evo zva san odvjetnika Pajdu glede tvog slučaja 
e, sad, kad ovrha i prođe, policija ti najvjerovatnije neće pokušat doć po motor nego oni stave napomenu da vozilo sa tvojom prometnom dozvolu prilikom zaustavljanja (u regularnoj kontroli) zaplijene... a budući da si ti ionako bez registracije, dođe ti na isto, dakle nema zaustavljanja 
Pajdo također kaže da je Croatia vrlo spremna na dogovore bilo kakve vrste te da bi ti mogli vrlo lako izać u susret s eventualnom odgodom plaćanja prije same ovrhe...
Kawasaki KLE
Hvala druze Blue

Policiji ne stajem otkad sam neregistriran, a nije ni da se nesto trude da me zaustave

ovo je ozbiljno s(R)tanje......... 
dospjeti na crnu listu SVIH banaka nije baš zajebancija, to što te danas eventualno boli ćuna jer ti nemaju što uzet,
ne radiš, nemaš imovine itd.........pa zar ćeš takav biti cijeli život ili ćeš ipak nešto steći, raditi i imati 
jednom ćeš nešto i posjedovati i oni će ti to uzet i tako opet i opet i opet.........dok se ne namire
npr. za par godina ideš tražiti stambeni kredit i svi te odje.. zbog ove gluposti, 
Ovo je samo dio govana u kojima se nalazim, imam jos 3 ovrhe nad glavom

doduse ukupni iznos je malo manji od ovoga.
Hvala svima na savjetima.
Vjerovatno cu klea morati privremeno predati dok ne otplatim dio duga,
kao sto blue rece, jako su spremni na dogovore.
Jozo prijatelju, oni ti mogu uzet sve ali Kawasaki KLE Duh nikad 
