Dobro došli na KLE Croatia forum !!
je imal si sreće, mogao si umjesto toga, da je slučajno morao zakočiti, završiti kao assistent kamermana u reportažnim kolima , obzirom da nisi gledal pred sebe Jel ti još uvijek pinky pred očima ili se vidno polje popravilo :P