Dobro došli na KLE Croatia forum !!
A Dalmacija je posebna priča.....
Jbt...potkrala se greška s citatom...nije žvaka za seljaka
Ove koje sam sada skinuo bile su TL.Kupljene kod Furlana čim se poslije korone moglo u SLO, pa nije bilo puno biranja.Ove nove su TT, i nove Continentalove unutarnje. Continental na kutiji ima sličicu montiranja matica na ventil kako je Drdamjan napisao.Primijetio sam ove razlike u sastavu vanjske gume, pa me zanimalo je li to sada nova tehnologija bokova i gaznih površina, jer su prošle TL bile 2018, a ove nove TT su 2025.