Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Svibanj, 2021. - 16:35
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Aprilia atlantic 125cc (ali 170cc)  (Posjeta: 3811 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bandit

• Kawas... ...
  • : Srp 2012
Aprilia atlantic 125cc (ali 170cc)
« : 21. Svibanj, 2014. - 20:28 »

Znam da ovo nije forum za skutere, ali nisam znao gde ili koga pitat. Zainteresirao sam se za kupnju nekog velikog skutera a da nije puno love. Čačkao sam po njuškalo i eto ženi se svidi baš aprilia atlantic. Iskreno meni su skuteri svi isti, ali imaju i oni svoju svrhu. Eto mene u Spilitu poslovno i naišao na neki 125cc ali kao da je neki vrag promjenjen na mašini i sad je on 170cc. Pa me zanima dali itko zna šta o tome i uopče dali su ti skuterčići dovoljno snažni za dvije osobe cca 130 kg zajedno pa malo još i prtljaga, pa sve ukupno oko160-170 kg tereta.

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/aprilia-atlantic-125-cm3-oglas-9774218
ovaj je taj koj je kao 170cc

hvalaaaaaaaaaa
Evidentirano

mile roterdam

• Kawa... ...
  • **
  • : Pro 2012
  • : Pro 2012
Odg: Aprilia atlantic 125cc (ali 170cc)
« Odgovori #1 : 21. Svibanj, 2014. - 20:40 »

Znam da ovo nije forum za skutere, ali nisam znao gde ili koga pitat. Zainteresirao sam se za kupnju nekog velikog skutera a da nije puno love. Čačkao sam po njuškalo i eto ženi se svidi baš aprilia atlantic. Iskreno meni su skuteri svi isti, ali imaju i oni svoju svrhu. Eto mene u Spilitu poslovno i naišao na neki 125cc ali kao da je neki vrag promjenjen na mašini i sad je on 170cc. Pa me zanima dali itko zna šta o tome i uopče dali su ti skuterčići dovoljno snažni za dvije osobe cca 130 kg zajedno pa malo još i prtljaga, pa sve ukupno oko160-170 kg tereta.

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/aprilia-atlantic-125-cm3-oglas-9774218
ovaj je taj koj je kao 170cc

hvalaaaaaaaaaa

masine slicne kubikaze tipa 125,150,180,200 nemaju veliku razliku kad se vozis sam....kad si u dvoje vidi se razlika....tip je vjerovatno mjenja klip cilindar,potrosnja ti je ko u klea cca4,5 litara putovanje na takvim skuterima je onako vise dosadna a za pretjecanje je ajmeee...
Evidentirano

tonchido

• Kawasaki ...
  • : Ruj 2012
  • : Ruj 2012
« Odgovori #2 : 21. Svibanj, 2014. - 20:44 »

ja san ima vespu 125,pichila je ko luda i s troje ljudi uzbrdo di god triba,racunaj da ide negdi oko 100 km,za po gradu je to ok
Evidentirano
abcćčddžđefghijklljmnnjoprsštuvzž,pa vi složite nešto pametno ili smješno ili šta bilo

Bandit

• Kawas... ...
« Odgovori #3 : 21. Svibanj, 2014. - 20:56 »

Pa iskreno meni treba najviše preko lijeta za plažu a i za otrčit do trgovinu, do posla... radim puno sati na svom poslu, još kasnije trči kod brata da mu pomognem, pa uvjek neki problemi i trčanje po gradu...ja sa velikim motorom nemogu ništa konkretnije pazarit, pa eto razmišljao sam se za skuterčič, za sebe da si skratim muke a i ženi če bit lakše i udobnije. Još nisam siguran šta bi :natak2:
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #4 : 21. Svibanj, 2014. - 22:30 »

Vozio sam prije KLE-a skuter 125, 4t, Kymco Super 8. Jedno vrijeme (odnosno cijelu godinu) mi je bio jedino prijevozno sredstvo za posao i ostala vrludanja, i po kiši, suncu, magli...bez obzira na vremenske uvjete, i navrtio sam u 6mj (kolko je bio kod mene) preko 6tkm, zamjenio dva put ulje u motoru i jednom zamjenio zračni filter...pali,vozi! Išao je max nekih 95kmh po ravnome i uopće nije puno trošio, jedini problem mi je predstavljao mali spremnik za gorivo (najviši ceh na benzinski, naravno, da čepa, sam platio 42kn!! :evil:) U svakom slučaju, lijepo je uz motor imati jedno malo, udobno, okretno, šparno i sa puno mjesta za opremu i sitnice prijevozno sredstvo za obavljati kratke relacije za kojeg nije previše šteta ako pokisne... :evil:
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.214 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal