Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Svibanj, 2021. - 15:40
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4   Dolje

Autor Tema: Aprilia Caponord  (Posjeta: 21349 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

dugi 201

• Aprilia Caponord ETV 1000
  • Kawasaki ...
  • : Ožu 2011
Odg: Aprilia Caponord
« Odgovori #20 : 06. Veljača, 2012. - 00:47 »

... a ja sam samo htel nadodati, da nije problem u ostalim markama motora, jer i sam gledam neki veći motor, kada i ako se za to ukažu prilike, ali i činjenica je KLE "Best buy" za naše uvjete, ali nisam u dobrim odnosima s talijanskim markama iz više razloga,  te mislim da je na Caponordu položaj sjedala niži nego na Strom-u, kojega je dugi vozio, pa iz toga proizlazi i moje subjektivno mišljenje.

Dugi, za tebe je samo neki chopper ili romobil, jedino tako ćeš moći noge držati ispružene!

Kle je Best Buy, i ja i moja žena ga zovemo recesiski motor. Kriza je, jebi ga, nema se, pa je dobar. Možeš se na njemu voziti kao i na svakom drugom motoru. Kam kreneš, tam bu te dopeljal ( kako kaže Danko). Rega nije skupa, servisi isto. Sve kak treba.
Kod mene je problem kaj ne dozvolim da mi se lovi paučina na novcima. Došla lova, prodam KLE-a, dodam soma i pol i kupim drugi motor. Kakav je to problem? Kaj vi planirate voziti jedan jedini motor u životu? Ja ne. Jednostavno, ne ženim se za motor ili auto. Prodao sam godinu dana starog Stronma, a da ne bi prodao 8g. starog KLE-a. Zamisli...
Chopperi me još ne zanimaju, a za romobile ti neću ništa odgovoriti, jer bi se vjerovatno zamrzili. Molim te, za ubuduće, ovakve komentare zadrži za sebe.
Btw. KTM je najkvarljiviji motor, glup ko k.... niš ne valja, pa si ga većina želi, u bilo kojem obliku. Ja sam imao jedan stari primjerak, i mogu vam svima sa sigurnošću tvrditi da je KTM, u bilo kojem obliku,  kraj svijeta!!!!! Dok ne probate takav motor, ne znate kaj ste propustili.
I sada je u njuškalu Adv 950 crno-sivi za 6100e, i svaki dan si ga pogledam, samo na žalost, nemam za toliku razliku. Imam drugih stvari za obaviti. Da sam sam, kao većina vas sa foruma, bez žene, bez djece i ostalih problema, vozio bih novog Adv-a 990, a ne bi patio za starim.
Molim vas lijepo, bar kaj se mene tiče, nemojte mi ulaziti u novčanik i dijeliti takve glupe savjete, jer niti ja vama to ne radim.
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

dugi 201

• Kawasaki ...
« Odgovori #21 : 06. Veljača, 2012. - 01:00 »

Motocikl dobrih karakteristika ali su većina koji ga voze morali da petljaju oko struje, ne znam detalje ali ću se raspitati i preneti iskustva dvojice prijatelja koji ga voze. I nemoj menjati KLE-a, ipak je on institucija koja poseduje jedinstveni KLE duh :D, ostavi ga kao drugi motor jer ćeš tek tada shvatiti koloko je dobar :ruke:

Jebeni je KLE duh u pitanju  :h :h. Vjerovatno to možeš zaključiti iz drugih postova. Nekaj si poželiš, a drugi te popljuju. Jebeni bajkeri  :ruke:
Nemam ga namjere ostavljati kao drugi motor jer mi ne treba i nemam love za takvu kombinaciju, niti za tri registracije godišnje. Jednom prilikom je pokojni Atila rekao pred velikim brojem ljudi ( na 1. moto susretu u Ribniku) da je KLE za ku..$..c jer ne ide, ne koči, ne valja mu sic, propada... Svi su ga gledali u čudu, ali mu nitko nije niš odgovorio jer je ipak radio u Kaptol cargu.
Da se netko ne naljuti, moje mišljenje je: Najbolji motor je onaj na kojem ne treba raditi nikakve preinake. Mislim da sam s tim sve napisao.
Nego... ako ti nije problem priupitaj svoje frendove o iskustvima i pitaj ih za koje tržište su njihovi motori rađeni. molim te, pošalji mi PP, da ne bih više komentirao neke glupe postove. Hvala ti na trudu.
Evidentirano

Jole

• Kawasaki ...
  • : Srp 2011
« Odgovori #22 : 06. Veljača, 2012. - 01:18 »

Imali koja druga tema di čovik može napisati šta ga volja ....a da nije off,off topic ili trkeljanje o svemu ili svačemu..a da se neko ne nađe uvriđen !
Neznam nikoga ko vozi Caponord , nebi ga nikad kupija , i btw isprike za neumjesan post ma kako bezazlen bija !
Jebe me cyber komunikacija , triba san sa nekin smajličem naznačiti "zajebancija" ala  :smoke: ili  :evil:

Evidentirano

dugi 201

• Kawasaki ...
« Odgovori #23 : 06. Veljača, 2012. - 01:21 »

Je trkeljanje o svemu i svačemu ali... Ja u MK pa mi treba mrcina? Sorry ali mislim da to nema veze s ničim. Btw. nisam se uvrijedio nego si me raspizdio. Kad bi tako gledao na to, pola ljudi iz oto svijeta ne bi smjelo biti u MK-ovima, jer imaju motore za k....
Eto, isprika uvažena.
Evidentirano

