Dobro došli na KLE Croatia forum !!
nije loše ,to vise i švargl-i jel?
...he,he,he, mislim da me put nanosi u Našice početkom drugog školskog polugodišta . Dolazi i unuk u vaš grad, moram mu preselit stvari, pa eto mi prilike da vas malo posjetim . Ah, teško mi pada...
...evo idem po malo mesa,da se nađe (Powered by frubar.net)
haha,jel to sve spremno za u pac???