Preostalo nešto vrhnja i sira u frižideru, pa se poluobučeni (tj. obuka polovična) kuhar dao u pripremu prve jubilarne savijače od sira.
Naravno da nisam nikoga zvao, rizik je bio prevelik....
Ne moš bilivit, to je bilo ukusno.
Pa sam ipak nešto i podijelio po širem susjedstvu....