Dobro došli na KLE Croatia forum !!
Pozdrav ekipa!Od prije mjesec dana u moje dvorište je stigla prinova: KLE iz 2003. Čitajući ovaj forum polako sam otkrivao male tajne velikih majstora i odradio osnovne stvari na motoru za početak sezone. Zbog respekta prema vama odlučio sam se prijaviti na forum mada vidim da to više nije tako česta pojava :-)Nadam se dobroj suradnji i druženju
Evo i slike, česta kobinacija te godine ;-)