Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Svibanj, 2021. - 15:34
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4   Dolje

Autor Tema: Kawasaki kle 500 ili honda transalp  (Posjeta: 3826 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

HOGAR

• Kawa... ...
  • **
  • : Lip 2017
  • : Lip 2017
Odg: Kawasaki kle 500 ili honda transalp
« Odgovori #20 : 24. Prosinac, 2020. - 21:14 »

V Storm 650 iskustvo Motor broj veći bolje KOĆNICE udoban jaći i pouzdan.
Evidentirano

ivan500

• Kawa... ...
  • **
  • : Stu 2020
  • : Stu 2020
« Odgovori #21 : 24. Prosinac, 2020. - 22:14 »

gledao sam i jednu  Hondu Transalp 600 u Izimju..cijena prihvatljiva a motor je na oko dobar i kompletan. Kad sam htio napraviti probnu voznju nije htio upaliti zbog akumulatora,vlasnik trgovine i radione samo je rekao da ..akumulator je prazan i otisao..ja sam cekao neo vrijeme da se pojavi i nesto ucini ali njega niotkud pa sam razocaran otisao.Nije mu neka reklama za trgovinu..a motor mi se dopao...vidim da je jos na njuskalu
Evidentirano

Gastrorider

• Kawasaki KLE
  • : Ožu 2011
« Odgovori #22 : 24. Prosinac, 2020. - 22:16 »

Transalpa bih zaobisao. Slabasan sa pet brzina, penzionerska prica, jako tesko pratiti ekipu i uvijek si u crveno. Afrika je mnogo bolja prica, tesko je naci dobru da nije preskupa. Imaju i one bubica, ali resivo i nije skupo, ugl. regler i pumpa goriva. Super tenera je za mene bila najbolji odabir, ali imao sam jako ocuvan primjerak. Nije trosila kap ulja a i ne sjecam se da je bila veliki potrosac. Ona mi je najbolje legla. Sad imam stroma 650 prvi model, odlican za moja staracka ledja. Ako ces da se vozis bez kvarova udobno brzo imsa malom potrosnjom to je on. Jedino je ruzan do bola 😂Ovo su moja iskustva, a sve navedene motore sam imao, svaki bar jednu sezonu. Sa srecom trgovina i uzmi sto tebi najbolje "legne"
Evidentirano
fat and furios

Miky

• Kawas... ...
  • : Ruj 2017
« Odgovori #23 : 25. Prosinac, 2020. - 19:24 »

Stroma jedino ovog novog 1050 on je ljepo i svida mi se ali oni stari ista prica kao i sa versay nikako.
Kada sam sve pogledao i stavio na papir ispada da mi je najbolje kupiti KLE, citao kalkulisa gledao razne motore od dominatora, transalpa, klr, afrika (skupa), tenere, super tenere, suzuki dr, svi su tu negdie sa cijenom ajmo rec nekih ima na oglasnicima vise nekih manje a nekih ni nema.
Evidentirano

Gastrorider

• Kawasaki KLE
« Odgovori #24 : 25. Prosinac, 2020. - 21:42 »

Slazem se, kle nudi najvise za najmanje para. Rado bih ga opet imao, jedino sto bih uradio puno prepravki, od uobicajenih sic, vizir i sl. promijenio bih kompletno vjesanje i kocnice. Kum je uradio dosta toga na svom kleu jos odavno. I definitivno.....motor sa najvise duha koji okuplja dobre ljude 🍷🍷
Evidentirano
fat and furios

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #25 : 26. Prosinac, 2020. - 05:53 »

To sam negdiie i napisao da bih odma radio prepravke prednjih vila i zadnje amortizera, kocnice su meni i dobro kocile ja sam ih komplet reparirao, a i nisam nikad vozio brzo.
Nego kad ja stisnem prednju a prednji kraj tone uzas, mijenjao i ulje u prednjim vilama ali nista, moguce da su i opruge vec bile slabije
Evidentirano

Gastrorider

• Kawasaki KLE
« Odgovori #26 : 26. Prosinac, 2020. - 12:35 »

Prednje vile, tocak i kocnice od ktm-a i rijesen problem. Jedino sto sve te prepravke kostaju jos jednog klea, ali onda imas idealan motor koji vise ne mijenjas. Sto vise reci nego puno srece na kladionici 😂
Evidentirano
fat and furios

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #27 : 26. Prosinac, 2020. - 15:24 »

E onda imas odlican motor, jos samo da ima 150 kg e onda je to to dalje nema  :smoke:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
  • : Kol 2017
  • : Kol 2017
« Odgovori #28 : 26. Prosinac, 2020. - 17:22 »

ja ubacio Wirth progresivne opruge iz Louisa naprijed, opletena crijeva, semeringe bolje od Alballs, ulje 10 Motorex, za mene to gotova priča,prednji kraj i kočnica druga priča.
Iza podigao s dogbonsima, malo se promijenila geometrija zadnjeg amortizera, i ciklistika cijelog motora. Da se fino peglat u dvoje, pogotovo zavoji.. Makar mrvu jača opruga nebi bila naodmet...al zadovoljavajuće. Malo mi previsok za moje nogice, kad žena sjedne onda taman legne tad je ok , priviko sam se. I sic drugi Shadow...
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #29 : 28. Prosinac, 2020. - 12:32 »

Znam da nijeovo tema o uvozu, ali dali netko zna koliko je cijena naprimijer kada bi se uvezla africa twin 750 iz njemacke?
Dali je netko uvozio izvana
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore

Stranica je generirana za 0.068 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal