evo ovak, dao sam se u razmišljanje nakon cuge od neku večer..mislio sam da se ode na krk ako bi vrijeme to dozvoljavalo ja imam tamo kuću, 17.08. ove godine polazak sam planiro negdje oko 9 ujutro u subotu do dolje ima nekih 220km imam i roštilj i sve trebalo bi kupit mesa i ugljena a to sve možemo kupit dolje jer je konzum 8km od kuće, dolje da se prespava i nedelja je povratak sad vrijeme polaska i povratka je dogovor... dolje ima 5 duplih kreveta i 2 za jednu osobu a ako bi nas bilo više trebalo bi ponjet luftiće... ko je u mogučnosti i ko ima volje nek samo napiše dolje da je za da se vidi samo kolko bi eventualno luftića trebalo ponjet...