Kume,ajde briši meni spavanje i doručak.
Prisustvovat ću,ali neću spavat i doručkovat,pošto će mi obitelj biti u Crikvi na moru u to vrijeme.
Novce za majicu donesem!!
Ok, ali zakaj ne bi ostao spavati petak na subotu?
Dojdemo s voznje, rjesimo janjetinu i odojka, popijes dva-tri zagorska gemista i ujutro prije ili posle dorucka odes u Crikvu?
Kaj bus po noci se vozil do Crikve?!
Btw, u subotu tako i tako planiramo djir prema moru i ak bu vrijeme posluzilo, opalimo kupanac:)