na žalost niti njegovo veličanstvo kenny nemre kak se ono veli "iz dreka napraviti med"da kennyev talent je apsolutno priznat ali na žalost ipak je komp malo preslab pa šalje malo zamrzavajuču sliku "na daljinu" do telkača,obične filmove da tak velim da ali one u blu reju i 3D ne.Neče biti druge nego kupiti hard disk i to je to.Ipak još jednom hvala kennyju na trudu i ovom prilikom što je probal nemoguče.................