Jole

• Kawasaki ...
« Odgovori #24 : 06. Veljača, 2012. - 01:26 »

..pa to i je gušt na ovom forumu raspizditi nekoga ko KLE-a minja za Caponorda... :belj:....ma ja se samo zajebavam stari moj ništa više  :occasion: :occasion: :occasion:
Evidentirano

dugi 201

• Kawasaki ...
« Odgovori #25 : 06. Veljača, 2012. - 01:33 »

Ja se ne zajebavam. Ako te zanima Kle iz 2004g, crno sivi s PRERAĐENIM sicom, s novim utezima jer su orginalni za k...., povišen sa drugim DB-sima,  visokim vizirom, regan do 5mj, za 3000eura, dođi si po njega  :smoke:
Evidentirano

renduro

• Gost
« Odgovori #26 : 06. Veljača, 2012. - 01:38 »

Koliko dojde Caponord? Bude novi? Kod mene u kvartu imaš relativno novi dučkas s motorima i to baš Aprilia. Tamo sam vidio veliki Moto G., isto je veliki turer. Uživo s opremom (koferi, dodatna ksenon svetla i čuda još) motor izgleda super. To je u Heinzelovoj ulici. Možeš i tamo pogledati, usporediti, pitati čovjeka, vlasnika dučana kaj te zanima. Mislim da je iz Karlovca, vozi i bavi se motorima cijeli život. Ako se kaj sazna, pošto je ipak kasno za danas, svakako javim. I sretno naravno!
Evidentirano

dugi 201

• Kawasaki ...
« Odgovori #27 : 06. Veljača, 2012. - 01:50 »

Eto vidiš... Baš sam mislio na tako nešto. Skupiti koji podatak na jednom mjestu, tu. Ako netko nešto zna, nek napiše. Iskreno, htio sam izbjeći odlaske na sto mjesta i raspitivati se.
Kaj se tiče ovog motor koji bi ja ( u njuškalu je), dođe 4150e, od 1.vl, 30000km, s dva LV, koferom, tank torbom, bez prijenosa. Halo!! Meni se to čini povoljno. Čuo jesam da imaju problema sa strujom, anlaserom... Ali isto tako sam čuo i da je to učestalo na takvim motorima koji su rađeni za istočno europsko tržište. Ovaj je rađen za Francuze. Jebi ga, čovjek se kune da nije imao problema, a sad nek netko bude siguran u to. Svaki polovni motor je mačak u vrći. Ovaj mačak ima nove gume, pločice... Kaj ja znam... Mislim da bi za malo više novaca dobio puno konkretniji motor, bar kaj se tiče mašine, kočnica (brembo), veličine...
Evidentirano

Tiffykle

• Kawasaki KLE
  • : Tra 2011
  • : Tra 2011
« Odgovori #28 : 06. Veljača, 2012. - 08:31 »

Dugi,naj se odmah jezit!!! :angel:
Znaš da tu nemreš niš ozbiljno napisat,a da te malo ne  :natak2:!!!
Kaj se tiče KLE duha,za to se ne mora vozit KLE,pa ne vozi ga ni DankoM,a ima duha na bacanje!!!
A i meni je smješno da se motor kupuje zbog članstva u MK,iako istina je da smo mi Hrvati takav narod,da moramo ono kaj se vidi imat najbolje,a to kaj živimo u kućerini sa fasadom koja oznutra nije ožbukana nije bitno,jer to se ne vidi(ne mislim tu na tebe)!!! :udri:
Ja ti o tom motoru koji tebe zanima ne znam nikaj,ali ako si sad KLE-a priagodio sebi(znam da si nekaj i sa fuzićima kemijal) nemoj da ti poslije bude žao,na apriliji sigurno nećeš moć radit takve preinake!!!
Problem je da se za visoke ljude motori ne proizvode,mislim da ne postoji motor na kojem ti sa 200+ cm možeš udobno putovati nekoliko stotina km,dok netko sa 178cm to može na svakom mekšem motoru...
Kao što sam rekao,meni se KLE zavukao pod kožu,i nebi ga mjenjal,ali da imam lovu jako rado bi si kupio motor od 150ks na kojem se može udobno putovati,a na KLE-u nek se žena uči vozit,pa sin itd...
Evidentirano
I najduže putovanje započinje prvim korakom!!!

Josip

• Gost
« Odgovori #29 : 06. Veljača, 2012. - 08:33 »

Da sam sam, kao većina vas sa foruma, bez žene, bez djece i ostalih problema,

:prsti: :prsti: :prsti:

Jednom prilikom je pokojni Atila rekao pred velikim brojem ljudi ( na 1. moto susretu u Ribniku) da je KLE za ku..$..c jer ne ide, ne koči, ne valja mu sic, propada... Svi su ga gledali u čudu, ali mu nitko nije niš odgovorio jer je ipak radio u Kaptol cargu.

Kad netko za proizvod koji prodaje i od kojeg živi javno kaže da je "za ku..$..c" onda je i on za ku..$..c, profesionalno

a kaj se tiče promjene motora, većina NAS je samo malo pizdojalna, ne misli zlo samo podjebava a to najbolje oslikava japanska poslovica kaj sam je jučer čuo u nekom filmu............"Čavao koji strši dobija udaracu glavu",  :ruke:
 tak i ti kad se kurčiš "vidi ja imam love za novi motor"  :hehe: :hehe:

Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore

Stranica je generirana za 0.098 sekundi uz 28 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal