Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Lipanj, 2021. - 03:53
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolje

Autor Tema: Prvi HR KLE miting 2021.  (Posjeta: 2635 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

james bonf

• Kawasaki KLE
  • : Ožu 2011
  • : Ožu 2011
  • Kawasaki KLE u srcu
Odg: Prvi HR KLE miting 2021.
« Odgovori #30 : 10. Lipanj, 2021. - 17:35 »

Sigurno ce netko otic na susret, susreta ocigledno ima. Kad  se nismo mi u stanju organizirat i skupit ucinit ce to Njemici za nas.

Nije ni meni jasno ka ni Heckleru manjak interesa i volje za druzenje,  a pogotovo mi nisu jasni ti koji dodju na jedno popodne. 

Mislim da su svi cekali zadnji momenat  za prijavu sta je malo neozbiljno
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

heckler

• Kawasaki KLE
  • : Ruj 2011
« Odgovori #31 : 10. Lipanj, 2021. - 18:12 »

Hey guys, just to remind...
8 to 11 guys (maybe one or two more) from KLE Germany want to go to Platak last Weekend of June.
Theres no need for big Organisation. Just come together having beer and food.
Maybe someone will do kind of Tourguide?

Come on...
Last weekend means 25,26 and 27 of June? If You were satisfied with our tour last year, I am able to guide one tour this year again. Saturday morning 9 or 10 o clock start from Platak. Again it will be mountain ride with some soft off road parts. I will be there (Platak) on Saturday morning, for sure. Maybe on Friday evening also. I hope  that you already made booking for accommodation??
Evidentirano
KLE  forever

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #32 : 10. Lipanj, 2021. - 19:16 »

Ovo je ujedno posljednji očajnički poziv svim HR KLE-ašima da se pridruže bar na vožmji u subotu. Ajde mladići, bar oni kojima Platak nije daleko. A i ostali, naravno. Polazak na vožnju ćemo organizirati u 10,00 sa Platka. Datum je 26.06. Siguran sam da se možemo skupiti u lijepom broju. Bar koliko i lani, a vjerojatno i više. Iako sam odustao od organizacije HR mitinga, kao dugogodišnji član foruma ne mogu si dozvoliti da se nijedan HR KLE-aš ne pojavi. Ako nikako drugačije, organizirati ću vožnju samo za goste iz Njemačke. Pokažite KLE duh. I pokažimo da nas ima!!! :ruke:
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2021. - 21:56 heckler »
Evidentirano
KLE  forever

sax

• Kawa... ...
  • **
  • : Ožu 2015
  • : Ožu 2015
« Odgovori #33 : 10. Lipanj, 2021. - 19:34 »

Znaci voznja bude u nedjelju 27 . 06 ? Zakaj ne u subotu 26.06 ... ja bum se sigurno pojavio
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
  • : Pro 2018
  • : Pro 2018
« Odgovori #34 : 10. Lipanj, 2021. - 20:49 »

Subota ili nedjelja. Bilo kako, samo da se ide. Dolazim.  :ruke:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
  • : Kol 2017
« Odgovori #35 : 10. Lipanj, 2021. - 23:08 »

Napiši turu i satnicu, možda ako bude što zgodno, da nisam obišao makar sumnjam. A Platak me ne zanima, pa vas ulovim negdje usput. Već sam se zaželio malo i na Kle-petalu provozat za promjenu...ako uspijem do tad s njega skinut prst prašine i hrđe.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #36 : 11. Lipanj, 2021. - 06:40 »

Znaci voznja bude u nedjelju 27 . 06 ? Zakaj ne u subotu 26.06 ... ja bum se sigurno pojavio
Sax...a i ostali. Oprosti, pogriješio sam u datumu kad sam pisao gornju objavu. Vožnja je u SUBOTU 26.06. Sve ostalo isto. Krećemo u 10,00 sa Platka. Turu još nisam potpuno osmislio, ali obići ćemo neke cestice koje Nenox sigurno još nije otkrio. Tako da sam siguran da će biti zanimljivo. Ponavljam, biti će i nešto vrlo laganog makadama. Prošle godine na sličnim cestama bez problema su prošli i skuteri. Tako da nema brige.
Evidentirano
KLE  forever

DAKLE

• Kawas... ...
  • : Ožu 2014
  • : Ožu 2014
« Odgovori #37 : 11. Lipanj, 2021. - 07:17 »

Ovo je ujedno posljednji očajnički poziv svim HR KLE-ašima da se pridruže bar na vožmji u subotu. Ajde mladići, bar oni kojima Platak nije daleko. A i ostali, naravno. Polazak na vožnju ćemo organizirati u 10,00 sa Platka. Datum je 26.06. Siguran sam da se možemo skupiti u lijepom broju. Bar koliko i lani, a vjerojatno i više. Iako sam odustao od organizacije HR mitinga, kao dugogodišnji član foruma ne mogu si dozvoliti da se nijedan HR KLE-aš ne pojavi. Ako nikako drugačije, organizirati ću vožnju samo za goste iz Njemačke. Pokažite KLE duh. I pokažimo da nas ima!!! :ruke:

Ja baš taj dan vozim ženu i djecu na more, u koje vrijeme i s kojeg mjesta bi krenula ta turneja po Platku?
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
  • : Ožu 2012
  • : Ožu 2012
« Odgovori #38 : 11. Lipanj, 2021. - 07:29 »

Nisam siguran da li sam se vec javio ili ne, ali planiram subotu na voznjicu!! A za noćenje i ostalo se još promišljam. :)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #39 : 11. Lipanj, 2021. - 11:19 »

Čisto primjer ture, od Platka možete i na drugu stranu, ja prošao prošli vikend, znači prije Trsata pratio Riječinu, Škalnica,Lipa,Rupa, pa dolje do Permana, pa oko Učke, Mune,Dane,Brest,Počekaji,Buzet,Kotli...tu ja spičio za Labin, al se može gore preko Učke na Rijeku i Platak, oko Lupoglava su samo neki radovi,dio se nemože proć, pa išao preko Boljuna.
Slike koga zanima:
https://photos.app.goo.gl/FFABWMbs78H8jdD3A
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gore

Stranica je generirana za 0.069 sekundi uz 28 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal