Kantasaki svaka čast na volji i želji, ali dobro ti je reka Ante.
Ti si nov i pun entuzijazma i zbog takvih ka šta si ti ovaj forum i opstaje. Ja se ne sićam kad sam zadnji put napisa neki putopis a kamoli da prijedlog poput ovog. Podržajem ideju i uzea bi jedan kalendar ako bi se išlo u realizaciju