Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Svibanj, 2021. - 17:04
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Tomos  (Posjeta: 14479 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

jimmy

• Kawas... ...
  • : Ožu 2011
  • vozio KLE sada vozi FZ6 S2
Odg: Tomos
« Odgovori #30 : 16. Prosinac, 2012. - 19:35 »

Svakodnevno šarafanje da bi se dobio km/h više, najbolje je išao na ukradenu mješavinu iz šumarske bajte  :angel:
Nostalgijaaaa  :ruke:

:h  to su bili dani   :angel:

hebote al godine prolaze
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • : Tra 2011
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
« Odgovori #31 : 16. Prosinac, 2012. - 20:13 »

Frend se malo igrao u radioni:

Lijep primjerak Colibria  :thumbleft:

Nažalost, zadnjih 6-7 godina pojavom jeftini kineskih skutera, puno je starih Tomosa završilo u sekundarnim sirovinama :( , no vrijeme polako pokazuje koliko ti kinezi vrijede... Znam da su prije par godinau HP-u isto bili uzeli probnu seriju skutera (i to ne kineskih) ali su brzo odustali kad su skužili da je njihova izdržljivost (pogotovo ako to nije čisto urbano područje koje pokriva sa skuterima npr CityEx) i cijena održavanja daleko iza nepoderivih APN-aca...
No, sad ih je pojela globalizacija (i strani vlasnik), kao i još puno dobrih stvari...

:h  to su bili dani   :angel:

hebote al godine prolaze

Da, bili su to dani, ali i okružje i drugačije shvaćanje svijeta, bilo se puno sretnije i sa nečim malim ;)

A ne danas, tata kupi sinu sa 16-17 godina R-a 1000cc (jer kolegi iz razreda je tata kupioi R-a ali od 750, pa zar da on ispadne lošiji i papak? ) i onda se svi čude kad završi u crnoj kronici...
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Šime

• Kawasaki KLE
  • Penis bonus, pax in domus!
    • Šime
« Odgovori #32 : 16. Prosinac, 2012. - 23:19 »

Ja sam također počeo na APN-u 6 sa kojih 12 godina voziti motor, bio mi je ko saliven i nikad to neću zaboraviti.
Nažalost nemam sliku ali bio je crveni, imao je kola od BT-a sava gljivaste gume i naprijed disk kočnice. Jedino što mi je stalno blokavala stražnja kočnica.

Kod nas su se uglavnom frizirale mašine da su se stavljali klipovi od Tomos 4 pente koji su se olakšavali tokarenjem iznutra i kidanjem jednog kraka te se stavljao samo jedan prsten.
Glava se brusila, klipnjača se mjenjala (mislim također sa pente jer je standardna brzo rikavala)
Širio se ispuh
karburator se stavljao sa kopačice ''agrija'' kupovali smo sportske auspuhe ili kratili orginale.
Stavljala se 5. brzina i mijenjao omjer zubaca na lančanicima.
Plastični ventilator se stalno lomio pa smo stavljali limeni...
Bolo je još toga ali tko bi se svega sjetio....
Evidentirano

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #33 : 17. Prosinac, 2012. - 04:20 »

evo mene i moje lipotice, dan danas je živa i pali iz prve. Imam namjeru uredit je tip top ove godine  :uupss:

P.S. u nju idu samo NGK svićice, Supr Bosna niti blizu  :evil:, dodana je peta brzina, klips sa L prstenovima za bolju kompresiju, prominjen prednji zupčanik, sigurno desetak sajli  :D....sićam se da sam jedno lito proša sa njom izračuna sam cca 5000km....neuništiv stroj...moj prva ljubav
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012. - 04:25 james bonf »
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Frigi

• Kawasaki KLE
  • : Svi 2012
  • : Svi 2012
« Odgovori #34 : 17. Prosinac, 2012. - 08:49 »

Bonfe,
 :thumbleft:
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
« Odgovori #35 : 17. Prosinac, 2012. - 11:38 »

evo mene i moje lipotice, dan danas je živa i pali iz prve. Imam namjeru uredit je tip top ove godine  :uupss:

P.S. u nju idu samo NGK svićice, Supr Bosna niti blizu  :evil:, dodana je peta brzina, klips sa L prstenovima za bolju kompresiju, prominjen prednji zupčanik, sigurno desetak sajli  :D....sićam se da sam jedno lito proša sa njom izračuna sam cca 5000km....neuništiv stroj...moj prva ljubav

Odlično je očuvan  :thumbleft:
Svakako ga sredi kad uhvatiš vremena, ako ti bude trebalo kakvih dijelova ili bilo kakva pomoć slobodno mi se obrati.

*BTW ako se ne varam, dolje kod vas na jugu su takve primjerke nazivali Koza Latašica?  :D
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #36 : 17. Prosinac, 2012. - 12:07 »

je je, latašica oli ti punim nazivom APN 4MS  :D
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.08 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal