Dobro došli na KLE Croatia forum !!
Je, tak dugo dok nisam proučil kaj pišu znalci, šrafal be veze i uspjehaHvala svima
Kad ne čitaš forum......odavno smo rekli da se taj dio baca van , cilindri prebrikaju iliti kratko spoje, neki su ih zablindirali ali bolja je opcija kratko spojiti...... jer nam je davno tako jedan majstor Dudo rekao i napravio tako, govoreći da to nema smisla, zapravo kad radi je bespotrebno ali kad se ta membrana razjebe eh onda imaš probleme evo ti si daKLE bio taj hehe.... ali dobro barem si sada na teži način riješio problem......