Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

  • 17. Lipanj, 2026. - 08:56
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

 Str: [1]   Dolje

Autor Tema: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)  (Posjeta: 2484 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ana

  • Ladies
  • ****
  • Offline Offline
  • : Lis 2014
  • Lokacija: ... između neba i mora...
  • : Lis 2014
  • Postova: 18
... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« : 20. Srpanj, 2015. - 22:12 »

... oi ekipa ! danas oko 16h izmijenih par riječi sa simpa vozačem plavog kle-a, dok smo čekali zeleno na semaforu... možda je netko od ekipe s foruma, jer amarena je odmah iza ugla... :D
... inače, od mog predstavljanja tu na forumu svakaj se zbilo - kupih hondicu cb500 '98. (spustih joj amortizere na najniže i još mi malo visoka :D), položih vozački, promijenih posel i sad delam u amareninom susjedstvu (pliva) i povremeno petkom poslije posla sam tam na cugi s ekipom s posla... hondica i ja smo prošle tek 1700 km, svaki dan u svakom pogledu sve više napredujem, ali daaaaleko sam od vozačice još, trebam još puno žgancof pojesti... Ira, tebe vidjeh na slavonskoj prije nekih mjesec-dva... :) pozdrav svima !  :occasion:
Evidentirano

markoe

  • Kawasaki KLE
  • *****
  • Offline Offline
  • : Kol 2013
  • Lokacija: Zagreb,Crnkas
  • : Kol 2013
  • Postova: 2480
  • limits exist only in peoples minds
    • slikopiščići svega pomalo
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #1 : 21. Srpanj, 2015. - 09:00 »

Nisam ja ali si mi u susjedstvu tako da ti sad trubim ili fuckam kad vidim hondicu ;)
Evidentirano

ana

  • Ladies
  • ****
  • Offline Offline
  • : Lis 2014
  • Lokacija: ... između neba i mora...
  • : Lis 2014
  • Postova: 18
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2015. - 09:34 »

... može :)
(samo me nemoj splašit s trubom... :D prije par tjedana se peljam po staroj zagorskoj doma, gledam u retrovizor kolko i ispred sebe... jedan auto je iza mene i to je to, nikog na vidiku.... iduću sekundu nekaj zagrmi, ukenjam se od straha, osjetim da je nekaj prošlo, čujem trubu i nestalo je... neki tip s R-om... :D i tak, imam brdo anegdota s ceste... i bez goriva sam uspjela jednom ostat... i prebacit se na bok stojeći na mjestu... ah, početnica, kaj buš... dobro da peljam hondu da vas ne sramotim s kle-om... :smoke:)
Evidentirano

Ira

  • Ladies
  • ****
  • Offline Offline
  • : Tra 2015
  • Lokacija: zagreb
  • : Tra 2015
  • Postova: 63
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #3 : 21. Srpanj, 2015. - 14:24 »

Bok
Nemoj tako. I ja sam početnica s nešto bisera... Kad narastemo i mi ćemo se voziti na prednjoj gumi :ruke:..
Na cesti sam doživjela ugodne,a bogme i smiješne situacije. To ti je samo za ženske uši  :hehe:.  Tako da ako te put nanese prema istoku možemo čavrljnut
Evidentirano

ana

  • Ladies
  • ****
  • Offline Offline
  • : Lis 2014
  • Lokacija: ... između neba i mora...
  • : Lis 2014
  • Postova: 18
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #4 : 21. Srpanj, 2015. - 19:32 »

... Ira, dogovoreno :) vrlo rado bih se podružila s motoristicom... :) inače, kroz istočni dio grada prolazim svako jutro, ali ranom zorom, oko 6:10, a doma idem prek zapada jer je tam popodne manja gužva... zasad delam krugove oko sljemena, a kad narastem išla bum prek sljemena... :D javim ti se uskoro na pm za kavu... :)
Evidentirano

Ira

  • Ladies
  • ****
  • Offline Offline
  • : Tra 2015
  • Lokacija: zagreb
  • : Tra 2015
  • Postova: 63
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #5 : 21. Srpanj, 2015. - 19:49 »

Ako kružiš nedjeljom i želiš društvo, javi
Evidentirano

markoe

  • Kawasaki KLE
  • *****
  • Offline Offline
  • : Kol 2013
  • Lokacija: Zagreb,Crnkas
  • : Kol 2013
  • Postova: 2480
  • limits exist only in peoples minds
    • slikopiščići svega pomalo
Odg: ... plavi KLE na križanju cankareve i ilice :)
« Odgovori #6 : 21. Srpanj, 2015. - 22:13 »

Imam ti odlicnu stszu sa Zapada na Istok preko Sljemena :) :)
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
 

Stranica je generirana za 0.033 sekundi uz 24 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal