Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Svibanj, 2021. - 15:32
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4   Dolje

Autor Tema: Kawasaki kle 500 ili honda transalp  (Posjeta: 3825 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miky

• Kawas... ...
  • : Ruj 2017
Odg: Kawasaki kle 500 ili honda transalp
« Odgovori #10 : 23. Prosinac, 2020. - 10:19 »

V strom 650 mi se ne svida, tako da on definitivno otpada.
Razumijem da je bolji u skoro svemu ali nikako mi se nesvida
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
  • : Kol 2017
« Odgovori #11 : 23. Prosinac, 2020. - 13:26 »

gledaj i oglase na fb marketu, meni se strom stari nesviđa, novi mi je nedostupan cjenovno, a i stari malo cijene u nebo.
TA mi je tak tak, 600 nebi, nit mi je nešto 650 al prolazi; najradije 700 al su skuplje i nema baš  ponuda i da je povoljno.
Kle je ok, al su pretežno u standard stanju i dok to malo prilagodiš ovjes,sjedalo i još neke stvari i opreme malo ode cijenovno previše.
Na svom Kleu sam svašta mijenjao i prilagođavao, malo je ispalo skuplja pita od tepsije, al sam se i navozao ohoho bez brige, pameti i umora nakon vožnje.
Prodao bi ga, al vjerojatno se nebude prodalo jer km pozamašna, i radije ga još koristim nego prodat budzašto...amortizirat do kraja, samo taj kraj neznam dal ću dočekat, ne posustaje nikako haha.
Gledaj i drugačije motore.
Imam još i Kawić z750s, on mi je upravljiviji za po gradu, nije baš udoban, al se planiraju neke izmjene. To opet košta al jbg.
Ide solidno, ovisno kolko gasa daješ, nema explozije snage, tek kad ga zavrtiš ako se toga plašiš.Ide on i po makadamu laganom bez problema. Potrošnja nije ni puno veća od klea kad se usporedo vozi, litru, litru i pol, a nekad i tu negdje skoro isto ak se kenja po otvorenoj..Al zvuči kako treba zvučit motor,
i broj cilindara 4 kak spada. Kad ga upalim, uvijek osmijeh na licu što je nemoguće s nikakvim kle,vstrom,TA,versys,Bmw gs, nastavi niz.. :glasses:
A i kuplje je u zspuštenom stanju, jeftinije ga platio nego kle, i na kraju kad je sve poservisirano je ispalo jeftinije, al nije još kraj pa ćemo vidit.
Eto mojih 5 centi o tome :evil:
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #12 : 23. Prosinac, 2020. - 19:20 »

Uh nikako to nije moj tip motora z750s koji se meni svidaju, vise vucem africa twin, bmw gs, ktm 990 adventure, i tako to  :smoke:

Kod mene je bas obratna situacija sto se tice transalpa, 700mi se nikako nesvida, 650 ajde moze proci a 600 je meni nekako najljepsi.

Moram se definitivno provozati na TA 600/650 pa cu viditi oce to biti KLE ili TA.
Dobio sam od vas neka vasa misljenja pa cemo vidit, najbolje kad bi se mogla uzet africa twin 750  :glasses: ali su im cijene bas velike
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 23. Prosinac, 2020. - 20:05 »

Ok, zaboravljaš na staru Yamahu supertenere, nailazio sam na njih u oglasima ok cijena, ako gledamo neku paralelu s afrikom...
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #14 : 23. Prosinac, 2020. - 20:37 »

Nekako kad se usporeduje AT i ST na forumima uvijek nailazim na to da je afrika ipak puno bolji motor od ST, i dosta cesto ljudi pisu da super tenere trosi dosta puno goriva i ulja da bole popita.
Pa eto iz tog razloga mozda nisam gledao nju do sada, mozda sam samo procitao krive komentare od ljudi kojima njihove ST nisu bile u bajnom stanju pa su zato pile ulje i puno goriva.
Primijetio sam da su im cijene dosta niske u usporedbi sa AT
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 23. Prosinac, 2020. - 21:52 »

da ST ima problema s malo ćudnom izvedbom fergazera, poćnu podosta trošit nakon određenih km, al to se riješi.AT je vjerojatno nešto bolja, ima isto mana, cijena im pre visoka tako da me prestalo to zanimat.Uostalom na kraj svijeta se bez problema može ić i sa kle...
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #16 : 23. Prosinac, 2020. - 22:29 »

Afrika me takoder odbija tom cijenom a yamaha sa tim neki musicama koje imaju, od njih svih me privlaci transalp kojega moram probati ali KLE sam imao dosta sarafao po njemu ne zato sto je bio los nego su to moje neke musice bile pa sam isao prednje vile rastavljati i reparirati, karburatore cistio jer sam umislio da mi preljevaju  :udri: dogbonse mijenjao i tako jos dosta sitnica.
Tako da njega ajmo rec dosta znam i svida mi se sto ima 6 brzina, potrosnja je odlicna, 500 ccm pa je rega manja, ljepo izgleda, a ono najbitnije sada bi se sam vozio narednih par godina, zena nema vremena, a zena kad se bude vozila i tako je odabrala motor novi v-strom 650  :h kad ga je vidila to je bila ljubav na prvi pogled jos zeleni, kaze to je motor koji cemo imati.
Evidentirano

ivan500

• Kawa... ...
  • **
  • : Stu 2020
  • : Stu 2020
« Odgovori #17 : 24. Prosinac, 2020. - 08:51 »

ako moze i ja bih se malo nadovezao na ovu temu..nije dace moje misljenje nesto pomoci oko odabira motora ali eto da i ja kazem svoje zapazanje. Kad sam gledao koji mot.da kupim i sam sam isao pogledati Hondu arfiku  savidjla mi se a prvi pogled no covjek mi je iskreno rekao da nije garazirana i da trosi ulje. Pitao sam majstora koliko bi to kostalo da se dovede ured..1000e barem ai vidio sam da ju treba nanovo prespricati. Probna voznja nije me nesto odusevila,istina u kratko vrijeme nemozes nesto posebno dozivjet. Bila mi je previsoka za sejest(mozda se moze spustiti?) u samoj voznji tako-tako ocekivao sam vise od te masine i te kubikaze.Potraga se vratila na KLE i drugi pokusaj je bio pun pogodak..motor je taman sto mi treba.
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 24. Prosinac, 2020. - 19:21 »

Ja sam nedavno zvao za jednu africu ali ju takoder treba farbati trosi isto ulje i po nekoj prici vlasnika mislim da motor nije bas odrzavan.
Dosta sam provito o africa i ja se nadam da ako ju probam ce me bas oduseviti jer ako me ne odusevi auuuu kukulel.

Malo sam citao o super tenere 750 i tenere 660 pa i nisu to tako losi motori mogu i oni podosta kilometara proci ako su ok odrzavani, mozda malo i njih popratim mozda se nade koji u jako dobrom stanjj
Evidentirano

HOGAR

• Kawa... ...
  • **
  • : Lip 2017
  • : Lip 2017
« Odgovori #19 : 24. Prosinac, 2020. - 21:11 »

V Storm  650  iskustvo.Motor broj veći ,bollje KOĆNICE udobniji imalo jaći. :occasion:
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.078 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal