:17 »

:ruke:  Evo D@do urađeno......sad ti opiši one nastavke sa skijicama i sve ostale fotke Ivanovog rada......  :occasion:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #11 : 14. Ožujak, 2011. - 12:51 »

Obećao sam prve dojmove podjeliti sa vama, no sad nisam pametan jel to ima smisla...naime toliko je faktora o kojima treba povesti računa prilikom testiranja. Prvi od njih je visina vozača, što u mom slučaju iznosi čitavih 175cm. Drugo je kaciga, moja je AGV škart od 100€ koja pod hitno treba zamjenu, treće je položaj sjedenja, više naprijed ili natrag, original sic ili prerađen...kod mene je original sic. Zadnja stvar su vanjski uvijeti...sve ovo utjecalo je na neki dojam o novom viziru.
U startu se osjeti bolja zaštita od vjetra, ne udara u prsa i ramena, bar je 30% bolje. Kod testiranja na određenim brzinama bilo je svega...od oduševljenja do djelomičnog razočaranja, no to više pripisujem lošoj kacigi. Do 80km/h super, bez greške zaštićuje od vjetra, nema turbulencija. Na 90km/h mi se javljaju turbulenicje koje počinju iritirati nakon nekog vremena jer se nekako blesavo prenosi na kacigu pa dolazi do vibracija koje smanjuju fokus u vožnji. To se javlja od 90 do 120km/h. No čim se malo sagnem ili povučem bliže viziru sve prestaje, to je sad ono od prije, položaj sjedenja, i opet glupa kaciga...Poslije 120 do 160km/h pjesma  :D Dalje nisam probavao...
Tako je bilo kad sam kretao u vožnju....na povratku, možda zbog tlaka, gustoće zraka, temperature ili šta već nikakvih turbulencija na bilo kojoj brzini, tek kad se povučem skroz natrag osjete se vrtloženja ali ništa značajno, ionako ne sjetim tako daleko.
Znam da sad nisam ništa pametno rekao al tako je to sa tim stvarima, svatko će sebi donijeti dojmove prema svojim gabaritima, stilu vožnje i opremi...Al ono što mogu tvrditi je stvarno dobra kvaliteta izrade, materijala, nema vibracija ili uvijanja, a da ne kažem koliko ljepše izgleda u odnosu na original (bar meni).
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #12 : 14. Ožujak, 2011. - 14:01 »

:ruke:  Svejedno Enigm@ dobro je napisati sva svoja zapažanja pa će svatko od nas naci negdje sebe u tome i to je to, kud ćeš veće pomoći.........  :aplauz: :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 14. Ožujak, 2011. - 14:07 »

Zaboravio sam napisati jednu stvar...kad se sagnem kao oni na zujalicama tišina....nema nikakvih šumova, samo prekrasan zvuk paKLEne mašine, pa eto ako se netko tako vozi bit će mu super  :D
Evidentirano

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #14 : 14. Ožujak, 2011. - 18:10 »

Meni sigurno nebudu smetale turbulencije na kacigi hahahah. Koliki sam, sa orginal vizirom me vjetar pegla po trbuhu  :D, a kad stavim ovaj višlji, peglat će me po prsima i ramenima. Obzirom da motor ne ide brže od  160km/h, bit će super. U svakom slučaju, siguran sam da će ljepše izgledati   :ruke:, a to mi je dovoljno.
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

drazen

• Kawasaki KLE
  • KLE u srcu, Strom pod guzicom :)
« Odgovori #15 : 14. Ožujak, 2011. - 20:14 »

I ja sam visok 175 samo sam malo okrugao (al mislim da to nije prebitno za vizir,hehe), pa mislim da bi doživljaj mogao biti kao kod Enigme, znači zadovoljan! Jedva čekam da dođe pa da probam!
Evidentirano

mali_zmaj

• Gost
« Odgovori #16 : 20. Ožujak, 2011. - 21:37 »

Evo i ja sam uzeo taj sa prorezom i da vam kazem da bez obzira sto sam nizak,1,70m,ne radi posao! Ali nije do majstora! Stvara mi iste turbulencije kao i vama!! Ali kontaktirao sa Ivanom i covjek je objasnio nekakve stvari o kojima nisam ni razmisljao kad sam ga narucivao,nego je estetika presudila,i naravno ponudio se da ga prepravi besplatno! Toje vizir za manje brzine i za teren,narodski rečeno! To je problem kad narucujemo napamet! Treba sjesti na motor otici do Ivana testirati,i onda nema zajeba!!!! Kao sto rekoh covjek prepravlja svoje vizire besplatno,treba samo otici do BG-a!!!
Evidentirano

drazen

• Kawasaki KLE
« Odgovori #17 : 21. Ožujak, 2011. - 23:27 »

Ima li ovdje kakvih novosti, možda su viziri došli do ZG!
Idem u srijedu do grada i onda krećem na posel pa ću se malo teže došlepat u grad po to!?
Evidentirano

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #18 : 21. Ožujak, 2011. - 23:36 »

Još ništa za sada! Ceka se pouzdani prijevoz.. mislim da bi moglo biti krajem mjeseca.
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

drazen

• Kawasaki KLE
« Odgovori #19 : 21. Ožujak, 2011. - 23:42 »

OK, strpljen-sprašen! :evil: :occasion:
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 92   Gore

Stranica je generirana za 0.133 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal